مرجع مقالات رسمي اپليكيشن مرجع مقالات رسمي اپليكيشن .

مرجع مقالات رسمي اپليكيشن

كاتلين يك گويش برنامه نويسي


كاتلين يك گويش برنامه نويسي منشا گشوده ميباشد كه براي توليد و پباده سازي نرم افزار بكار گرفته ميشود. برخلاف Java و JavaScript ، نسبتاً تازه ميباشد. اين يك لهجه سطح بالا ميباشد كه به صورت بدون شوخي و استاتيك اجزاي كاربردي و فني را در به عبارتي مكان با هم ادغام مينمايد. اكنون كاتلين ، Java و JavaScript را انگيزه قرار ميدهد. كاتلين روي يك ماشين مجازي جاوا اجرا مي‌گردد يا اين كه از زيرساخت كامپايلر LLVM استعمال مي‌كند. اين ميباشد كه به صورت گسترده اي در توسعه و گسترش برنامه هاي گوشي آندرويد به كار گيري مي گردد.
كاتلين همينطور پايين تأثير بقيه زبانهاي برنامه نويسي طراحي اپليكيشن در مشهد مانند Scala ، Groovy ، Gosu و غيره ميباشد. كاتلين قابليت و امكان همياري، ايمني كد و وضوح را براي برنامه نويس ها در سراسر دنيا آماده مينمايد. با دور انديشي از كاربرد كاتلين ميتوانيد در موضوع توليد نرم افزار هاي اندرويد از آن فايده بگيريد.

كاربرد كاتلين در ايجاد برنامه گوشي چه مي باشد؟
كاربرد برنامه كاتلين در ساخت برنامه گوشي
كاربرد برنامه كاتلين در ايجاد برنامه تلفن همراه

موردها تحت به كاربرد كاتلين در ساخت برنامه تلفن همراه اشاره خواهند كرد:

كد كمتر با خوانايي بيش تر همدم ميباشد. براي تايپ كردن كد خويش دوره كمتري صرف نماييد. از كاربرد كاتلين در ايجاد برنامه تلفن همراه مي شود به تسريع تايپ كردن برنامه اشاره كرد.
لهجه و دور و اطراف بالغ. از عصر ساخت آن در سال 2011 ، Kotlin خير فقط تحت عنوان يك گويش بلكه تحت عنوان يك اكوسيستم بدون نقص و با ابزار قوي بطور مداوم پيشرفته ميباشد. فعلا اين برنامه تماماً در Android Studio يك دست شده‌است و بوسيله اكثري از شركتهاي براي گسترش برنامه هاي اندرويدي بطور فعال استعمال مي‌گردد.
پشتيباني Kotlin در Android Jetpack و بقيه كتابخانه ها. برنامه هاي افزودني KTX خصوصيت هاي گويش كاتلين، مانند كوروتين، توابع پسوند، لامبدا و پارامترهاي نامگذاري گرديده را به كتابخانه هاي مو جود Android طولاني تر مي‌كند.
قابليت و امكان همياري با جاوا. فارغ از نياز به انتقال همه كد هاي خويش به Kotlin ميتوانيد از كاتلين به يار گويش برنامه نويسي جاوا در برنامه هاي خويش به كارگيري فرمائيد.
پشتيباني از multiplatform. شما مي‌توانيد از كاربرد كاتلين براي بسط برنامه هاي خير صرفا سيستم برهان اندرويد بلكه iOS، دور نما و اينترنت به كارگيري فرماييد. از مزاياي اشتراك گذاري كد مشترك دربين سيستم دست اندركاران لذت ببريد.
ايمني كد : از كاربرد كاتلين در ساخت برنامه گوشي مي شود به ايمني كد آن اشاره كرد.كد كمتر و خوانايي بهتر سبب به خطاهاي كمتري مي‌شود. كامپايلر Kotlin اين خطاهاي ما‌نده را تشخيص داده و كد را ايمن مي‌كند.
يادگيري سهل : يادگيري كاتلين بسيار سهل و آسان ميباشد ، خصوصاً براي برنامه نويس ها جاوا.
اضافه برنامه ها با استعمال از كاربرد كاتلين در ايجاد برنامه تلفن همراه، برنامه نويسي خواهند شد و كاتلين در سراسر دنيا رو به رويش ميباشد. طبق گفته هاي گوگل ، بيش تر از 60٪ از 1000 برنامه برتر دكان Play از Kotlin استعمال مي‌كنند.
اكثري از موسسات طفل پيش از اينً برنامه هاي اندرويدي را با به كار گيري از كاتلين گسترش داده اند – اين ليست را در سايت گوگل براي بسط دهندگان Kotlin ملاحظه كنيد.

در‌حالتي كه مي‌خواهيد از كاربرد كاتلين در ايجاد برنامه گوشي به كارگيري نمائيد ، با متخصصين ما در رشته گستران تماس بگيريد. شما ميتوانيد با شماره گيري شماره تلفن 09166680284 جهت تثبيت سفارشات خويش مبادرت فرمائيد.

چنانچه جديد وارد دنياي Android گرديده ايد و ميخواهيد فراگيري برنامه نويسي اندرويد را فرا بگيريد مارا دنبال نماييد تا بطور بي نقص به‌اين گويش مسلط گرديد.

مزاياي به كار گيري از كاتلين در ايجاد برنامه تلفن همراه
مزاياي استعمال از كاتلين در ايجاد برنامه گوشي
مزاياي به كار گيري از كاتلين در ساخت برنامه گوشي

به حيث ميرسد كه كاربرد كاتلين در ساخت برنامه گوشي سبب ساز شده‌است كه‌اين لهجه آيتم عشق بسط دهندگان تلفن همراه قرار بگيرد، كه در حال حاضر آن را به همتاي كهن خويش يعني جاوا ترجيح مي‌دهند و در مورد كاتلين يا اين كه جاوا؟ كاتلين از جاوا پيشي گرفته ميباشد. در اينجا ليستي از پررنگ ترين مزاياي كاتلين آورده شده‌است:

حل مسائل در طول حقيقي و واقعي: يكي شايان توجه ترين مزاياي كاتلين اين ميباشد كه خطاها دوره حقيقي وواقعي را كه بوسيله بسط دهندگان با آن روبرو مي باشيد حل مي‌نمايد.
با كيفيت عالي و مقرون به صرفه: تحت عنوان يك لهجه مبداء گشوده ، مي‌توانيد با به كار گيري از يك ابزار تبديل جاوا به كاتلين با يك كليك ، كيفيت بالايي كسب فرماييد و روي سازش جاوا تمركز فرماييد. از اين قبل ، توسعه و گسترش دهندگان مي‌توانند يك پروژه جاوا جانور را به سادگي به Kotlin تبديل نمايند.
يادگيري و اتخاذ آسوده: كاتلين يك گويش سازگار با گسترش ميباشد و فقط با ياري يك منشاء گويش مي اقتدار فقط در چندين ساعت حافظه گرفت. گسترش دهندگان جاوا ميتوانند اين لهجه را حتي سريعتر خاطر بگيرند و از آن استعمال نمايند چون برنامه هاي Kotlin با به كارگيري از چارچوب ها و كتابخانه هاي جانور جاوا قابل توسعه و گسترش ميباشد.
الزام آور نبودن به سبك خاصي: كاتلين زباني بسيار انعطاف پذير ميباشد كه هيچ مدل فلسفه يا اين كه سبك برنامه نويسي مانند ، شيك سازي برنامه نويسي شي گرا (OOP) را زور نمي كند ، در آن برنامه نويس ناچار ميباشد با خصوصيات و نحوه ها تقابل كند. كاتلين همينطور فلسفه بيشتراز حد كاربردي را اجرا نمي نمايد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۴:۴۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

نوشته‌علمي نحوه ايجاد نرم افزار خدماتي باز‌بيني


در اين مقاله طريق توليد اپليكيشن خدماتي باز بيني مي‌گردد.در دنياي امروز نسبتاً اكثر افراد جامعه از تلفن همراه هوشمند استفاده مي‌نمايند. با اعتنا به مشغله هاي كاري و فكري كه مردم در طول روز سرگرم آن هستند نياز به ساخت اپليكيشن خدماتي و كاربردي روز به روز بيشتر مي‌گردد. شما با توليد اپليكيشن خدماتي امكانات مختلفي را مي‌توانيد در اختيار كاربر هاي خود قرار دهيد.همين الان براي ساخت سايت و اپليكيشن خود اقدام نماييد ديگر خدمات ما

كه از اين‌شيوه هم شما مي‌توانيد منفعت نيكي داشته باشيد هم با استفاده ازطراحي اپليكيشن در مشهد  خدماتي كه به مردم ارائه مي دهيد وقت آنها صرفه جويي مي‌گردد. به عنوان مثال اپليكيشن آسانسورچي كه به وسيله مجموعه ما طراحي شده را در نظر بگيريد. شما با نصب اپليكيشن آسانسورچي به راحتي مي‌توانيد درخواست سرويس كار را ثبت نماييد. سرويس فعاليت در سريعترين دوران در محل شما حاضر ميباشد.

شما مي‌توانيد در اپليكيشن خدماتي خود بخش هاي مختلفي را در لحاظ بگيريد. به عنوان مثال بخشي براي اشخاصي كه تقاضاي نصب آسانسور در ساختمان را دارا هستند. بخشي ديگر براي كاربر هايي كه براي تعمير بالابر به اپليكيشن شما مراجعه مي كنند . حتي ميتوانيد با ايجاد يك درگاه بانكي امكان خريد قطعات جانبي آسانسور را به مشتري هاي خود بدهيد.

در بخش ديگري امكان ارتباط با مشتري در نظر بگيريد تا مشتري با نظر دادن در امر عمل شما حس رضايت بيشتري داشته باشد. اپليكيشن هاي خدماتي مزيت هاي فراواني براي كاربر و كارفرما دارند. ديگر نيازي به بردن لباس به خشك شويي و يا خريد ميوه هاي تازه و تنقلات از بيرون از منزل نداريد.

با نصب اپليكيشن هاي مربوطه همگي اين عمل ها را در كمترين زمانه ممكن مي توانيد انجام دهيد. وقتي خسته از رمز كار مي‌آييد به راحتي روي كاناپه لم داده و تنها با لمس يكسري دكمه متاع وخدمات مورد نظر خود را گزينش نمائيد. هزينه ي آن رانيز به صورت آنلاين پرداخت كنيد.

ويژگي هاي لازم براي ساخت اپليكيشن خدماتي:

مطلقا بخوانيد: هزينه ساخت اپليكيشن تلفن همراه

.اعتنا داشته باشيد كه اپليكيشن خدماتي كه مي سازيد با نسخه هاي اندرويد و آي او اس سازگاري داشته باشد.

2.اپليكيشن شما بايد با دقت به خواسته ي كاربران و بر پايه ي سليقه ي عموم طراحي شده باشد.

درصورتي كه كار با اپليكيشن شما طاقت فرسا باشد كاربر از به كارگيري از آن پرهيز مينمايد.

3.اپليكيشني خوب است كه حجم پاره اي داشته باشد و سريع دانلود شود.

دسترسي آن براي كاربران شل باشد.توجه داشته باشيد كه هيچ كاربري بيش تر از چند ثانيه منتظر بالا داخل شدن اپليكيشن شما نميشود.

4.يكي از مهم‌ترين ويژگي هاي يك اپليكيشن امنيت كاربري بالاست. زمانيكه كه كاربري از اپليكيشن شما خريد مينمايد نياز به يك درگاه بانكي امن داراست. همچنين در مواردي كه خدمات اپليكيشن راجع به روانشناسي و طبابت مي باشد نياز به محافظت اطلاعات كاربر بيش تر مي‌گردد.

5.از ديگر مواردي كه براي كاربر حائز اهميت مي باشد دسترسي به اپليكيشن بدون نياز به اينترنت است. بديهي است كه تماميه اپليكيشن ها نياز به اينترنت دارند اما مي‌توانيد برخي از قسمت هاي آن را بدون نياز به اينترنت در مشت كاربر قرار دهيد.

6. صد رد صد بخشي را براي نظر سنجي در اپليكيشن خود قرار دهيد. از اين نحوه مي توانيد با مشتري ها درباره باشيد و با به كار گيري از نظرها سازنده ي آن‌ها در سوي بهبود عمل خود گام برداريد

7.فراموش نكنيد كه اپليكيشن شما نياز به بروز رساني مداوم و منظم دارد. اين گزينه را در نظر داشته باشيد كه رقباي شما مدام در در حال حاضر افزايش وب سايت و اپليكيشن خود ميباشند. پس مراقب باشيد كه در اين باره از آن ها عقب نمانيد. با داشتن كليه اين ويژگي هاست كه شما مي توانيد مردم را ترغيب به دانلود و استعمال از اپليكيشن خدماتي خود نمائيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۸:۳۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

چطور مي‌توانيم يك وب اپليكيشن پيشرو بسازيم؟


برخلاف Native App يا اين كه برنامه‌هاي موبايل كه براي توليد آن‌ها نياز به گسترش دهنده موبايل داريد تا پروسه انجام عمل را مدير نمايند و سرمايه متعددي براي انجام اين فعاليت واجب مي باشد . اينترنت قابل انعطاف پباده سازي نرم افزار در مشهد افزار پيشرو بي آلايش‌خيس مي باشد و با هزينه كمتري مي توانيد آن را بسازيد .

يك اينترنت اپليكيشن پيشرو از دو بخش ساخته شده ميباشد: يك مانيفست (Manifest) وservice worker ، درپي بيش تر توضيح دهم تا متوجه گرديد .

1-مانيفست
(Manifest)
مانيفست (Manifest) ، يك ايل JSON است كه موادتشكيل دهنده برنامه PWA را تعريف‌و‌تمجيد مي كند .
اين فايل دربرگيرنده مورد ها پايين ميباشد:
نام
برنامه آيكون
برنامه پباده سازي
ناوبري و عناصري براي هدر يا اين كه فوتر طراحي
splash screen متاديتاهاي
ديگر 2-Service
Workers
مي خواهيد بدانيد كه Service Workers چه نقشي دارا هستند؟ در واقعيت اين Service Workers به اينترنت نرم افزار پيشرونده قدرتي بخش اعظم از تجربه اينترنت استاندارد را مي‌دهند .

Duda
Service Workers
Service Workers از طرز پوشه‌هاي JavaScript پيكره‌بندي ميشوند . آن‌ها اين قابليت را مهيا مي نمايند كه اجراي برنامه شما پرسرعت و كارآمد باشد .همينطور، تفاوتي نمي‌نمايد كه كاربران شما آنلاين يا آفلاين باشد، آن‌ها مدام ميتوانند به مطلبتان دسترسي داشته باشند . به اين دليل كه Service Workers دقيقاً مثل پروكسي‌هاي خاطر نهفته كار مينمايند .براي ساخت اينترنت نرم افزار پيشرو آيتم‌هاي مختلفي داريد . اولي گزينه اين ميباشد كه از اسناد گسترش‌داده گرديده به وسيله گوگل به كار گيري كنيد و PWA خودتان را بنويسيد .

در صورتيكه آمادگي اضطراري براي انجام اين عمل را نداريد و ترجيح ميدهد انرژي‌تان را صرف انجام كارهاي مهم‌خيس فرماييد، مي توانيد از ابزارهايي مانند پلتفرم طراحي وب Duda به كار گيري كرده و به سادگي وب تارنما خودتان را به progressive web app تبديل نمائيد .


Duda PWA
تنها با يك كليك ميتوانيد فيچرها يا اين كه خصوصيت‌ها را فعال كرده و با كمي تغيير آن‌ها را به گونه اي كه دوست داريد پيكره‌بندي فرمائيد .

تفاوت
Progressive Web App با يك وب تارنما در چه مي باشد؟ در گزارش ديجيتال گوشي اَپ comScore در سال 2017 ميبينيد كه كاربران موبايل بيش تر زمانشان را با اَپ هايي كه در موبايلشان دارا هستند سپري مي‌كنند نه با وبسايت‌هاي بر طبق مرورگر .

comScore
Digital Media Time
عوارض خوب و موجهي موجود است كه چرا كاربران گوشي، تجربه اَپ را نسبت به استعمال طراحي اپليكيشن در مشهد  از مرورگرهاي مهم ترجيح مي‌دهند .وب نرم افزار پيشرو اين امكان را براي يوزرها فراهم ميكند كه بدون نياز به دانلود برنامه از app store بتوانند از آن استفاده نمايند . در واقعيت PWA الزام يوزرها را به دانلود و نصب برنامه‌ها براي به كارگيري برطرف مينمايد .

اينترنت
نرم افزار هاي پيشرونده تعيين بهتري نسبت به اينترنت تلفن همراه‌ها ميباشند زيرا:
اينترنت اپليكيشن پيشرو پباده سازي جالب‌تري دارد و ابزارها و عنصرها را شل‌خيس مي‌قدرت در آن پيدا كرد .
كاربران آيكون برنامه شما‌را به Home Screen خودشان بيش تر ميكنند . اين منجر مي گردد كه آيكوني كه داريد بخش اعظم ديده شود و يوزرها بخش اعظم با برنامه درگير شوند و از آن استفاده نمايند .
مرورگرهاي اندرويد به صورت خود كار كاربران را وادار به نصب PWA در برگه Home Screen خودشان مينمايند؛ كه‌اين فاكتور راحتي نصب و به كار گيري را افزايش مي دهد .
PWA ها بار گذاري را به شيوه باورنكردني سرعت مي بخشند .
Service workers امكان اطمينان دسترسي به وب اپليكيشن پيشرو را ارتقا مي‌دهند . به دليل آن كه مستقل از هر سيرتكامل اتصالي مي باشند .
PWA ها خصوصيت‌هاي يكدست‌اي با تلفن‌هاي همپا كاربران خواهند داشت . از مهمترين آن ها مي‌قدرت به اعلان‌ها يا اين كه نوتيفيكيشن¬ها، تماس با يك كليك و سرويس شرايط جغرافيايي اشاره نمود .
HTTPS براي تمام PWA ها الزامي مي‌باشد . اين زمينه سبب ساز مي‌شود كه PWA ها ذاتاً از وب مطمئن‌خيس باشند .
يكي‌از كمپاني‌هايي كه تفاوت بدون شوخي ميان تجربه استعمال از اينترنت تلفن همراه و موبايل اَپ را مورد اعتنا قرار اعطا كرد، شركت Mynet بود .

در باز‌نگري‌هاي انجام يافته بوسيله اين شركت معين شد، در حالي كه 85% از ترافيك دريافتي مرتبط با اينترنت تلفن همراه ميباشد، كاربران اكثر زمانشان را در گوشي اَپ ها سپري مي كنند . موقعي كه اين مجموعه ورژن اينترنت اپليكيشن پيشرو را (با ياري محتواي AMP) روش اندازي كرد، مشاهده شد كه بازديد صفحه ها و وقتي كه كاربران در وبسايت سپري مي نمايند بهبود قابل توجهي داشته است .

تفاوت
Progressive Web App و Accelerated Mobile Pages چه مي‌باشد؟ كاربران گوشي چه مي خواهند؟ سرعت، راحتي و رابط كاربري مناسب . اين به عبارتي چيزي است كه وب اپليكيشن پيشرو و محتواي AMP به خير از پس آن بر مي آيند . گفته مي گردد كه تفاوت واضحي في مابين دو پلتفرم از صميم قلب گوشي ايجاد شده بوسيله گوگل وجود داراست .

AMP (Accelerated Mobile Pages) ، كاربران را داخل برگه مرورگر موبايل نگه مي‌دارد . در AMP، ارتقاء سرعت لود يا بارگيري برگه با حذف يا اين كه بهينه سازي عناصري انجام ميشود كه مايل ميباشند سرعت لود ورقه را كند نمايند .
از جمله اين مورد ها مي‌قدرت به‌اين آيتم‌ها اشاره نمود:
Render-blocking
JavaScript Bloated
CSS پوشه‌هاي
سنگين و حجيم اسكريپت‌هاي
فرنگي برنامه خردسالان‌هاي
با منابع سنگين اساسا، AMP تمام موادسازنده را از Back-end يا اين كه سمت سرور برنامه را مي گيرد و آن را به Front-end چيزي كه كاربر مي‌بيند تبديل مي‌كند . با اين فعاليت عنصرها به چيزي تبديل ميگردند كه سبك¬خيس بوده و مدير آن بي آلايش‌خيس است .بخش‌هايي از تجربه تلفن همراه مي باشند كه سازگاري بيشتري با اين قضيه دارا هستند . در واقعيت، AMP براي وب وبسايت‌هاي پرمحتوا كه خوانايي اهميت بيشتري نسبت به سعي دارد مناسب ميباشد .

از طرف ديگر، PWA ها سرعتشان با AMP برابري مينمايد، البته هيچ ويژگي را براي انجام كارشان فدا نمي‌كنند . به همين ياد است كه طيف وسيعي از امكانات براي وب نرم افزار¬هاي پيشرو وجود دارااست .با اين گفته‌ها، چيزي كه ممكن است خيلي از يوزرها متوجه نشوند اين ميباشد كه مورد ها بيان‌گرديده آنان را ملزم به انتخاب يكي از اين موردها يا ديگري نمي نمايد . گوگل اين خط مش حل‌ها را توسعه داده مي‌باشد تا بتوانند در كنار نيز كار كنند .

قضيه ديگري كه مي‌خواهيم در اينجا محاسبه كنيم، Wego است . در اينجا، AMP با service workers وب نرم افزار پيشرو ادغام شده تا سرعت بارگذاري فوق لبريز سرعت شود (كمتر از يك ثانيه) . اين مورد سبب به ارتقاء بازديدهاي حقيقي وواقعي يوزرها (بيش تر از 12%) و تبديل كل آن به اكثر از 95% شد .

Wego با اين عمل متوجه شد كه لود سريع‌خيس صفحه ها به منزله تعامل (اضافه از سه برابر) با عناصر كسب درآمد در برنامه ميباشد .


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۴۵:۳۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

فوايد ساخت اپليكيشن براي كسب و كارها

اكنون نرم افزار هاي تلفن همراه دربين كسب و امور به شدت دوست داستني گرديده اند و نداشتن اپ براي يك كسب و عمل اينك به نحوي «از قافله عقب ماندن» به حساب آورده مي شود! اكنون سوالي كه پيش ميايد اين ميباشد كه نرم افزار هاي گوشي چه‌طور مي‌توانند به پيشرفت يك كسب و عمل و ارتقاء درآمد آن ياري نمايند؟ در قضيه كاربرد نرم افزار ها براي شغل ها متعدد مي شود به موردها تحت اشاره نمود:

رابطه بدون واسطه با مشتري و بازاريابي مبني بر حالت استفاده كننده :
نرم افزار هاي گوشي روشي سريع و مفيد براي طراحي اپليكيشن در مشهد جلب علايق مشتري و ارتقاء واحد سنجش اگاهي وي از توليدها، سرويس ها و آفر ها هست. علاوه بر اين، نرم افزار ها داده ها مفيدي در زمينه‌ي حالت جغرافيايي و كردار استفاده كننده را در چنگ شما قرار ميدهند.

ياري به شناخته شدن مارك شما :
در مورد تبليغات آن قدر آيتم هاي متعدد موجود است كه چشم شدن و جلب اعتنا تبليغ شما بين تمام تبليغات كاري بسيار مشقت بار خواهد بود. امّا هنگامي تبليغات با يك نرم افزار تلفن همراه مخلوط مي‌شوند، مي‌توانند با‌گاز در معرض مشاهده كرد قرار بگيرند.

تارنما تدبير ساخت مي‌كند و نرم افزار فروش:
زماني اشخاص در پي يك جنس مختص مي شوند، بر پايه ي آمار اضافه روي تلفن همراه خويش سرچ خواهند كرد تا روي يك لپ تاپ. از ان جايي كه نرم افزار ها از يك وبسايت عكس العمل گرا خيس مي باشند و روي تلفن همراه گوشي عمل كردن با آنها بي آلايش خيس از يك تارنما ميباشد، ايجاد نرم افزار براي كسب و عمل شما قادر است مشتريان بالقوه متعددي را به خويش جذب نمايد.

نرم افزار به چشم شدن شما در بين رقبا امداد مينمايد :
اهميت داشتن نرم افزار براي رقابت غالب با رقباي كسب و فعاليت شما اهميت بسيار بالايي دارااست. با داشتن نرم افزار شما مي‌توانيد اعتنا يوزرها را به سمت خويش جلب فرمائيد و از اين شيوه بخش بيشتري از بازار را در اختيار بگيريد.

توصيه ايجاد نرم افزار اندرويد و آي وي اس
پيش از اينكه روند ايجاد نرم افزار را توضيح دهيم، بايستي يك نكته حائض اهميت را براي شما توضيح دهيم.

بسط نرم افزار

توليد برنامه هاي تلفن همراه يك فعاليت تماما تخصصي و ماهر است و مي قدرت اظهار‌كرد هيچ رويه ميانبر يا اين كه معمولي اي براي يك ايجاد نرم افزار گوشي ماهر و كاربردي نيست. اكنون درصورتي كه به تاءمل ساخت يك نرم افزار براي كسب و عمل خويش افتاده ايد البته با علم برنامه نويسي شناخت نداريد، مي‌توانيد از يك گروه ماهر پباده سازي و توليد نرم افزار براي اين عمل ياري بگيريد.

براي توصيه توليد نرم افزار اندرويد يا اين كه آيفون ميتوانيد از مجموعه برنامه نويس ها فراديتا ياري بگيريد. فراديتا گروه اي از برنامه نويس ها برنا و ايده پرداز ميباشد كه تجربه ديده گيري در مورد توسعه و گسترش اشكال نرم افزار ها داراست و نرم افزار هاي بسيار موفقي را در كارنامه كاري خويش تثبيت نموده است. همه مورد ها پايين را ميتوانيد از مجموعه فراديتا بخواهيد:

توليد نرم افزار اندرويد و iOS وبسايت خبري
توليد اشكال نرم افزار هاي فروشگاهي
پباده سازي و توليد نرم افزار اندرويد و iOS كاتالوگ
پباده سازي و ايجاد نرم افزار اندرويد و iOS نوا
توسعه و گسترش نرم افزار اندرويد و iOS اطلاع رساني و نيازمندي
پباده سازي و توليد نرم افزار اندرويد و iOS رستوران و توصيه آنلاين طعام
ايجاد نرم افزار اندرويد و iOS ماشين كرايه اي هواپيمايي و توريسم
ايجاد نرم افزار اندرويد و iOS معرفي كمپاني يا اين كه جنس
ايجاد نرم افزار تلفن همراه براي وبسايت ها، سازمان ها، شركت هاي و شغل ها متعدد
و غيره
براي كسب داده ها بيش تر و اخذ مشورت كردن در مورد توليد اپ تلفن همراه مي‌توانيد همين اكنون با كارشناسان فراديتا رابطه برقرار نمائيد. كارشناسان ما با كمال ميل پاسخگوي سوال ها شما خواهند بود.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۳:۱۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

انواع طراحي اپ موبايل با اهداف مختلف


از راهكار هاي تبليغات براي كسب و فعاليت ها مي شود به پباده سازي اپ گوشي اشاره نمود. اپليكيشني كه با انگيزه جذب و بعد با مسئوليت سازي مشتري پباده سازي شود بسيار كاربردي ميباشد. شما ميتوانيد از نرم افزار تحت عنوان يك طريق عالي براي جذب مشتري از روش سرگرمي با انگيزه بازاريابي به كارگيري نمائيد. نوعي از كمپين ها كه به مراد معرفي توليدها و سرويس ها به مشتري ايجاده گرديده اند،جديدا شاهد ارتقا مخاطبان و توسعه و گسترش مشاركتشان درين دسته از نرم افزار ها هستيم. عامل آن فضاي بي آلايش و دور از پيچيدگي نرم افزار ميباشد. پس به حافظه داشته باشيد كه‌اين گزينه براي كمپين بازاريابي آنلاين بسيار مطلوب ميباشد.

انگيزه طراحان نرم افزار هاي گوشي براي سيستم استدلال هاي اندرويد  طراحي اپليكيشن در مشهد و IOS كه سيستم دليل هاي موبايل با بيشترين مخاطب مي باشند، مختلف ميباشد. انگيزه اكثر كسب و فعاليت ها از پباده سازي اپ تلفن همراه، پباده سازي نرم افزار تلفن همراه فروشگاهي، پباده سازي اپ گوشي كاربردي، پباده سازي نرم افزار با انگيزه تبليغات و حتي پباده سازي نرم افزار تلفن همراه محور جهت بامسئوليت سازي مشتريان مي‌باشد. شايد انواعي از نرم افزار ها باشند كه با اهدافي بدور از ارائه محصول ها و سرويس ها پباده سازي شوند و فقط جهت مشغول سازي و جذب مشتري پباده سازي شوند.

 

نرم افزار هاي گوشي منحصر به فرد به چه مراد پباده سازي ميشوند؟

اين نرم افزار ها منحصربه‌فرد كسب و عمل ها، سازمان ها، استارتاپ ها و ايده هاي تازه پباده سازي مي گردند. اهميت نياز هاي گروه و انگيزه كسب و عمل براي طراحان و نرم افزار ها بسيار زياد ميباشد. ماركت ها پيش از منتشر كردن نرم افزار، صد رد صد كيفيت پباده سازي اپ تلفن همراه را باز نگري مي‌كنند. بدين ترتيب اطمينان نتيجه ها نمائيد كه كيفيت نرم افزار تان درين بازار رقابتي جواب گوي نياز مشتري شما باشد. فراموش نكنيد كه داشتن قابليت و امكان نشر در اپ ماركت ها مسئله بسيار مهمي ميباشد.

تحت عنوان مثال اي از مورد ها تاثير گذار در كيفيت پباده سازي اپ گوشي فروشگاهي آنلاين مي شود به امنيت داده ها يوزرها اشاره نمود. صحت دارد كه دسترسي استفاده كننده به همگي ي خدمت هاي اپ از روش منو و آگاه بودن از موقعيت جنس و وضوح فرآيند خريد از مهم‌ترين اصول يك مغازه آنلاين ميباشد. ولي شما بايستي جهت جلب اعتماد مشتري، رازدار داده ها فردي وي باشيد كه هنگام نام نويسي در چنگ شما مي‌گذارد. پس مطمئن گرديد كه امنيت نرم افزار پباده سازي گرديده به اندازه كافي بالا باشد.

همانگونه كه قبلا اشاره شد انگيزه هر كسب و فعاليت از پباده سازي اپ تلفن همراه از اهميت بسيار بالايي برخوردار‌است. پس، از متخصصين و طراحاني امداد بگيريد كه‌اين اهميت را فهم كرده باشند. به علاوه پيش از استارت فعاليت لازم ميباشد كه طي تعدادي گردهمايي و تحقيق بوسيله كارشناسان زبده، نياز شناسي رخ گيرد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۳:۴۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

انتخاب يك ال ام اس موبايلي براي ارائه و پياده سازي يك آموزش موبايلي

12 اصل يادگيري موبايلي
آموزش موبايلي در واقع در مورد شخصي سازي و خودآموز كردن يادگيري است.

با تغيير شيوه هاي يادگيري و ابزارهاي فناوري، يادگيري توسط تلفن همراه به تكامل خود ادامه مي دهد. فناوري هايي مثل رايانه هاي شخصي، لپ تاپ ها، برنامه ها و دسترسي به اينترنت با پهناي باند زياد، حركت سمت يادگيري و آموزش مبتني بر موبايل را راحت تر مي كنند.

تنها در اين جوامع است كه مي توان طراحي اپليكيشن در مشهد زمينه بومي هر يادگيرنده را به طور كامل درك كرد. در اين جوامع محلي و ديجيتالي، "نياز به دانستن"متولد مي شود، دانش به تدريج به تدريج تجمع مي يابد، پيشرفت به طور طبيعي طنين انداز مي شود و تصوير كاملي از هر ياد گيرنده به عنوان يك انسان پديدار مي شود.

يك – دسترسي

يك محيط يادگيري موبايلي به محتواي الكترونيكي، هم دوره ها، متخصصان، ابزار هاي نوشت افزاري، منابع معتبر و تفكر قبلي در مورد موضوعات مرتبط است. مي توان از طريق ابزار هاي مختلفي مانند تلفن هاي همراه هوشمند، آي پد يا لپ تاپ در دوره هاي يادگيري موبايلي وارد شد، كه اين يكي از مزيت هاي بسيار ارزشمند آموزش موبايلي مي باشد.

دو – اندازه گيري

از آن جا كه يادگيري موبايلي تركيبي از معيارهاي ديجيتالي و فيزيكي است، معيار هاي متنوعي از دانش و "عملكرد دانش" مي تواند در نظر گرفته شود.

سه – مبتني بر ابر

سيستم هاي مبتني بر ابر، قابليت تحرك پذيري هوشمند را مهيا مي كنند. با دسترسي به ابر، كليه منابع داده ها و مواد درسي به طور مداوم در دسترس هستند.

چهار – شفافيت

شفافيت محصول اتصال، تحرك و همكاري مي باشد. از آنجا كه در يادگيري موبايلي برنامه ريزي، تفكر، عملكرد و بازتاب به صورت ديجيتال و موبايل هستند، مي توانند از طريق پلتفرم هاي رسانه هاي اجتماعي از توئيتر و فيس بوك گرفته تا اينستاگرام، در مدت زمان كم مخاطبان زيادي را جذب كنند.

پنج – ويژگي بازي

بازي يكي از خصوصيات اصلي برنامه هاي آموزش و يادگيري اصيل، مترقي و درگير كننده و تاثيرگذار روي ذهن است. در يك محيط يادگيري موبايلي، دانش آموزان با مجموعه اي پويا و غالبا غير قابل برنامه ريزي از داده ها و حوزه ها رو به رو مي شوند و لحن يادگيري از يك لحن جدي و دانشگاهي به حالت خودماني و بازي گونه تغيير مي كند.

شش – ويژگي نا همزمان بودن

از جمله قدرتمند ترين اصول يادگيري موبايلي دسترسي نا همزمان مي باشد. به اين معني كه فضاي آموزشي را با ديوارهاي يك مدرسه از بقيه مكان ها جدا نمي كند و به دانش پذير ها اجازه مي دهد كه در هر زمان و مكاني به دنبال يادگيري حركت كنند.

هفت – خود آموز بودن

هشت – داشتن تنوع

نه – گزينش و طبقه بندي

ده – قابليت تركيب كردن

يازده – هميشه روشن يا هميشه در دسترس بودن

دوازده – معتبر بودن

نكات انتخاب يك اپليكيشن ال ام اس موبايلي
استراتژي يادگيري موبايلي، بدون داشتن يك اپليكيشن ال ام اس، چيزي به جز يك رويا نيست. بدون داشتن سيستم صحيح، پياده سازي مي تواند بسيار آهسته و طاقت فرسا پيش برود. در ادامه چند فاكتور را كه بايد در هنگام انتخاب يك اپليكيشن ال ام اس در نظر داشته باشيد را بيان مي كنيم.

يك - سهولت استفاده و تجربه كاربري
دو - شباهت و استمرار بين دستگاه هاي مختلف
سه - امكان شروع از آخرين جايي كه خوانده ايد
چهار - توجه به نياز هاي جغرافيايي
پنج - استفاده از داده ها و در نظر گرفتن اتصالات اينترنتي ضعيف
شش - سخت افزار و نرم افزار مورد نياز براي اپليكيشن ال ام اس
هفت - امكان يادگيري انتخابي


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۷:۵۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

آشنايي اپليكيشن هاي استاندارد و كاربردي در گوشي هاي اندرويدي

پباده سازي نرم افزار در مشهد در دنياي پر از تكنولوژي روز سرازير ، از صبح كه بيدار ميشيم در نرم افزار هاي تلفن همراه غرق ميشيم تا شبكه هاي اجتماعي كه دست به موبايل خوابمون ميبره ، اما اين كه چه اپليكيشني اضافه محبوب ميشه و كاربرد بيشتري نيز داره رو چطور ميشه تشخيص اعطا كرد ؟
يكي‌از شيوه هاي شناخت نرم افزار هاي استاندارد و كاربردي در موبايل هاي اندرويدي مقدار نصبشون در گوگل پلي به عنوان فقط منشاء قانوني نرم افزار‌هاي اندرويد مي‌باشد ، تو اين نوشته‌علمي كارايي كرديم نرم افزار هاي اهل ايران كه اكثر از ۱ .۰۰۰ .۰۰۰ نصب دارن رو بهتون معرفي كنيم و از كاربرداشون براتون بگيم ، همپا ما باشيد : مالامال دانلود ترين نرم افزار هاي اهل ايران ۱- نرم افزار اندرويد اسنپ : نرم افزار اسنپ كه متاع يكي از پيشگفتار آپ هاي عالي ايران ميباشد در واقعيت نوعي سامانه ي درخواست تاكسيه كه براي دستگاههاي اندرويدي و iOS پباده سازي شده و با كمك اون ميتونيد به آساني خودرو درخواست فرماييد . سپس از ثبت درخواست نزديك ترين اسنپ يا راننده اي كه در حوالي شماست فراخواني ميشه و با كمترين هزينه شما رو به مقصد ميرسونه ، با ياري اين نرم افزار طراحي اپليكيشن در مشهد  درخواست سواري و وصال به مقصد براي شما به سرعت هرچه تمام تر انجام ميشه و نيازي به انجام ارتباط تلفني و ارسال آدرس و وجود ندارد… .
كاربرهاي اين نرم افزار ادله موفقيتش رو خدمت دهي خوب و به كار گيري كننده پسند بودن دور و بر اپ نسبت به رقبا ميدونن اسنپ در گوگل پلي اسنپ ۲- نرم افزار اندرويد اكسين چنل: نرم افزار اكسين چنل كه بيشترين دانلود رو در همه نرم افزار هاي آموزشي چه زباني چه درس هاي ديگه داره ، بهتون كمك ميكنه انگليسي رو همونطور كه زبون مادريتون رو خاطره گرفتيد ، فرا بگيريد . با طريق انجمن يادگرفتن اروپا همگي مهارت هاي زباني را با گونه هاي دروس و تمرينات به آساني و به طور صورت‌اي آموزش مي بينيد . همگي چيزي كه براي آغاز ملازمت و همراهي با اكسين‌چنل نياز داريد فقط يك دستگاه تلفن اندريود و ۱۰ دقيقه مدت در روز مي باشد . مابقي كار را اساتيد اكسين‌چنل و نحوه درس دادن عاليش براي شما انجام ميده . به نظر من همين آيتم سبب شده كه مجموع دانلود تمام اپ هاي آموزش زبان به نصفه اكسين چنل نيز نرسه كاربرهاي اين نرم افزار دليل موفقيتش رو شيوه تازه آموزشي و كامل بودن سيلابس هاي اين نرم افزار ميدونن اكسين چنل در گوگل پلي اكسين چنل ۲- نرم افزار اندرويد ايرانسل من: برنامه ايرانسل من (MyIrancell) يه برنامه كاربردي و مطلوب براي رئيس سيم كارت‌هاي ايرانسله كه قابليت دسترسي به قابليت و امكان‌هايي نظير اكران اطلاعات حساب، خريد بسته‌هاي صعودي و شارژ را براي يوزرها فراهم ميكنه ، براي من كه از مودم ايرنسل همپا استعمال مي‌كنم خيلي كاربرديه چون مدام مونده ترفيكم رو مي‌بينم و ميتونم درجا شارژش كنم ، تو نسخه تازه هم برنامه MyIrancell (ايرانسل من) اين امكان را فراهم كرده تا يوزرها بتونن حساب‌هاي متفاوت رو بدين برنامه طولاني تر كنن . يعني هم ميشه سيم كارتهاي تماس صوتي رو مديريت كرد و به طور همزمان سيم كارت هاي ديتا رو كاربرهاي اين نرم افزار عامل موفقيتش رو رابط كاربري خيلي خوبش و سرعت كار در شارژ سيم كارت ميدونن ايرانسل من در گوگل پلي


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۲:۱۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

سرعت لودينگ نرم افزار


۱- سرعت لودينگ اپليكيشن
زماني كه اپليكيشن شما آغاز به اجرا شدن مي كند، مي بايست يكسري پوشه براي شروع عمل خود بار گذاري و بارگيري كند همين امر باعث كندي سرعت لودينگ مي شود. يكي از روش هاي كاهش سرعت نادر كردن حجم فايل هاي وجود دارد اما مهم‌ترين مساله نوع زبان برنامه نويسي اپ هست كه بسيار مي تواند بر روي سرعت اثر گذار باشد مجموعاَ اپليكيشن هايي كه با سيستم نيتيو برنامه نويسي شده باشند از نگاه سرعت بسيار بالا و قادر ميباشند. شايد ندانيد البته سرعت بالا براي ايجاد اپليكيشن فروشگاهي و يا هر اپ ديگر بسيار حياتي است زيرا در چهره تاخير زياد در اپ كاربران به سرعت اپليكيشن را شكاف مي‌نمايند. براي ادراك بهتر اين موضوع مقاله بهترين ويژگي هاي ايجاد اپليكيشن اندرويد و ios كامل اين مساله را مورد باز نگري قرار داده است.

۲- داشتن سرور قدرتمند
بخش اعظمي از افراد براي ساخت اپليكيشن فروشگاهي خود از هاست استعمال طراحي اپليكيشن در مشهد  ميكنند اما بايد همين جا ياد‌آوري كنم در فيس استفاده از يك سرور قدرتمند سرعت باز شدن اپ نسبت به هاست بسيار بالا مي رود. علاوه بر اين پشتيباني قوي از اپ شما به شما براي تلاش بهتر اپليكيشن امداد مي نمايد و سرعت اجراي دستورالعمل ها را نيز ارتقا مي دهد.

۳- انتخاب سايز فونت مناسب
نامناسب بودن سايز فونت و يا به كار گيري بيش از حد از فونت هاي بزرگ در اپ سبب ساز ميگردد چشم ببيننده خسته شود و كاربر حريم اپليكيشن را با‌گاز رخنه‌ كند.

۴- ايجاد رابط كاربري حرفه اي
بايستي در توليد اپليكيشن فروشگاهي تمام عملكرد خود را بكار ببنديد كه كاربر حس راحتي داشته باشد. از گزاره تاجايي كه ممكن است دريافت ازلاعات از كاربر را به دست كم برسانيد. براي مثالً اطلاعات غير ضروري كم اهميت را طلب نكنيد (كد پستي، آدرس دفتر و…) بهتر است از Validation ها استعمال نمائيد. اين عمل منجر ميشود بدون كوچكترين خطا اطلاعات مورد نظرتان را دريافت فرماييد.همچنين بايد دور و اطراف اپ به طور كاملً عادي و قابل شعور براي كاربر باشد و به راحتي بتواند با اپ ارتباط برقرار كند. . بايد كاربران سواي گذراندن آموزشي بتوانند با اپليكيشن فعاليت كنند و از قسمت هاي گوناگون آن به صدق به كار گيري كنند. در يك رابط كاربري حرفه اي مي بايست ميان مفاهيم و ظاهر برنامه به صورت عالي تناسب برقرار شده باشد.

۵- به كارگيري ي مناسب از تصاوير
استفاده ار افكت هاي پيچيده و به هم ريخته علاوه بر انداختن حواس كاربر اپليكيشن شما را از حيث نرم افزاري سنگين مي نمايد. بهترين چاره براي نمايش مطالب مهم اسستفاده از تصاوير است. تحقيقات نشان داده است كاربران تصاوير را بيشتر از متن‌ها ترجيح مي دهند. از اين رو بهتر است مطالب خود در اپليكيشن را به طور تصوير نمايش دهيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۴:۳۸ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

پيدايش اولين نرم افزار حسابداري در ايران

طراحي اپليكيشن در مشهد به طور دقيق نمي قدرت اعلام كرد كه واقعا او‌لين برنامه حسابداري و مالي را چه كسي نوشته و نام آن چه بوده مي باشد. ولي به جثارت مي اقتدار خاطرنشان كرد او‌لين نرم افزار حسابداري مندرج در جمهوري اسلامي ايران، در سال 1368 درج شده است كه صرفا ثبت سند حسابداري و دفتر كار خبر نامه و محل كار كل و دفتر تفضيلي و يك تراز آزمايشي 4 ستوني داشت. حجم اين نرم افزار حدودا ۰۹ / ۱ مگابايت بود و فقط روي يك ديسكت فلاپي جاي مي‌گرفت و به صورت بدون‌پول در مشت همگان قرار داشت. اين نرم افزار در حدود ۴ سال بسيار پر اسم و رسم بود و مورد استعمال كمپاني‌ها، افراد و سازمان‌هاي مختلفي قرار گرفت بود.
بعدها افراد حقيقي و واقعي و حقوقي ديگري هم وارد عرصه ايجاد نرم افزار حسابداري شده و نرم افزارهاي حسابداري جديدي را تحت سيستم استدلال DOS و ويندوز به بازار ارائه كردند. از آن سال ها تا به امروز نرم افزارهاي حسابداري بسياري وارد بازار شده اند كه هر كدام به نوبه خود، مزايا و نواقصي داشته و مشتريان مختص خود را در بازار فعاليت كسب كرده‌اند. ميان همه اين نرم افزار هاي حسابداري، نرم افزار حسابداري و مالي يكدست پارميس براي اولي بار در سال 1380 وارد بازار شد و از همان سال هاي نخست توانست رده خوبي دربازار نرم افزار حسابداري در بين رقباي خود كسب كند و به نه پاسخگوي نياز كاربرانش، از هر صنفي باشد.


• انواع نرم افزار حسابداري

هريك از نرم افزار هايي كه وارد بازر شدند داراي كارائي و مزايا و معايب مختلفي بودند. پديد آورندگان نرم افزار هاي حسابداري اين نرم افزارها را به چند جور تخصصي تقسيم مي‌نمايند:
1. نرم افزار حسابداري مالي
2. نرم افزار حسابداري انبار يا انبارداري
3. نرم افزار معامله و صدور فاكتور
4. نرم افزار بانك و صندوق و عمليات احتساب
5. نرم افزار حسابداري حقوق و دستمزد
6. نرم افزار حسابداري فروشگاهي

و...


هنگامي تمامي اين سيستم ها در يك پكيج جمع مي گردند و با هم ارتباط دارا هستند به ان سيستم حسابداري يك دست مي گويند. در ضمن موسسه ها و افراد مي توانند هر كدام از سيستم ها را هم به صورت جدا تهيه كنند.


در بحث تلاش اين برنامه هاي حسابداري نكته بسيار مهم و قابل توجهي موجود است و آن اين مي باشد كه متاسفانه در طراحي و برنامه نويسي اكثر اين برنامه‌ها، استانداردهاي حسابداري دوبل يا دو طرفه رعايت نشده است. براي همين نميتوان آن را براي شركت‌هايي كه ميخواهند در انتهاي كار سال مالي دفترها قانوني خود را بر نرم افزار حسابداري ثبت و براي رسيدگي به اداره دارايي و تشخيص ماليات ارائه دهند، آيتم استعمال قرار اعطا كرد. به اين برنامه ها حسابداري فروشگاهي يا بازاري ميگويند و فقط با ديدگاه صدور فاكتور براي مشتريان ،كنترل باقي مانده حساب مشتريان ، نظارت هاي صادر شده و كنترل موجودي صندوق و كالاي انبار درج گرديده اند و ولي برخي از اين نرم افزارهاي حسابداري همگي اين استاندارد هاي حسابداري را رعايت نموده اند و هم داراي دفترها قانوني و دوبل بوده وهم با ديدگاه فروشگاهي و بازاري درج شده اند.


• چرا بايد از نرم افزار حسابداري به كارگيري كنيم؟

به طور طبيعي، وقتي كه يك كسب و عمل به وسيله بيش تر از يك نفر اداره ميشود و تعداد كار‌ها و عمليات حسابداري شركتي زياد مي‌شود، يك سيستم مستند سازي معاملات موردنياز مي باشد تا اطمينان حاصل شود كه تمام كارداران هزينه و درآمد به نه مورد بازنگري قرار مي‌گيرد.
و همچنين با توجه به توسعه و گسترش تكنولوژي و لزوم استفاده بهينه از همه امكانات و عصر موجود براي داشتن يك رقابت كامل در بازار كار، مي‌توان به كارايي‌هاي موثر و موثر از قبيل سرعت و دقت نرم افزارهاي حسابداري مالي تكيه كرد.


مزاياي استفاده از نرم افزار هاي حسابداري

1. سرعت العمل هنگام ورود داده ها و اطلاعات نخستين حسابداري و همچنين تهيه گزارشات مالي و طبقه حسابها دريك نرم افزار حسابداري بسيار بالاتر از انجام اين عمليات به صورت دستي ميباشد.
2. نرم افزار هاي حسابداري بر اساس استاندارد ها و راه و روش هاي حسابداري برنامه نويسي شده اند بنابراين هنگام تهيه گزارشات مالي و تلخيص داده تنها طبق اين استانداردها عمليات انجام ميگيرد و عمليات مذبور از صحت و توجه بالايي برخوردار هستند.
3. نرم افزار ها به دليل طراحي و برنامه نويسي كه دارند به محض ورود اطلاعات ميتوانند گزارش هاي مالي را در مشت مديريت قرار دهندتا در اتخاذ تصميمات آتي مديريتي مورد استفاده قرار گيرند.

شركت فناوري اطلاعات پارميس باسابقه اي در حدود 20 سال در حوزه طراحي و ساخت انواع نرم افزارهاي حسابداري و مالي و نرم افزارهاي يك پارچه سازماني فعاليت داشته كه در اين مدت كوتاه، رشد قابل توجه و پرشتابي را در كارنامه خود به ثبت رسانده و توانسته روز آپديت به تعداد اعضاي خانواده بزرگ پارميس بيافزايد و رضايتمندي درصد كثيري از كاربران خود را با ارائه خدمات لايق جلب نمايد.

دموي آنلاين پارميس و بازنگري بدون‌پول نرم افزار حسابداري پارميس ضمن برآورده كردن نيازهاي اول مدير امور و حسابداري يك كسب و فعاليت، زمينه ساز يك تجارت بزرگ و پرورش و شكوفايي كسب و كارهاست.
به طور دقيق نمي قدرت اعلام كرد كه واقعا او‌لين برنامه حسابداري و مالي را چه كسي نوشته و نام آن چه بوده مي باشد. ولي به جثارت مي اقتدار خاطرنشان كرد او‌لين نرم افزار حسابداري مندرج در جمهوري اسلامي ايران، در سال 1368 درج شده است كه صرفا ثبت سند حسابداري و دفتر كار خبر نامه و محل كار كل و دفتر تفضيلي و يك تراز آزمايشي 4 ستوني داشت. حجم اين نرم افزار حدودا ۰۹ / ۱ مگابايت بود و فقط روي يك ديسكت فلاپي جاي مي‌گرفت و به صورت بدون‌پول در مشت همگان قرار داشت. اين نرم افزار در حدود ۴ سال بسيار پر اسم و رسم بود و مورد استعمال كمپاني‌ها، افراد و سازمان‌هاي مختلفي قرار گرفت بود.
بعدها افراد حقيقي و واقعي و حقوقي ديگري هم وارد عرصه ايجاد نرم افزار حسابداري شده و نرم افزارهاي حسابداري جديدي را تحت سيستم استدلال DOS و ويندوز به بازار ارائه كردند. از آن سال ها تا به امروز نرم افزارهاي حسابداري بسياري وارد بازار شده اند كه هر كدام به نوبه خود، مزايا و نواقصي داشته و مشتريان مختص خود را در بازار فعاليت كسب كرده‌اند. ميان همه اين نرم افزار هاي حسابداري، نرم افزار حسابداري و مالي يكدست پارميس براي اولي بار در سال 1380 وارد بازار شد و از همان سال هاي نخست توانست رده خوبي دربازار نرم افزار حسابداري در بين رقباي خود كسب كند و به نه پاسخگوي نياز كاربرانش، از هر صنفي باشد.


• انواع نرم افزار حسابداري

هريك از نرم افزار هايي كه وارد بازر شدند داراي كارائي و مزايا و معايب مختلفي بودند. پديد آورندگان نرم افزار هاي حسابداري اين نرم افزارها را به چند جور تخصصي تقسيم مي‌نمايند:
1. نرم افزار حسابداري مالي
2. نرم افزار حسابداري انبار يا انبارداري
3. نرم افزار معامله و صدور فاكتور
4. نرم افزار بانك و صندوق و عمليات احتساب
5. نرم افزار حسابداري حقوق و دستمزد
6. نرم افزار حسابداري فروشگاهي

و...


هنگامي تمامي اين سيستم ها در يك پكيج جمع مي گردند و با هم ارتباط دارا هستند به ان سيستم حسابداري يك دست مي گويند. در ضمن موسسه ها و افراد مي توانند هر كدام از سيستم ها را هم به صورت جدا تهيه كنند.


در بحث تلاش اين برنامه هاي حسابداري نكته بسيار مهم و قابل توجهي موجود است و آن اين مي باشد كه متاسفانه در طراحي و برنامه نويسي اكثر اين برنامه‌ها، استانداردهاي حسابداري دوبل يا دو طرفه رعايت نشده است. براي همين نميتوان آن را براي شركت‌هايي كه ميخواهند در انتهاي كار سال مالي دفترها قانوني خود را بر نرم افزار حسابداري ثبت و براي رسيدگي به اداره دارايي و تشخيص ماليات ارائه دهند، آيتم استعمال قرار اعطا كرد. به اين برنامه ها حسابداري فروشگاهي يا بازاري ميگويند و فقط با ديدگاه صدور فاكتور براي مشتريان ،كنترل باقي مانده حساب مشتريان ، نظارت هاي صادر شده و كنترل موجودي صندوق و كالاي انبار درج گرديده اند و ولي برخي از اين نرم افزارهاي حسابداري همگي اين استاندارد هاي حسابداري را رعايت نموده اند و هم داراي دفترها قانوني و دوبل بوده وهم با ديدگاه فروشگاهي و بازاري درج شده اند.


• چرا بايد از نرم افزار حسابداري به كارگيري كنيم؟

به طور طبيعي، وقتي كه يك كسب و عمل به وسيله بيش تر از يك نفر اداره ميشود و تعداد كار‌ها و عمليات حسابداري شركتي زياد مي‌شود، يك سيستم مستند سازي معاملات موردنياز مي باشد تا اطمينان حاصل شود كه تمام كارداران هزينه و درآمد به نه مورد بازنگري قرار مي‌گيرد.
و همچنين با توجه به توسعه و گسترش تكنولوژي و لزوم استفاده بهينه از همه امكانات و عصر موجود براي داشتن يك رقابت كامل در بازار كار، مي‌توان به كارايي‌هاي موثر و موثر از قبيل سرعت و دقت نرم افزارهاي حسابداري مالي تكيه كرد.


مزاياي استفاده از نرم افزار هاي حسابداري

1. سرعت العمل هنگام ورود داده ها و اطلاعات نخستين حسابداري و همچنين تهيه گزارشات مالي و طبقه حسابها دريك نرم افزار حسابداري بسيار بالاتر از انجام اين عمليات به صورت دستي ميباشد.
2. نرم افزار هاي حسابداري بر اساس استاندارد ها و راه و روش هاي حسابداري برنامه نويسي شده اند بنابراين هنگام تهيه گزارشات مالي و تلخيص داده تنها طبق اين استانداردها عمليات انجام ميگيرد و عمليات مذبور از صحت و توجه بالايي برخوردار هستند.
3. نرم افزار ها به دليل طراحي و برنامه نويسي كه دارند به محض ورود اطلاعات ميتوانند گزارش هاي مالي را در مشت مديريت قرار دهندتا در اتخاذ تصميمات آتي مديريتي مورد استفاده قرار گيرند.

شركت فناوري اطلاعات پارميس باسابقه اي در حدود 20 سال در حوزه طراحي و ساخت انواع نرم افزارهاي حسابداري و مالي و نرم افزارهاي يك پارچه سازماني فعاليت داشته كه در اين مدت كوتاه، رشد قابل توجه و پرشتابي را در كارنامه خود به ثبت رسانده و توانسته روز آپديت به تعداد اعضاي خانواده بزرگ پارميس بيافزايد و رضايتمندي درصد كثيري از كاربران خود را با ارائه خدمات لايق جلب نمايد.

دموي آنلاين پارميس و بازنگري بدون‌پول نرم افزار حسابداري پارميس ضمن برآورده كردن نيازهاي اول مدير امور و حسابداري يك كسب و فعاليت، زمينه ساز يك تجارت بزرگ و پرورش و شكوفايي كسب و كارهاست.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۵:۳۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

چگونه يك اپليكيشن رژيم غذايي و تغذيه طراحي كنيم؟

طراحي اپليكيشن در مشهد در زندگي مدرن امروزي داشتن يك سبك زندگي سالم هر روز محبوبيت بيشتري به دست مي آورد و كساني كه آن را رعايت مينمايند مورد حمد مي‌باشند. براين اساس تعداد اشخاصي كه رژيم غذايي خود را با اعتنا پيگيري مي‌نمايند (يا حداقل سعي مي كنند) روز آپ تو ديت در هم اكنون رشد مي باشد. شما هم مي توانيد به اين افراد كمك فرمائيد و يك اپليكيشن تغذيه اي با يك گروه گسترده اي از مختصات و امكانات ايجاد فرماييد.

درصورتي كه از نكاتي كه در‌اين نوشته‌ي‌علمي ارائه ميشود پيروي فرمائيد، اطلاعات كافي براي ايجاد اپليكيشن ردياب غذاي بي نقص و طراحي اپليكيشن تغذيه بدست خواهيد آورد و در مورد شيوه هاي اثرگذار كسب درآمد از خدمات خود براي پرداخت هزينه هاي توسعه و گسترش اپليكيشن رژيم غذايي نيز باخبر خواهيد شد. نگران نباشيد، اين يك فرصت مناسب كسب پول به طور است.

براي طراحي يك اپليكيشن رژيم غذايي، بايد از ابزارهاي رديابي مواد غذايي و رژيم غذايي براي فراهم كردن اطلاعات استفاده نمائيد، كه مبتني بر آن شما قوي خواهيد بود همه آن چيزي كه مشتري نياز داريد را فراهم فرمائيد.

سوال اول كه ساخت مي شود اين مي باشد كه داده هاي كاربر را از كجا دريافت كنيم؟

بياييد آن را در جزئيات بحث كنيم.

Google Fit و HealthKit
در چهره نياز به اطلاعات در باب عمل كاربر، عادي ترين عمل اين مي باشد كه به Google Fit (Android) و HealthKit (iOS) رجوع‌نماييد. اين اپليكيشن ها براي جمع آوري اطلاعات بهداشتي در يك پايگاه داده طراحي شده اند.

HealthKit ابزار پيش فرض سيستم برهان iOS مي باشد كه با هدف جمع آوري اطلاعات مرتبط با تندرست مي باشد. HealthKit بالاترين واحد سنجش امنيت داده ها را در سطح كد گذاري بانكي تضمين مي‌كند. و براي انتقال داده ها، اين اپليكيشن نياز به دريافت رضايت كاربر داراست.

گوگل Fit براي سيستم استدلال هايAndroid طراحي شده است وتعداد زيادي از آن‌ها وجود دارد كه عمل جمع آوري داده ها متمركز بر فعاليت هاي تناسب اندام را انجام ميدهد. حفاظت از اين اطلاعات توسط قوانين مراقبت حريم سري گوگل تضمين شده است.

اگر مي خواهيد يك نرم افزار گوشي براي رژيم غذايي و تغذيه ايجاد كنيد، ايده به كارگيري از اين سرويس هاي پيش فرض يكي بهترين پيشنهادها است. به اين ترتيب، مي توانيد تمام اطلاعاتي را كه نياز داريد سواي هيچ مشكلي، دريافت كنيد. همچنين، شما كاركشته خواهيد بود قابليت اپليكيشن خود را گسترش داده و به راحتي داده ها را با اپليكيشن هاي گوناگون مرتبط با سلامت تبادل كنيد.

ساعت اپل، ساعت Android، دستبندهاي تناسب اندام، و ديگرافراد
اپليكيشن هاي تمرينات ورزشي و اپليكيشن هاي رژيم غذايي بايستي اطلاعات خود را با دستگاه هاي پوشيدني خارجي نيز مبادله كنند. ما مي‌توانيم تعداد زيادي از آنها را نام ببريم، مانند ساعت هاي هوشمند، مانيتور ضربان قلب، دستبندهاي تناسب اندام و ديگر ابزارهايي كه براي جمع آوري اطلاعات درباره‌ي فعاليت هاي انساني مي باشد.

اپليكيشن هاي موبايل با ابزارهاي فوق به يكي از اين 2 طرز ذيل كار ميكنند:

داده هاي عمل جمع آوري شده در دستگاه به طور بي واسطه در اپليكيشن پردازش مي‌شود.
كاربران يك نسخه سازگار از اپليكيشن ها را براي رئيس كار، رژيم غذايي و شرايط بهداشتي خود در دستگاه پوشيدني خود آپلود مي‌كنند و اين ابزارها قادر است به تنهايي كار كند، اما با قابليت هاي محدود. چنين گزينه اي براي ساعتهاي هوشمند و بعضي از انواع دستبند قابليت و امكان پذير مي باشد.
امكانات اپليكيشن رديابي سلامتي و يا اپليكيشن رژيم غذايي
مردم از اپليكيشن هاي تناسب اندام براي اهداف شخصي استعمال مي نمايند و شما مايل به كسب درآمد از آنها مي باشيد. اما براي رسيدن به اين هدف، شما بايد براي مشتريان بالقوه خود چيزي بسيار اثر گذار داشته باشيد. بدين ترتيب بياييد با هم بعضا از امكانات موءثر كه در طراحي اپليكيشن هاي تناسب اندام و طراحي اپليكيشن رژيم غذايي بايد در نظر گرفته شوند را باز نگري كنيم:

حساب كاربري پيشرفته

فرض نماييد كاربر اپليكيشن رژيم غذايي، برنامه تغذيه خود را دريافت كرده و يك حساب كاربري ساخت كرده است. به حيث مي رسد مشقت بار ترين مرحله است ... اما نه! در واقع صرفا تازه ابتدا كار مي باشد. فعلا وظيفه شما اين است كه "كاربر" را جذب نمائيد تا متقاعد شود كه اپليكيشن شما‌را بيش تر باز كند. بنابراين، نخستين از تمامي، شما مي بايست به او يك حساب كاربري پيشرفته ارائه دهيد.

پروفايل كاربري كامل مي بايست شامل تمام اطلاعات مربوط به حالت جسمي فرد باشد: جنسيت، سن، وزن، پارامترهاي بدن، سطح فعاليت، موقعيت تن درستي (براي مثال فشار) و غيره. چنين اطلاعاتي فرآيند به كار گيري از اپليكيشن را براي كنترل رژيم بسيار كارآمدتر مي‌نمايد.

نمايش ديناميك تغييرات

كاربر از اين كه پيشرفت خود را در از دست دادن وزن، ساختن عضله‌ها و غيره مشاهده كنند ذوق زده خواهد شد.. با ذخيره داده هاي كاربر، شما بعدا ميتوانيد آمارهاي جالبي راجع به دستاوردهاي او ارائه دهيد.(سفارش ما به كارگيري از يك اينفوگرافيك روشن و رنگارنگ مي باشد).

ورود اطلاعات مواد غذايي مصرفي

فردي كه بخواهد بر تغذيه و رژيم غذايي خود محاسبه داشته باشد بايد بتواند رژيم غذايي خود را در دست گرفتن كند. به همين برهان مي باشد كه مي بايست بتوانند آنچه را كه در حين روز مي‌خورند را بنويسند.

تا قبل از اين، مردم بدون چاره بودند از انواع صفحه يادداشت استعمال كنند، اما اكنون، با اپليكيشين رژيم غذايي، وضعيت عادي تر شده است. قابليت و امكان ورود اطلاعات مواد غذايي مصرفي اجازه ميدهد تا كاربران مواد تغذيه ايي خود را سواي مشكل يادداشت كنند.

ماشين حساب كالري

قابليت و امكان ورود اطلاعات مواد غذايي مصرفي، در شرايطي‌كه فرد مقدار كالري غذاي خود را نداند كاربردي نخواهد بود. به اين ترتيب، با استفاده از ماشين حساب كالري به راحتي كاربر ميتواند قيمت انرژي محصولاتي كه او قصد خريد يا تناول كردن آن را داشته باشد پيدا كند.

رديابي فعاليت

هدف اصلي اپليكيشين تغذيه ما در دست گرفتن رژيم غذايي است، اما نبايد فعاليت را فراموش كرد. كاربران نه صرفا از پي بردن ميزان كالري دريافتي خود ذوق زده خواهند شد بلكه دوست دارا هستند در خصوص ترازو انرژي مصرفي نيز اطلاعات بدست آورند. اين قابليت امداد خواهد كرد كه شخص رژيم غذايي كارآمد تر داشته باشد و اين به‌اين مضمون‌ است كه او به خدمات شما بيش تر داراي تعهد خواهد بود.

اتصال به دستگاه هاي پوشيدني

همان گونه كه قبلا گفتيم، براي اجراي قابليت قبلي، شما مي بايست اطلاعات مربوط به فعاليت بدني كاربر را دريافت فرمائيد. و شما ميتوانيد اطلاعات مورد نياز را با به كار گيري از دستگاه هاي پوشيدني متعدد بدست آوريد. در منفعت، اپليكيشين هاي كاربردي رژيم غذايي بايد آزادانه به تمام گونه هاي ابزارها متصل شوند.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تير ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۱:۱۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)