مرجع مقالات رسمي اپليكيشن مرجع مقالات رسمي اپليكيشن .

مرجع مقالات رسمي اپليكيشن

آموزش گام به گام انتشار اپليكيشن در گوگل پلي استور


نشر نرم افزار در گوگل پلي استور

با تكثير نرم افزار در گوگل پلي استور قابليت و امكان جذب يوزرها بيشتري را داريد. اين يك  طراحي اپليكيشن در مشهد  زمان معمولي براي معرفي نرم افزار در سطح عظيم خيس ميباشد كه برخي به خير از آن به كار گيري كرده اند. در حالتي كه از گسترش دهندگان نرم افزار هاي بدون پول يا اين كه مبلغي مي باشيد و يااينكه يك نرم افزار بازي را پباده سازي نموده ايد از همگي مجال ها براي شناسانده شدن استعمال نمائيد. درين مقاله معمولي ترين روش براي تكثير اپ در گوگل پلي استور فراگيري داده گرديده البته نخست بايستي كارهايي را تحت عنوان پيش نياز انجام دهيد تا نوبت به تكثير برنامه رسد.

 

پش نياز ها

Bundle ID منحصربه‌فرد
ساخت جساب كاربري در گوگل پلي استور
شارژ اكانت كاربري به مبلغ 25 دلار جهت راه‌اندازي
ورژن امضا گرديده از نرم‌افزار در قالب فولدر APK
كارآيي مطلوب و مطمئن برنامه ( از قبلي كليه بخش ها را آزمايش نمائيد)
در شكل زياد بودن وسعت اپ مي‌توانيد آن را به بخش هاي كوچك خيس تقسيم فرماييد.
تكثير اپ در گوگل پلي استور

در صدر مي بايست در گوگل پلي نام نويسي نماييد. از لينك و پيوند تحت براي نام نويسي به كارگيري فرمائيد:

https://play.google.com/apps/publish/signup

بعداز نام نويسي با اكانت كاربري خويش در گوگل پلي وارداتي، و با زدن مورد Developer Agreement عمليات پرداخت را انجام دهيد. درين مرحله اسم توسعه و گسترش دهنده، آدرس اينترنتي، وبسايت و شماره تلفن خويش را وارد كرده. مورد COMPLETE REGISTERATION را تعيين فرمائيد. آن‌گاه آيتم CREATE APPLICATION را گزينش نماييد. در‌پي گويش و اسم برنامه را وارد كرده و مورد CREATE را تعيين فرمائيد.

پيش از تكثير نرم‌افزار در گوگل پلي استور مورد نياز ميباشد تا توضيحات كوتاه و توضيحات تكميلي را درج نمائيد. و بدين نكته دقت داشته باشيد، كه توضيحات كوتاه به عبارتي متني ميباشد كه يوزرها در برنامه شما به طور فهرست وار مشاهده مي نمايند، و توضيحات تكميلي نيز مي بايست مشتمل بر تجهيزات اپ باشد. و نبايد بيش از 4000 كاراكتر باشد.

پس از وارد كردن بقيه خصوصيات مانند تيتر و توضيحات تكميلي و كوتاه بر روي آيتم SAVE DRAFT كليك نماييد.

يادگرفتن تكثير برنامه در گوگل پلي استور را با به دست آوردن دو اسكرين شات از برنامه ادامه مي‌دهيم. آن گاه با گزينش مورد Add high-res icon اندازه آيكون اپ 512×512 قرار دهيد. براي اين كه بتوانيد يك تبليغ گرافيكي انجام دهيد مورد Add feature graphic را تعيين نماييد آن گاه تبليغ گرافيكي متبوع خويش را آپلود فرماييد، و مجددا آيتم SAVE DRAFT را بزنيد.

در‌اين مرحله كه از فراگيري تكثير اپ در گوگل پلي استور مي بايست نوع نرم افزار و دسته بندي آن را معين نماييد، داده ها رابطه با خويش را وارد كرده و در حالتي كه ضوابط و قوانين خاصي در استعمال از نرم‌افزار داريد پيوند آن را وارد كرده و يا اين كه مورد Not submitting a privacy policy URL at this time را گزينش نمائيد.

بعداز اينكه كليه موردها نقل شده را انجام داديد، برنامه شما به طور پيش نويس در آمده ميباشد هم اكنون با كليك بر روي نرم‌افزار كاغذ جديدي نشان داده ميشود. مورد MANAGE PRODUCTION را گزينش كرده و به مرحله بعدي برويد. در حالتي‌كه برنامه در فاز آلفا يا اين كه بتا ميباشد مورد هاي مربوطه را تعيين فرماييد. غرض از اين مرحله نظارت كردن آخري پيش از نشر برنامه در گوگل پلي استور است. بعد از انتها اين مرحله ميتوانيد فارغ از اين كه نياز به آپلود دوباره نرم افزار باشد آن را تكثير دهيد و مورد CREATE RELESE را تعيين فرمائيد.

در صورتي‌كه نرم‌افزار به طور لوكال امضا گرديده ديگر نيازي به امضاي گوگل پلي وجود ندارد. ولي در‌حالتي كه قصد به امضاي گوگل پلي داشتيد مورد Google Play App Signing را گزينش فرماييد.

 

با گزينش آيتم Browse Files پوشه APK را گزينش و آپلود نماييد.

در‌اين مرحله از تكثير برنامه در گوگل پلي استور براي جنس خويش يك اسم گزينش نماييد. تجهيزات اپ خويش را وارد نماييد و سپس مورد REVIEW را تعيين نمائيد. در مرحله آنگاه ورژن امضا گرديده فولدر APK اضافه شده‌است. به بخش Content Rating در سايدبار برويد، و به سوالاتي كه از شما پرسيده شده‌است جواب دهيد. و پست الكرونيكي را تاييد نماييد.

به نصيب Pricing & distribution در سايدبار برويد، در‌اين نصيب بها نرم‌افزار و كشورهايي كه مي‌خواهيد برنامه شمارا داشته باشند، تعيين فرماييد.

با گزينش مورد START ROLL OUT TO PRODUCTION برنامه در گوگل پلي استور نمايش داده ميشود.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۱:۱۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

بازاريابي اپليكيشن ها پس از راه‌اندازي آنها


بهبود هميشگي و سرعت بالا

اپليكيش خويش را آپ تو ديت نگه داريد. سرويس رساني با كيفيت عالي  طراحي اپليكيشن در مشهد هنگامي معني پيدا ميكند كه شما بتوانيد در كمترين برهه زماني ممكن استفاده كننده را به منظور اش برسانيد. چنانچه در طي بازه مار با اپ اپديت هايي را ارائه دهيد كه يوزرها بتوانند تغييرات را شم نمايند متوجه مي شوند پلتفرم شما پويا و زنده ميباشد و مي توانند با آن رابطه بهتري برقرار نمايند. همينطور سرعت بارگذاري اپ يك فاكتور بسيار اساسي در چيره بودن آن ميباشد كه مي بايست به آن در زمان پباده سازي و اپليكيشن نويسي اپ و رئيس آن اعتنا ويژه اي خواهد شد.

 

 

برخورداري از ابزار برخورد

برخورد يوزرها مي توانند شايسته ترين داده ها از روش عمل آينده نرم‌افزار را به شما بدهد. اينكه شما بدانيد كاربرانتان چه نيازي دارا‌هستند مطلقا بهتر توانا خواهيد بود نياز آن‌ها‌را رفع فرمائيد. به اين ترتيب تنظيم قسمت هايي مانند تماس با پشتيباني يا اين كه ارسال پيام به قسمت پشتيباني به شما امداد ميكند بهتر بتوانيد رضايت يوزرها را نسبت به اپلكيشن خويش جلب نمائيد.

 

مورد هايي براي فردي سازي

نرم افزار قادر است شم نيكي به استفاده كننده منتقل نمايد زمانيكه استفاده كننده بتواند با انجام چند از پيكربندي تجهيزات برنامه را براي خويش فردي سازي نمايد. وجود اين نوع تجهيزات تا حد قابليت و امكان قادر است جذابيت نرم‌افزار را دو چندان نمايد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۶:۳۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازي نرم افزار گوشي


پباده سازي نرم افزار گوشي جز آن دسته از خدماتي ميباشد كه مستلزم خلاقيت و طراحي اپليكيشن در مشهد تجربه ي بالايي ميباشد. از همين روي نمي اقتدار پباده سازي آن را به هركسي سپرد.

در پباده سازي يك اپ استاندارد مي بايست پارامترهاي مختلفي را رعايت كرد تا از جانب يوزرها موردپسند قرار بگيرد.

اين پارامتر ها تمامي كيفي بوده و رعايت آنها موجب بهبود تجربه استفاده كننده از حضور در نرم افزار شما مي گردد. اين پارامتر ها عبارت اند از:

بي آلايش و ريلكس بودن
كاربردي بودن
عدم وجود غلط (Error)
رضايت نصيب بودن
كل موردها بيان شده مي بايست يك جا و در كنار هم وجود داشته باشند و صرفا رعايت يكي‌از آن‌ها نمي تواند استاندارد موردنياز را به شما ارائه دهد.

البته در‌اين نوشته‌ي علمي ما ميخواهيم هشت قدمي را كه مي بايست براي پباده سازي نرم‌افزار تلفن همراه استاندارد گرديده برداريد؛ براي شما شرح دهيم.

 

 

پباده سازي نرم افزار تلفن همراه استاندارد با هشت گام معمولي

۱- براي كاربرانتان قيمت قائل گرديد
احترام به استفاده كننده او‌لين رُكني ميباشد كه در پباده سازي برنامه گوشي مي بايست آن را رعايت فرماييد.

بهبود تجربه ي استفاده كننده نسبت به استعمال از اپ قادر است اين رُكن را تا حد متعددي براي شما پابرجا نگه دارااست.

امروزه با وجود تنوع بالا در UX نرم افزار ها وجود يك تجربه ي خوب قادر است يوزرها را معتاد اَپ شما نمايد.

به عنوان مثال نبايد فورا پس از ورود مخاطب به اپليكشنتان از وي بخواهيد كه به اَپ شما امتياز دهد. اذن دهيد مخاطب در اَپ شما به گشت و گذار بپردازد.

در صورتي‌كه رضايت وي جلب گردد احتمال اينكه به اپ شما امتياز دهد و حيث خويش را راجع به آن بنويسد بسيار بالاست. پس يادتان باشد؛ براي استفاده كننده خويش احترام قائل گرديد.

 

۲- دسترس بودن اپ تلفن همراه در موقعيت آفلاين
اختلال بخش اعظمي از اپ ها اين ميباشد كه در شكل نبود وب، همت خويش را از دست مي‌دهند.

ولي صراحت دارد كه نمي قدرت كليه ي سرويس ها نرم‌افزار را در موقعيت آفلاين ارائه اعطا كرد.

ولي مي قدرت نصيب هايي نيز در اپ در لحاظ گرفت تا در شكل نبود وب بتوان از اين قسمت هاي به كار گرفت.

اين مورد به شما امداد مي نمايد كه رضايت كاربرانتان را تا حد بسيار متعددي ارتقاء دهيد و افزون بر آن وفاداري آنها‌را نيز به دست بياوريد.

 

۳- تمجيد ماژول و فراگيري طريق ي فعاليت با آن
براي اينكه برنامه ماهر تري داشته باشيد؛ بهتر ميباشد وظايف قدم به گامي كه براي كاربرانتان تعريف‌و‌تمجيد نموده ايد را به طور يك ماژول به آن‌ها اكران دهيد.

ولي در كنار اين، بايستي فراگيري طريق ي فعاليت با ماژول را نيز در چنگ آنان قرار دهيد تا مخاطبينتان در گير سردرگمي نشوند.

رعايت اين پارامتر به شما ياري مي نمايد تا اپليكيشنتان ماهر خيس و شكيل خيس به حيث رسد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۷:۵۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

شايسته ترين اپليكيشن


شايسته ترين اپليكيشن صفحه كليد تلفن همراه اندرويد چه مي باشد؟ موبايل هايي كه دارنده سيستم برهان اندرويد مي باشند، دارنده يك صفحه كليد مي‌باشند كه به صورت پيش فرض روي لهجه انگليسي طرح ريزي شده‌است. توده متعددي نوشتن انگليسي برايشان خوشايند وجود ندارد. درين مقاله يك سري اپليكشن ها و پيوند دانلودشان  طراحي اپليكيشن در مشهد را براي شما قرار مي‌دهيم تا هريك كه راحتتر مي‌باشيد را تعيين و از آن لذت ببريد.


پيشگفتار:
برهه زماني متعددي ميگذرد كه از كيبوردهاي فيزيكي استعمال مي شد. فعلا اين نوع كيبوردها مكان خويش را به صفحه هاي لمسي داده اند كه براي يوزرها محبوبتر ميباشد و قابليت و امكان هاي بيشتري دارااست. در سيستم ادله اندرويد اين قابليت و امكان وجود داراست كه در حالتي كه شما از صفحه كليد تبلت يا اين كه موبايل خويش راضي نبوديد آن را تغيير‌و تحول دهيد. بخش اعظمي از موبايل هاي اندرويدي امكان پشتيباني از لهجه فارسي را ندارند و اين مشكلي ميباشد كه هنگام تايپ نوشته فارسي توليد ميگردد.
براي اطمينان از اينكه بدانيد موبايل يا اين كه تبلت شما كه سيستم دليل اندرويد دارا‌هستند از لهجه فارسي پشتيباني ميكنند يا اين كه خير كافي ميباشد Language & input را از بخش Settings گزينش و بعد در پنجره گشوده گرديده Language را گزينش فرمائيد ليستي از لهجه هايي كه تلفن همراه شما از آن پشتيباني ميكند خواهيد روئت كرد در‌صورتي‌كه مورد فارسي يا اين كه Persian بين اين ليست نبود موبايل شما اين امكان را ندارد. براين اساس شما بايستي صفحه كليد فارسي را دانلود و آن را روي تلفن همراه خويش نصب نماييد.

 

مقاله شبيه: دانلود بدون پول ۱۲ درس اصلي فراگيري نرم افزار نويسي اندرويد به گويش فارسي

معرفي و لينك و پيوند دانلود نرم‌افزار هاي صفحه كليد فارسي
۱- صفحه كليد مهم گوگل اندرويد (Gboard)


Gboard – the Google Keyboard صفحه كليد نو از شركت پر اسم و رسم گوگل است كه به عبارتي صفحه كليد مهم اندرويد را با تجهيزات و امكان هاي بيشتري در چنگ يوزرها قرار مي‌دهد. با نصب اين اپ روي تلفن همراه يا اين كه تبلت خويش سرعت نوشتن را بالا ببريد بدين شكل كه مي توانيد انگشت خويش را روي حروف مختتلف صفحه كليد بكشيد تا كلمه و واژه را تشخيص بدهد و نيازي به فشردن دكمنه اي وجود ندارد. اين نرم‌افزار از كل گويش هاي جهان به عنوان مثال فارسي پشتيباني مي نمايد. اين قابليت و امكان را به شما مي دهد تا از روش صوت نوشته خويش را تايپ نمائيد. و بخش اعظمي تجهيزات ديگر مانند:

كامل شدن لغت سرازير و توصيه لغت بعدي براي ارتقاء سرعت
دار بودن ديكشنري ۲۶ زبانه ي بسيار كار كشته
توصيه واژه و كلمه بعدي براي بهبود سرعت تايپ كردن
طرح بندي توسعه يافته و شادي بخش
پشتيباني بدون نقص از اسمارت فون ها و تبلت هاي اندرويدي


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۵:۰۸ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

آموزش انتشار اپليكيشن در گوگل پلي


يك از مهم‌ترين گرفتاري ها بعد از ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار، تكثير دادن آن ميباشد. طراحي اپليكيشن در مشهد امروزه ماركت هاي مختلفي وجود دارا هستند كه اپ ها را تكثير داده و در معرض رويت كرد يوزرها قرار ميدهند. گوگل پلي نيز يكي اين ماركت ها ميباشد كه در‌پي يادگرفتن تكثير برنامه در گوگل پلي را به طور مرحله به مرحله با هم ارزيابي مي‌كنيم.

مرحله 1- نام نويسي و خريد اكانت كاربري
در بالا وارد لينك و پيوند روبه رو گرديد https://play.google.com/apps/publish/signup/ و پست الكرونيكي خويش را تعيين فرماييد.

بعداز پذيرفتن develop agreement ، پرداخت خويش را انجام دهيد. اعتنا نمائيد كه‌اين پرداخت تنها همين يكبار انجام مي گردد و تا مدام اكانت شما فعال ميباشد. هزينه ي آن هم 25 دلار ميباشد. در حالتي‌كه وضعيت و تجهيزات پرداخت را نداريد ميتوانيد با تماس با ما پيشنهاد دهيد تا ما برنامه شما‌را نشر دهيم.


بعداز اينكه اسم توسعه و گسترش دهنده، سايت، نشاني اينترنتي و شماره تلفن را وارد كرديد، دكمه ي complete registration را بزنيد.


مرحله 2- تثبيت داده ها برنامه
در مرحله ي دوم از يادگرفتن تكثير برنامه در گوگل پلي ، نخست كه وارد دور و اطراف كاربري مي‌شويد، براي تثبيت اپ دكمه ي create application را كليك نماييد.


نامي براي نرم افزار ياروهمدم با گويش آن را تعيين كرده و بر روي create كليك نماييد.


درين بخش از فراگيري نشر اپ در گوگل پلي توضيحاتي در زمينه ي هر فيلد داده ميشود.

Short description: توضيحات كوتاهي در رابطه اپ ميباشد كه يوزرها به طور فهرستي در ليست اپ ها مشاهده مي نمايند.

Full description: توضيحات بي نقص و تكميلي كه نبايد بيشتراز 4000 كلمه و واژه باشد. اين توضيحات مشتمل بر تجهيزات و خصوصيت هاي برنامه ميباشد و در استور نشان داده ميشود.

دكمه save draft را كليك فرمائيد.


Hi-res icon: آيكون نرم‌افزار كه اندازه اش دست‌كم 512*512 ميباشد را درين نصيب آپلود نمائيد.

Screenshots: حدواقل دو اسكرين شات مطلوب با باكيفيت را آپلود فرماييد.

Add feature graphic: در‌اين نصيب مي‌توانيد يك عكس براي تبليغ آپلود فرماييد كه در ليست نرم‌افزار ها نشان داده ميشود.

مجددا دكمه save draft را كليك فرماييد.


Categorization: درين قسمت، دسته بندي مطلوب با دقت به كاربرد اپ خويش را تعيين فرماييد.

Contact details: داده ها تماس خويش را نيز درين نصيب وارد نمائيد.


هم اكنون داده ها برنامه به طور پيش نويس ذخيره شده‌است.

 

مرحله3- آپلود پوشه نرم افزار
در‌اين مرحله از فراگيري نشر نرم افزار در گوگل پلي، طرز ي آپلود پوشه اپ را ارزيابي مي‌كنيم. در صدر اپليكيشني كه داده ها آن را تثبيت كرده ايم را گزينش مي‌كنيم. در اينجا چنانچه اپ در مرحله هاي آلفا و يا اين كه بتا ميباشد، مي قدرت بازخوردي كه از يوزرها داشته را نيز آناليز كرد.

البته ما موقتي زيرا نخستين راه و روش هستيم، manage production را گزينش ميكنيم.

اكنون دكمه ي create relies را كليك مي‌كنيم.


درين نصيب بايستي دكمه ي browse files را زده و پوشه APK نرم‌افزار را آپلود نماييد.

 

فولدر APK چه است؟ در طول يادگرفتن تكثير نرم‌افزار در گوگل پلي ، خوب ميباشد كه بدانيد فولدر APK چه مي باشد و چه گونه ساخت مي‌شود. وقتي كه وسعت نرم افزار زياد ميباشد، بايستي آن را به بخش هاي كوچك تري تقسيم نمائيد. پوشه هاي APK اين قابليت را مي‌دهند كه دو فولدر اضافه با وسعت حداكثر 2 گيگيابايت داشته باشيد. پلي استور هم فارغ از هزينه اي از اين فولدر بر روي سرور خويش ميزباني مي نمايد.

پس از آپلود پوشه يك اسم تعيين كرده و اطلاعاتي در مورد امكاناتي كه‌اين ورژن داراست بنويسيد. آن‌گاه بر روي دكمه ي review كليك نماييد.


هم اكنون با اين عمل فولدر متبوع ما اضافه گرديده و به نصيب content rating در منو سمت چپ رفته. فعلا مي بايست سوال طومار را كامل شدن و آدرس اينترنتي را هم تاييد فرمائيد.

مرحله 3- كامل شدن موقعيت نشر
در‌اين بخش از يادگرفتن تكثير نرم‌افزار در گوگل پلي، به سراغ انتخاب ارزش و كشورهايي كه اپليكشن در آنجا منتشر مي‌گردد، مي‌رويم. براي اين عمل از منو سمت چپ Pricing & distribution را تعيين فرماييد. آن‌گاه ارزش اپ و مرز و بوم ها را معلوم فرمائيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۰:۱۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

گويش اپ نويسي


گويش اپ نويسي سوئيف(Swift) :
سوئيفت يك لهجه نرم افزار نويسي چندين روش اي براي گسترش Ios و Maغير مجاز مي باشد و كل سيستم دليل هاي كمپاني اپل مي باشد.اين لهجه نرم‌افزار نويسي بوسيله كريس لاتنردر كمپاني اپل(Apple) پباده سازي و در سال 2014 معرفي شد تا مكان objective-c را بگيرد.سوئيفت درابتدا عهدوپيمان بخشيد كه همگي خير هاي يك گويش نرم‌افزار نويسي را داشته باشد. طراحي اپليكيشن در مشهد سوئيفت سرعت كد زني برنامه نويس ها را ارتقا مي دهد.و با دور و بر جالب خويش منجر راحتي برنامه نويس ها گرديده و به نوعي از خستگي آنان دوري ميكند.از ساير قابليت و امكان هاي سوئيفت ران تايم يا اين كه ديدن لحظه اي سود مي باشد.يعني دائما با تايپ كردن كد ها مي‌توانيد فيض آنرا مشاهده كنيد.ولي سوئيفت جنبه هاي منفي نيز دارااست، يكي‌از آن‌ها يادگيري اين گويش ميباشد.شما عملا با يك گويش تماما تازه مواجه ميباشيد و مي بايست آنرا فرا بگيريد.سوئيفت براي اپليكيشن نويسي نرم افزار هاي ios و مك كاربرد دارااست.

لهجه اپليكيشن نويسي جاوا اسكريپت (Java Script) :
لهجه اپليكيشن نويسي جاوا اسكريپت يك گويش مفسر و شئ گرا ميباشد.اين لهجه هيچ ارتباطي با گويش جاوا نداشته و صرفا تشابه اسمي دارا‌هستند .ولي اين گويش اپ نويسي بسيار مشابه به سي پلاس پلاس و جاوا مي‌باشد.كاربرد مهم اين گويش در وبسايت و صفحه هاي اينترنتي مي‌باشد و براي پويا نمايي در سمت و سوي مخاطب از آن به كار گيري مي نمايند.يكي كادر ورك هاي اساسي لهجه نرم‌افزار نويسي جاوا اسكريپت جي كوئري است.تا اينجاي عمل با يك‌سري عدد از لهجه هاي نرم‌افزار نويسي اصلي در جهان آشنا شديم.در مقاله‌ها بعدي با نرم افزار هايي براي اپليكيشن نويسي آشنا خوا‌هيم شد .ضمنا مي توانيد از مقاله ها ديگر تارنما ما هم در اين نصيب استعمال نمائيد

چرا مي بايست مبادرت به پباده سازي برنامه بيمه نمود؟
.تا سال 1395، نرم افزار هاي بيمه آنلاين خيلي دوست داستني نبودند. همان گونه كه در گزارش جهاني KPMG، 2016 (Pulse of Fintech) اعلام شد، صنعت بيمه از تكنولوژي هاي فناوري داده ها منسوخ گرديده به كارگيري مي كرده و براي آپديت شدن فراهم نبود. با اين هم اكنون، در سال 1396، تقاضا براي اپ هاي بيمه ارتقا يافت. در صورتي‌كه چه هنوز ايرادات متعددي راز روش وجود داشت، البته با دقت به زمان تازه گسترش كسب و فعاليت كه به وجود آمده بود، اين ايرادات قابل حل بودند.در سال 1397، استقبال يوزرها ارتقا يافت و پيش گويي هاي سال 1398 نيز بسيار اميدواركننده مي‌باشند. مبني بر تقريب هاي داراي اعتبار انتظار مي رود محبوبيت نرم افزار هاي بيمه همگاني در سال 1398 دستكم 4 درصد رويش نمايد.به اين ترتيب در شرايطي كه كمپاني شما اپليكيشني براي كارها بيمه اي ندارد، وقت آن ميباشد كه شما نيز پباده سازي برنامه بيمه اي خويش را استارت نمائيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۶:۲۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

شيوه تغيير و تحول permission ها براي يك نرم افزار اندرويد


شيوه تغيير و تحول permission ها براي يك نرم افزار اندرويد
براي فعال و غير فعال كردن يك permission در يك اپليكيشن اندرويد روند پايين را بايستي طي فرمائيد

وارد نصيب settings يا اين كه پيكربندي موبايل گرديد
آيتم app & notifications را تعيين كنيد
مورد Apps را تعيين كنيد
اپليكيشن متبوع خويش را گزينش كنيد
مورد Permissions را تعيين فرمائيد
در‌اين ورقه كل دسترسي هاي آن نرم‌افزار را مشاهده مي‌كنيد و ميتوانيد طراحي اپليكيشن در ايران آنها‌را فعال و غير فعال فرماييد.
معرفي پرميشن هاي پر استفاده
پرميشن وب
اين permission جهت دسترسي به وب به كار گيري ميگردد و نيازي به اذن فعاليت بر در داخل اپليكيشن ندارد و اتوماتيك اندرويد اين دسترسي را به نر افزار مي‌دهد.

اين پرميشن صرفا اذن تبادل داده ها از روش وب را صادر مي نمايد و نكته اين ميباشد كه چه چيزي را قرار ميباشد تبادل نمايد؟؟؟

وجود اين پرميشن به تنهايي خطري نخواهد داشت زيرا دسترسي به داده ها دستگاه داده نشده ميباشد.

از آنجايي كه اكثر اپليكيشن هاي مدرن بر بستر وب مي‌باشند، اين پرميشن را دارا هستند از جمله در يك اپليكيشن پيشنهاد خوراك درخواست شما بايستي از طريقي به سرويس ها دهندگان رسد كه‌اين فرمان از روش وب انجام رخداد مي افتد.

پرميشن شرايط كانال واي فاي و NETWORK
اين دو permission جهت دسترسي به مشاهده حالت برقراري وب از 2 روش mobile network و واي فاي به كار گيري ميشود و نيازي به اخذ اذن در درون اپليكيشن را ندارد و ايمني دستگاه هوشمند را هم به خطر نمي اندازد.

پرميشن به كارگيري از ياد
اين permission بسيار حساس بوده و به اپليكيشن اين اذن را ميدهد كه به خاطر دستگاه دسترسي پيدا نمايد (هم براي تلاوت و هم براي تايپ كردن) و در باطن اپ مي بايست از مخاطب اذن گرفته گردد.

وجود اين پرميشن به همدم پرميشن وب در يك اپليكيشن به‌اين مضمون‌ ميباشد كه هم به داده ها دستگاه دسترسي دارااست هم قوي به تبادل داده ها در وب ميباشد كه‌اين ميتواند خطر ساز باشد البته در اكثر قابل انعطاف افزارها اين دو پرميشن موردنياز ميباشد به عنوان مثال در يك اپليكيشن براي اضافه كردن عكس به پروفايل مسلما بايستي اين دو دسترسي صادر گرديده باشد پس اين خويش استفاده كننده ميباشد كه بايستي تصميم بگيرد به چه طرحي اعتماد نمايد و به چه طرحي اعتماد نكند.

پرميشن يافتن خصوصيات ظريف استفاده كننده
اين permission جهت يافتن خصوصيات ظريف استفاده كننده به كار گيري مي‌شود و نياز به اخذ اذن استفاده كننده در باطن اپ داراست و با وجود پرميشن وب و فعال بودن GPS مي‌تواند خصوصيات دستگاه را ارسال كند.

قابل ذكر ميباشد GPS به طور اتوماتيك و با كد اپليكيشن هيچوقت فعال نميشود و تنها خويش استفاده كننده قادر است آن را فعال و غير فعال نمايد.

پرميشن يافتن خصوصيات تقريبي استفاده كننده
اين permission تماما مانند پرميشن گذشته هست البته خصوصيات دستگاه را به طور تقريبي پيدا مي نمايد.

پرميشن دفترچه تلفن
اين permission به نرم افزار اذن مي‌دهد كه به شماره مخاطبان دستگاه دسترسي داشته باشد و پرميشن متداولي به اكانت نمي آيد و با وجود پرميشن وب اين داده ها قادر است به تبادل نهاده خواهد شد و براي فعال شدن اين پرميشن استفاده كننده در باطن نرم‌افزار مي بايست آن را تاييد كند.

به عنوان مثال اين پرميشن در اپليكيشن هاي چت آيتم به كار گيري فرارو گريز مي‌گيرد و وجود آن در يك نرم افزار فراگيري آشپزي غير منطقي است.


برچسب: طراحي اپليكيشن در ايران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۱:۰۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

هزينه توليد نرم افزار گوشي چقدر ميباشد؟


هزينه توليد نرم افزار گوشي چقدر ميباشد؟
اپ اندرويد ارزان خيس ميباشد يا اين كه اپ iOS ؟ طراحي اپليكيشن در مشهد  آيا توليد نرم افزار گوشي، گارانتي دارااست؟ هزينه توليد نرم افزار غير دايناميك چقدر ميباشد؟ آيا اپ گوشي به جواز نياز دارااست؟ آيا نرم افزار مستلزم رعايت ضابطه نسخه برداري رايت اثر ها ديجيتالي و غير ديجيتالي ميباشد؟


پرسش هاي فوق، يك سري مثال از صدها سؤالي ميباشد كه در ذهن هوا داران به پباده سازي و ايجاد نرم افزار موجود است و معمولاً آن‌ها را با موسسه ها پباده سازي اپ، مطرح مينمايند. آنچه مسلم ميباشد، پباده سازي نرم افزار مثل طراحي وب، مستلزم رعايت ضوابط و قانون ها باطن سرزمين ميباشد.

همانگونه كه شما براي اخذ پول از يوزرها وب، بايستي جواز پرداخت الكترونيك از شركت ها طرف قرارداد خزانه مركزي داشته باشيد.داشتن مدرك آرم اعتماد الكترونيك از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در پباده سازي و ايجاد اپ هايي كه مسائل مالي و اعتباردهي در آن مطرح ميباشد، الزامي ميباشد.همينطور هزينه توليد نرم افزار درين مورد ها متعدد ميباشد.

يعني شما نمي توانيد فارغ از گرفتن مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، اپي فعال‌سازي فرمائيد كه قابليت و امكان اخذ و پرداخت پول دارااست و يا اين كه به فروش مال و سرويس ها بپردازيد.علاوه بر اين ها، در‌حالتي كه شما قصد تبديل كتاب چاپي به كتاب صوتي را داريد،مي بايست علاوه بر كسب جواز سامانه سرامد،از صاحبان اثرها،جواز كتبي داشته باشيد.

رسمي بودن نرم افزار
درواقع فعال‌ساز‌ي اپ، بسته به جور و قضيه نرم افزار شما، مستلزم كسب موافقت هاي رسمي يا اين كه موافقت هايي از سوي افراد حقيقي وواقعي يا اين كه حقوقي ميباشد. اين موضوع براي اپ­هاي شغل يابي، ارائه دهنده خدماتي كه به نوعي به تندرست و امنيت جامعه داراي ربط ميگردد، ضرورت بيشتري دارااست.

براي مثالً براي اين كه اپي براي داد و ستد سهام در بازار بورس و فرابورس كشور ايران راه‌اندازي نمائيد، بايستي جواز كارگزاري از سازمان بورس و ورقه ها بهادار كسب فرمائيد و به توده ۱۰۶ كارگزار قانوني كشور‌ايران در ۳۱ استان ميهن بپيونديد.

در نوشته ي علمي نرم افزار هاي كسب و فعاليت مي‌توانيد با اشكال اين نرم افزار ها آشنا گرديد.

نبايد در اولِ دستور دريافت مجوزها و استعلام هاي متفاوت سبب نگراني شود. مگر اينكه ايده و برنامه عملياتي شما خيلي مختص باشد. كمپاني ما مشاور نيكي براي هوا داران به پباده سازي اپ هاي ايده پرداز و نوآور با ايده هاي هيجان آور و يگانه ميباشد.نرخ‌گذاري ايجاد نرم افزار يك كدام از ديگر از موردها مهم ميباشد.

 

(نرخ‌گذاري اپ مايحتاج مشتري، يك فرايند مشاركتي ميباشد. نياز به خرد جمعي دارااست و مشتري نيز بايستي ايده و خواست خويش را به طور ظريف و مكتوب در چنگ طراحان اپ قرار دهد.)

معيارهاي هزينه ايجاد نرم افزار
پباده سازي و ايجاد نرم افزار ها مثل پباده سازي و ساخت سايت يا اين كه لوح هاي فشرده،بسته به پروژه و گونه عمل و هنگامي كه مي بايست براي آن اختصاص يابد،نرخ‌گذاري و قيمت يابي مي گردد.

قيمت يابي را نيز مجموعه هاي كارشناسي كه وظيفه توليد بخش هاي متفاوت اپ را بر عهده دارا هستند انجام ميدهند و درنهايت، هزينه توليد نرم افزار پاياني معلوم و به مشتري اعلام مي‌شود. اين فرايند، معمولاً پياله تعدادي روز بعد از اخذ توصيه مشتري انجام ميگردد در‌اين يك سري روز ايده مشتري و شيوه اجرايي آن، قابليت و امكان سنجي و باز بيني ميگردد.

مشتريان، آرمان گرا مي باشند البته ايده و مهارت آن‌ها در كنار تجربه و محتوا و دارايي اي كه دارا‌هستند، بين زمان، اين اذن را به آن‌ها براي كسب هدف ها آرماني نمي دهد. اين وظيفه موسسه ها پباده سازي اپ ميباشد كه با اعتنا به اشرافي كه روي ماركت و نيازهاي مخاطب دارا هستند، ايده پردازان و هوا داران به پباده سازي اپ را با حقيقت ها آشنا نمايند و ضمن دادن سرعت براي تجاري سازي ايده، هزينه ها را نيز كاهش دهند.

در نرخ‌گذاري توليد نرم افزار، موردها تحت تأثير دارا هستند:

رابط كاربري مورد نياز يك اپ يا اين كه به عبارتي ماجرا UI/UX؛
گرافيك موردنظر براي پباده سازي اپ؛
محتوايي كه مشتري براي اپ در لحاظ مي‌گيرد، از ساخت محتوا تا ويراستاري و لود و كدنويسي؛
تجهيزات نرم افزار
ترازو احاطه و مهارت كدنويس ها و مهندسان اپليكيشن در پباده سازي ديتابيس و مشخصه هاي اپ.

نرخ‌گذاري به وسيله نيروي كارشناس
طراح يو ايكس (UX DESIGNER)، بسط دهنده اندرويد (ANDROID DEVELOPER)، مهندس ديتا (DATA ENGINEER)، فرانت اند امور (FRONT-END DEVELPER)، متخصصان seo (بهينه سازي) و شبكه‌هاي‌مردمي (SOCIAL MEDIA)، تخصصي هاي ما يحتاج براي پباده سازي و ايجاد اپ مي باشند كه همگي در پروسه ساخت، شركت كردن دارا هستند و تخصص و تجربه و مهارت هر كدام، در نرخ‌گذاري اپ، تأثيرگذار خواهد بود.

 

همينطور
در صورتي‌كه اپ متبوع شما، بازي با گرافيك بالا و چندمرحله اي ميباشد، به نرخ‌گذاري غير وابسته نسبت به اپ هاي مرسوم بازار، نياز دارااست.هزينه توليد نرم افزار در اين باره ممكن ميباشد مختلف باشد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۱:۵۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

ايجاد نرم افزار اندرويد براي وبسايت


ايجاد نرم افزار اندرويد براي وبسايت
پيشنهاد ايجاد اپليكيشن اندرويد آپارات به‌اين مراد بوده كه يوزرها به راحتي بتوانند از روش گوشي به ويديوهاي مو جود در وب سايت آپارات دسترسي داشته باشند. طراحي اپليكيشن در مشهد و يا اين كه ممكن ميباشد يك هتل براي معرفي هتل خويش به پيشنهاد پباده سازي نرم افزار گوشي مبادرت نمايد. از ديگر مورد ها نرم افزار تلفن همراه كه مي شود به آن اشاره نمود ايجاد اپليكيشن فروشگاهي اندرويد، پيشنهاد نرم افزار اندرويد شركتها، پيشنهاد توليد نرم افزار اندرويد رستوران، توصيه ايجاد برنامه اندرويد براي هتل ها، پيشنهاد پباده سازي مغازه اندرويد براي وب سايت، پيشنهاد توليد اپليكيشن اندرويد شركتي، ايجاد نرم افزار مغازه اندرويد براي فروش توليدها، توصيه پباده سازي نرم افزار تلفن همراه حسابداري، پباده سازي اپليكيشن مغازه اندرويد براي وبسايت فروشگاهي، ايجاد اپليكيشن اندرويد فروشگاهي براي شركتهاي و شركتهاي تجاري و غيره اشاره نمود.

كمپاني داده پردازي فراتك يك كدام از باتجربه ترين موسسه ها در مورد پباده سازي اپليكيشن اندرويد براي وبسايت در مشهد كه اكنون ايجاد اپليكيشن اندرويد براي تارنما در مشهد را انجام ميدهد يكي‌از كمپاني هايي ميباشد كه با مجموعه برنامه نويسي اندرويد ماهر و قادر خويش در مسئله ايجاد اپليكيشن اندرويد براي وب سايت در مشهد مبادرت به اخذ توصيه پباده سازي اپليكيشن اندرويد براي وبسايت ها در مشهد و ديگر نقاط مملكت از گزاره تهران و اصفهان و شيراز و بقيه شهرها مي‌نمايد.

بعداز اينكه نيازهاي خويش را مشخص و معلوم كرديد و آنان‌را طبقه بندي نموديد نياز داريد كه براي پيشنهاد توليد نرم افزار اندرويد ايده خويش را با كمپاني پباده سازي نرم افزار تلفن همراه مطرح نماييد. ولي بايستي توجه نمايئد كه اين مجموعه توليد نرم افزار اندرويد سوابق و تجربه كافي براي انجام پروژه شما‌را دارا باشد. همينطور دارا بودن قاب طراحان، نرم افزار نويسان و برنامه نويس ها گوشي حاذق نيز مي‌تواند به شما در داشتن نرم افزار اندرويد بهتري كمك رساند. در صورتي‌كه كه مي خواهيد پيشنهاد پباده سازي مغازه اندرويد به يك كمپاني پباده سازي نرم افزار اندرويد ارائه دهيد مي بايست پباده سازي اپليكيشن اندرويد به گونه اي باشد كه بتواند با وبسايت فروشگاهي شما رابطه موفقي برقرار نمايد. اما اين رابطه غالب بستگي به وبسايت فروشگاهي شما نيز دارااست كه پباده سازي آن به چه ترتيبي صورت گرفته و آيا بعداز پباده سازي اپليكيشن دكان اندرويد امكان هاي لازم را براي اتصال به اپليكيشن اندرويد مغازه خواهد داشت يا اين كه نه.

كمپاني فراتك با بيشتراز 10 سال تجربه در موضوع طراحي سايت و سرويس ها برنامه نويسي و سيستم هاي قابل انعطاف افزاري پايين اينترنت و با دقت به دارا بودن گروه برنامه نويسي حاذق ايجاد اپليكيشن اندرويد مي‌تواند مطمئين ترين محل براي توصيه ايجاد نرم افزار اندرويد و پباده سازي اپليكيشن اندرويد شما باشد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۵:۱۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

سيستم آنلاين ايجاد نرم افزار هاي اندرويد و iOS


سيستم آنلاين ايجاد نرم افزار هاي اندرويد و iOS
اپ ساز چه چيزي است؟ اپ ساز يك سيستم آنلاين ايجاد طراحي اپليكيشن در مشهد اندرويد و iOS فارغ از علم برنامه نويسي مي‌باشد. اپ ساز با اتكا به اقتدار فني متخصصان خويش و با به كارگيري از آخري فناوري هاي روز عالم تلاش كرده تا بستري مطلوب را جهت ايجاد اپليكيشنهاي گوشي ساخت كند.

مورد ي عمل اپ ساز
شما ميتوانيد با ياري اپ ساز نرم افزار خويش را به هر شكلي و با هر امكاناتي كه دلخواه تان ميباشد بسازيد و براي پباده سازي و ايجاد نرم افزار خويش نيازي به علم برنامه نويسي نداريد صرفا با تعقيب كردن فيلم هاي آموزشي و صفحه ها آموزشي ما به راحتي و فقط با چندين كليك مبادرت به توليد نرم افزار خويش كنيد.
شما علاوه بر ايجاد نرم افزار به طور خاطر گرديده ميتوانيد نرم افزار متبوع خويش را به ما پيشنهاد دهيد. اپ ساز در كمترين عصر ماهر ترين نرم افزار ها را براي شما پباده سازي ميكند. كافي ميباشد به منوي پيشنهاد نرم افزار برويد و تقاضاي خويش را تثبيت نمائيد، تا همياران ما در او‌لين زمان با شما تماس بگيرند.

هدف ها اپ ساز
اپ ساز كارايي داراست با به دستكم رساندن دوران عصر و كاهش مخارج ايجاد نرم افزار هاي گوشي به همه كسب و كارهايي كه مستلزم رابطه طولاني تر با يوزرها/مشتريان خويش هستند، امداد كند. همينطور با دقت به انعطاف پذيري بسيار بالاي هسته اصلي سيستم پلن هايي به طور بدون‌پول براي افراد حقيقي وواقعي نيز در حيث گرفته شده‌است، تا اشخاصي كه قصد به كارگيري تجاري را اين سيستم ندارند بتوانند به غرض خويش دست يابند.
انگيزه ديگري كه ما در اپ ساز دنبال ميكنيم، ايجاد شغل و امداد به كمپاني هايي ميباشد كه در حوزه هاي قابل انعطاف افزاري عمل ميكنند؛ البته به هر دليلي نمي‌خواهند در حوزه گوشي سپرده گذاري هاي سنگيني انجام دهند. ما با در چنگ قرار دادن ورژن اي بدون نقص از پلتفرم خويش در چنگ اين مجموعه ها آن ها را كمك مي‌كنيم تا بتوانند براي مشتريان خويش به ايجاد نرم افزار هاي سازماني و متبوع خويش بپردازند.

 

برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۷:۴۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)