مرجع مقالات رسمي اپليكيشن مرجع مقالات رسمي اپليكيشن .

مرجع مقالات رسمي اپليكيشن

مقايسه سايت و وب اپليكيشن پيش رونده

طراحي اپليكيشن در مشهد در سال 2015 براي اولي بار گوگل از طرح تازه خود به نام وب اپليكيشن (Web Application (PWA رو نمايي كرد.

اينكه وب اپليكيشن (Web Application (PWA چه ميباشد؟ وب اپليكيشن چه تفاوتي با طراحي وب سايت دارااست؟ مزاياي طراحي وب اپليكيش نسبت به طراحي اپليكيشن بومي چه ميباشد؟ و... را در اين نوشته ي علمي گزينه باز‌نگري قرار مي‌دهيم. در شرايطي‌كه پاسخ اين سوالهاي براي شما حائز اهميت است تا انتهاي اين مقاله با ما هم پا باشيد.

اپليكيشن زير وب يا وب اپليكيشن پيش رونده چه چيزي است؟

در اين بخش به تعريف‌و‌تمجيد دقيق اپليكيشن پايين وب مي‌پردازيم. وب اپليكيشن يا نرم افزار كاربردي پايين وب (Web Application) تركيبي از وبسايت و اپليكيشن مي باشد. به عبارتي ديگر گوگل با ارائه اين طرح بي نظير به شما اين قابليت و امكان را ميدهد تا با به كارگيري از PWA كه كوتاه شده عبارت (Progressive Web Apps) به معناي اپليكيشن تحت وب پيش رونده، مي‌باشد يك وبسايت داشته باشيد كه كاركرد آن به طور كامل مشابه اپليكيشن مي باشد. به بياني ديگر مي توان اين چنين وب اپليكيشن را تعريف‌و‌تمجيد كرد:

وب اپليكيشن (Web app) برنامه يا نرم افزاري مي باشد كه از طريق مرورگر ها و اينترنت در دست كاربران قرار ميگيرد. نرم افزارهاي Web app بر روي يك سرور قرار ميگيرند و كاربر از طريق آدرس ip يا URL به قسمت هاي مختلف Web app دسترسي خواهد داشت.

وب اپليكيشن پيش رونده با ورود خود به عرصه ديجيتال ماركتينگ مزاياي بسيار خوبي را با خود به همدم داشته مي باشد كه در بخش هاي بعدي نوشته‌ي علمي به آنها اشاره خواهيم كرد. بهتر مي باشد پيشين از بررسي مزاياي وب اپليكيشن، تفاوت آن با وبسايت را بازگو كنيم.

تارنما فضايي از اينترنت است كه بر روي يك سرور قرار گرفته و تمركز اصلي آن روي محتواست در حالي كه وب اپليكيشن پيش رونده (PWA) همچون اپليكيشن هاي مستقر روي معرفي خدمات و عملكرد متمركز مي باشد.
در وب سايت، گونه بندي مخاطب وجود ندارد و كليه كاربران مي توانند به يك نسبت از محتويات وب سايت سود مند شوند. اين در حالي است كه يك وب اپليكيشن بر پايه ي تعاملاتي كه با كاربر داشته مي باشد، اطلاعات را پردازش كرده و به كاربر نشان مي دهد. يعني مطالب نمايش داده شده براي هر كاربر مبتني بر سن، عشق و علاقه، جنسيت و ... متفاوت با ديگر كاربران مي باشد.
براي استعمال از وب سايت بايد كاربران به اينترنت متصل باشند در حالي كه استعمال از وب اپليكيشن پس از يك بار بارگزاري به صورت آفلاين نيز ممكن مي باشد.
مزيت هاي ويژه وب اپليكيشن

بعد از معرفي وب اپليكيشن و مقايسه آن با وبسايت وقت آن است كه با هم مزيت هاي ويژه و طلايي وب اپليكيشن را باز‌نگري كنيم.

ويژه ترين مزيت وب اپليكيشن را به نترسي مي توان حذف محدوديت به كار گيري از اپليكيشن منحصر به فرد سيستم دليل نام موفقيت. با ظهور وب اپليكيشن كاربران اپليكيشن Android و اپليكيش IOS ديگر محدود به اپليكيشن هاي جان دار در گوگل استور و اپ استور نيستند. محدوديت اينكه يك كاربر اندرويد فقط مي تواند از اپليكيشن هاي منحصربه‌فرد اندرويد استعمال كند يا يك كاربر آيفون فقط بايد براي اپليكيشن هاي مايحتاج خود به اپ استور راز بزند با وجود وب اپليكيشن ديگر وجود ندارد. با هر سيستم عاملي مي توان فقط با وارد كردن آدرس وب اپليكيشن در نوار جستجوي مرورگر به اپ مورد نظر خود دست يافت.
وب اپليكيشن ها فضايي از رم شما را درگير خود نميكنند. نسبتاً تمام كاربران در شرايطي‌كه سري به ميزكار گوشي هوشمند يا تبلت خود بزنند با يك سري اپليكيشن بلا استفاده رو به رو خواهد شد كه بخشي از خاطر دستگاه آنها را نيز به خود اختصاص داده است. در چنين شرايطي براي دست يابي به خاطر بيشتر اپليكيشن هاي بلا به كارگيري حذف خواند شد. وب اپليكيشن يك صفحه در اينترنت مي باشد و فضايي از خاطر دستگاه شما را اشغال نمي كند و اين يكي ديگر از مزيت هاي ويژه آن مي باشد.
وب اپليكيشن با استعمال از فناوري طراحي واكنش گرا در هر دستگاهي كه جستجو شود با همان ابعاد صفحه نمايش خود را وفق داده و به صورت استاندارد به نمايش در مي آيد.
اپليكيش هاي تحت وب با استفاده از مرورگر كروم قابل جستجو هستند و از همگي هيجان انگيزتر اين مي باشد كه در پروسه دستيابي به آنان مرحله دانلود و نصب، وجود ندارد و اين يعني سرعت و راحتي كار با آنها به مراتب بيشتراز اپليكيشن هاي بومي مي باشد.
يكي معايب اپليكيشن هاي بومي اين مي باشد كه هر از يك سري گاهي بايستي آن‌ها را آپ ديت رساني كرد تا به صدق فعاليت كنند و نكته ديدني اينجاست كه اين دردسر در وب اپليكشن وجود ندارد و اين نرم افزارهاي كاربردي پايين وب به لطف پروسه سرويس وركر هميشه به آخرين نسخه آپديت هستند.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۳:۰۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

چگونه نظر سنجي شاخص NPS مي تواند در رشد كسب و كار مفيد واقع شود؟

طراحي اپليكيشن در مشهد 


پباده سازي نرم افزار در مشهد

در نوشته‌ي‌علمي پيشين ما شما‌را با شاخص NPS و چگونگي انجام حيث سنجي شاخص NPS آشنا كرديم. درين نوشته ي علمي قصد داريم به شما نكاتي درباره‌ي بهبود و پرورش كسب و فعاليت از طريق اين NPS را به شما بياموزيم و بگوييم چگونه مي توانيم كسب و كار خود را با استفاده از شاخص NPS رشد دهيم.

۱- استعمال از NPS به خواسته نتيجه ها بهتر در بازاريابي
نظر سنجي شاخص NPS يك شيوه بسيار خوب براي افزايش عملكرد هاي بازاريابي شما است. اين راه با تمركز بر روي رضايت مشتري به شما اجازه مي دهد تا دقيقا بدانيد كه مشتريان شما چه بخش هايي از خدمات يا محصولاتتان را بيش تر دوست دارا هستند. اين بينش عملي ميتواند به مجموعه بازاريابي شما كمك كند تا بتوانند با تمركز بر آن جنبه ها مشتريان بالقوه بيشتري به دست آورند.

اين شيوه و اين دسته اطلاعات به خصوص در حالتي كه شما بودجه بازاريابي محدودي داشته باشيد بسيار اهميت داراست. زيرا به شما اين امكان را مي‌دهد تا تنها جنبه هايي را كه مشتريان را به سمت قيف فروش هدايت مي كند در لحاظ بگيريد.

NPS ميتواند به همت هاي بازاريابي شما به شيوه هاي ديگر نيز كمك كند:

در‌حالتي كه شما مشتريان خود را از دست مي‌دهيد، مي‌توانيد دقيقا به دليل اين حادثه پي ببريد و بدانيد در كمپين هاي بازاريابي بعدي بايد چه عملكرد هايي راجع‌به آن انجام دهيد.
شما مي توانيد از نظرات منفي مشتريان، پيشين از اينكه اين نظر ها را در شبكه هاي عمومي به اشتراك بگذارند و عكس العمل بدي داشته باشد آگاه شويد و گذشته از اينكه شهرت شركت خود را از دست بدهيد جلوي آن را بگيريد.
با توجه به تمام داده هاي دقيق و قابل اندازه گيري، شما به احساسات مشتري خود دسترسي پيدا مي كنيد و از اين طرز ميتوانيد اهداف قابل اجرا براي تيم خود انتخاب نماييد و محاسبه بر پيشرفت برند خود را ساده تر كنيد.
۲- به كار گيري از NPS به منظور افزايش فروش
با پرسيدن سوالاتي كه در بخش دوم نظر سنجي شاخص NPS پرسيده مي گردد و معمولا سوالاتي با انتهاي باز است، شما ميتوانيد بفهميد كه مشتريان جنس يا خدمات شما‌را چه‌طور مي بينند. از اين‌شيوه نه تنها راه پيشرفت را خواهيد فهميد بلكه به شما خواهد فهماند كه مشكلات فروشتان چه چيزي است و بخش بازاريابي شما مي‌تواند براي فروش بيشتر بر روي آن تمركز كند.

اين دقيقا چيزي است كه شما براي توليد رابطه و وفاداري با مشتريان جانور خود بايد ايجاد كنيد. اين يكي از سابق ترين ادعاهاي كسب و فعاليت مي باشد كه ميگويد ۲۰درصد از مشتريان فعلي شما ۸۰درصد از درآمد آينده شما‌را تشكيل ميدهند. اين به آن معنا مي باشد كه مشترياني كه از كسب و فعاليت شما راضي مي‌باشند احتمال بيشتري دارد تا از شما خريد كنند نسبت به مشترياني كه صرفا به محصولات شما عشق و علاقه نشان داده اند.

يك كدام از از ديگر دلايلي كه نشان ميدهد تمركز بر روي نمره حاصله از نظر سنجي شاخص NSP شما مي‌تواند به افزايش فروش كمك كند اين است كه مشتريان راضي احتمال بيشتري دارد كه برند شمارا به ديگر افراد سفارش كنند. اما دقيقا چه‌طور روي فروش تاثير مي گذارد:

مشتريان معرفي شده، دست كم ۱۶درصد براي شما فايده بيشتر ساخت مي نمايند.
افرادي كه به وسيله دوستانشان به يك كسب و عمل معرفي ميشوند، ۴ برابر بيشتر از افراد عادي تبديل به مشتري ميگردند و خريد مي‌نمايند.
مشتريان معرفي شده به طور معدل ۱۶ درصد ماندگارتر از مشترياني هستند كه معرفي نشده اند.
۳- استفاده از واكنش مشتريان ناراضي در NPS براي برند سازي
يكي‌از بهترين شيوه هاي پرورش كسب و كارتان اين است كه از شاخص درستي استعمال فرمائيد تا بتوانيد آينده را پيش بيني نمائيد. به اين ترتيب خواهيد توانست منابع و نيروي انساني را در سازمان خود تخصيص دهيد. خبر خوب اينكه لحاظ سنجي شاخص NPS مي‌تواند شما را در انجام اين كار امداد كند. از آنجايي كه اين حيث سنجي رضايت مشتري را اندازه گيري مي كند، مي توانيد تا حدودي پيش بيني كنيد كه چه تعداد از متشريان احتمال دارد كه از شما دوباره خريد كنند.

تنها ما نيستيم كه اين لحاظ را داريم بلكه بخش اعظمي از افراد كه موقعيت هاي مهمي در شركت هاي بسيار موفق دارا هستند بر اين امر معتقد هستند و آن را مي‌پذيرند. بسته به تعداد مشتريان راضي كه برند شما را به ساير افراد توصيه ميكنند، شما مي توانيد تا حدودي رويش كسب و كار خود را پيش بيني كنيد. با پيگيري اين دسته مشتريان مي‌توانيد پيش بيني دقيق تري داشته باشيد و به آنها از طرق مختلق مثل دادن تخفيف و غيره انگيزه بيشتري براي معرفي كسب و عمل شما به دوستان خوب و آشنايان و خانواده خود بدهيد. علاوه بر اين شما مي‌توانيد آنها را تشويق كنيد كه نام تجاري شما‌را در رسانه هاي اجتماعي به اشتراك بگذارند و از وبسايت يا ورقه اجتماعي خود به تارنما شما لينك دهند.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۱:۱۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

معرفي اپليكيشن هاي كاربردي

طراحي اپليكيشن در مشهد  داشته باشيد كه خواندن نوتيفيكيشن‌ها مشقت بار يا خطرناك باشد Audify آنها‌را با صداي بلند براي شما خواهد خواند. اين اپليكيشن مي‌تواند با اتصال اسپيكر، هدست بلوتوث يا هدست معمولي به صورت اتوماتيك ابتدا به كار كرده و نوتيفيكيشن‌ها را برايتان بخواند. براي مثال يك كدام از كاربردهاي خوب Audify مواقعي است كه در خودرو درگير رانندگي ميباشيد.

پباده سازي نرم افزار در مشهد

۸. اپليكيشن HoverChat
اپليكيشن HoverChat

HoverChat پيام‌رساني است كه اجازه مي دهد مكالمه‌ي خود را حتي هنگام به كار گيري از يك اپليكيشن ديگر يا تماشاي يك ويدئو ادامه دهيد. ظاهر پنجره‌ي مكالمه را مي‌توانيد با تغيير‌و تحول اندازه و تعيين معيار شفافيت مطابق ميل و هدف خود سفارشي كنيد.

دانلود از گوگل پلي

۹. اپليكيشن UCCW
اپليكيشن UCCW

UCCW اجازه ميدهد براي كاغذ‌ي هوم گوشي ويجت‌هاي شخصي خودتان را طراحي فرماييد. كافي مي باشد ابتدا يك كدام از پوسته‌هاي بي‌شمار را براي رسيدن به ظاهر شخصي خود برگزينيد و بعد از آن گزينش نماييد كه ويجت چه چيزي را نمايش خواهد داد. امكان تعيين محتواي ويجت از در ميان آيتم‌هاي زيادي نظير پيامك‌ها، تصاوير، وضعيت آب‌وهوا، ساعت، روز‌نگار، شرايط باتري، تماس‌هاي ازدست‌رفته، پيام‌هاي Gmail و مورد ها ديگر موجود است.

دانلود از گوگل پلي

۱۰. اپليكيشن Cover Lock Screen
اپليكيشن Cover Lock Screen

Cover Lock Screen شما‌را از دشواري گشتن في مابين صفحات زياد براي يافتن اپليكيشن مورد نظر رها مي كند. اپليكيشن Cover تشخيص مي‌دهد كه شما در خانه، دفتر كار يا در حال رانندگي ميباشيد و اپليكيشن‌هايي را بيش از همگي در آن دوران‌هاي مختص به فعاليت مي‌بريد روي كاغذ‌ي قفل گوشي قرار مي دهد.

دانلود از گوگل پلي

۱۱. اپليكيشن Drupe
اپليكيشن Drupe

Drupe براي جمع كردن تمام اطلاعات تماس افراد در يك محل طراحي شده است. اين اپليكيشن اجازه ميدهد در آغاز انتخاب كنيد كه قصد تماس برقرار كردن با چه كسي را داريد و سپس تصميم بگيريد كه چه‌گونه اين كار را انجام خواهيد بخشيد. وقتي‌كه يك فرد را تعيين كرديد مي توانيد براي ارسال پيام يا تماس با او Facebook، WhatsApp، Telegram يا هر شيوه در دسترس ديگري را تنها با لغزاندن انگشت برگزينيد.

دانلود از گوگل پلي

۱۲. اپليكيشن Mighty Text
اپليكيشن Mighty Text

Mighty Text اجازه مي‌دهد با استعمال از رايانه يا تبلت خود از طريق تلفن همراه هوشمند اندرويدي به ارسال و دريافت پيامك بپردازيد. اين امكان براي زماني كه مشغول كار مي باشيد و امكان نگاه كردن به موبايل را نداريد بسيار مناسب مي باشد.

دانلود از گوگل پلي

۱۳. اپليكيشن Google Opinion Rewards
اپليكيشن Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards به شكلي عادي به شما پاداش مي‌دهد: شما با پاسخ به برخي سوالات در يك نظرسنجي مشتريان كه از سوي گوگل تهيه و تنظيم شده شركت مي كنيد و در مقابل براي خريد كردن از پلي استور اعتبار دريافت خواهيد كرد. هرگاه كه يك نظرسنجي تازه مهيا باشد اين اپليكيشن براي شما يك نوتيفيكيشن ارسال مي‌كند و شما كاركشته خواهيد بود در عوض پر كردن آن ۱ دلار اعتبار بگيريد.

دانلود از گوگل پلي

۱۴. اپليكيشن Sky Map
اپليكيشن Sky Map

اين اپليكيشن كه در واقع نقشه‌اي از آسمان مي‌باشد ابتدا با نام Google Sky به وسيله خود گوگل براي آشنايي بيشتر مردم با ستارگان بالاي سرشان ساخت شده بود. با نشانه رفتن گوشي موبايل به‌سوي عرش، Sky Map به شما نشان ميدهد كه در اينك نگريستن به كدام فيس فلكي هستيد.

دانلود از گوگل پلي

۱۵. اپليكيشن Lux
اپليكيشن Lux

Lux اجازه مي‌دهد كنترل بيشتري روي تنظيم روشنايي ورقه‌نمايش موبايل خود داشته باشيد. مي توانيد فروغ ورقه‌نمايش را براي مطالعه در شب از دست كم پيش‌فرض تلفن همراه ذيل‌تر ببريد. همچنين قابليتي به نام Night Mode در نظر گرفته شده كه ميتواند با فرا رسيدن تنگ غروب خورشيد به‌چهره خود كار فعال شود.

دانلود از گوگل پلي

۱۶. اپليكيشن Cerberus anti theft
اپليكيشن Cerberus anti theft

Cerberus anti theft علاوه بر قابليت رديابي تلفن همراه به سرقت رفته مي تواند كارهاي بسيار زياد ديگري را هم انجام دهد. مثلا مي توانيد گوشي را با استفاده از وب‌وبسايت يا پيامك از نحوه بدور كنترل كنيد، حتي‌د‌ر حالت سايلنت يك پيام اخطار را روي گوشي به صدا درآوريد، تمام اطلاعات خود را از روي موبايل پاك نمائيد، گوشي را با به كار گيري از يك كد قفل نمائيد، صداي گوشه و كنار را از طريق ميكروفون موبايل ضبط نمائيد، فهرست تماس‌هاي ورودي و خروجي را مشاهده كنيد يا حتي خود اپليكيشن Cerberus را مخفي نماييد تا دزد متوجه آن نشود.

دانلود از گوگل پلي

۱۷. اپليكيشن Locale
اپليكيشن Locale

Locale اپليكيشني براي اتوماتيك كردن امور است. به اين معني كه با به كارگيري از آن ميتوانيد موبايل خود را به‌گونه‌اي سفارشي كنيد كه بر طبق محلي كه در آن مي‌باشيد، تماس‌هايي كه دريافت مي‌كنيد، معيار شارژ باتري، راستاي قرارگيري گوشي يا زمان رفتارهاي خاصي را از خود بروز دهد. به عنوان مثال ميتوانيد از آن بخواهيد تا گوشي را با قرار دادن به پشت سايلنت كند يا با رسيدن شارژ باتري به ۲۰ درصد روشنايي صفحه‌نمايش را به‌طور اتومات كاهش دهد.

دانلود از گوگل پلي

۱۸. اپليكيشن Tasker
اپليكيشن Tasker

Tasker با در مشت داشتن بيش از ۲۰۰ كنش داخلي يك اپليكيشن خوب ديگر براي اتوماتيك كردن واكنش تلفن همراه در وضعيت خاص هست. ميتوانيد كنش‌هايي سفارشي را بر اساس اپليكيشن، زمان، روز، مكان، اتفاق افتاد، ويجت يا ميانبر توليد كنيد. حتي پلتفرمي داخلي براي توليد و فروش اپليكيشن‌هاي سفارشي شما در نظر گرفته شده است.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۴:۱۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

امروزه نرم افزار ها چه نقشي در كسب كلر شما ايفا مي كنند ؟

طراحي اپليكيشن در مشهد امروزه اپليكيشن ها چه نقشي در كسب كلر شما ايفا مي كنند ؟؟ عارضه ها داشت اپليكيشن چيست ؟ اپليكيشن هاي گوشي تحت عنوان يك عدد از هدف ها كليدي براي بيزينس آنلاين تبديل گرديده و داشتن يك نرم افزار گوشي براي هر كسب و فعاليت يك امروزه يك فرمان واجب به حيث مي رسد . ضمن اين‌كه اپليكيشن هاي موبايل در مقايسه با به كارگيري از مرورگرهاي گوشي اكثر موضوع توجه كاربران قرار گرفته اند .

طراحي اپليكيشن در مشهد
امروزه نقشي كه موبايل ها در زندگي مردمان ايفا مي كنند زياد پر رنگ ميباشد . از حساس ترين نقش هاي آن هم مي اقتدار به نقش آن در تجارت اشاره كرد كه نسبتاً مي اقتدار اظهار‌ اكثر شغل ها اهميت ويژه ي آن را در بيزينس هاي خويش متوجه گرديده اند . رابطه دربين تجارت و تكنولوژي از زمان هايي دوچندان قبلي وجود داشته و ادامه دارد چراكه تكنولوژي همواره سبب گرديده كه ارتباط دربين تجارت ها سهل وآسان خيس و سريع خيس از گذشته باشد و اين ارتباط غير قابل گسستن ميباشد .
درصورتي كه شما هنوز مردد مي‌باشيد كه آيا اپليكيشن هاي تلفن يار داشته باشيد يا خير؟ با ارائه اين تعدادي دليل كه چرا كسب و فعاليت هاي هوشمند و موفقيت آميز در اكنون رويش مي باشند، تصميمتان را آن گاه از تلاوت اين نوشته ي علمي خواهيد گرفت .
مطالعات به وضوح نشان ميدهد ك كاربران گوشي هاي گوشي گوشي،اپ هاي نصب گرديده بر روي گوشي را به برنامه هاي روي اينترنت سايت ترجيح مي دهند . شما ممكن مي‌باشد متوجه اين نياز نشويد ،البته شما زماني متوجه اين نياز مي شود كه مشتريان شما از شما درخواست اپ را دارا هستند .
يك اپليكيشن مي تواند به صورت خودكار اطلاعات و محتوا را به مشتريان خويش سناريو دهد .اپليكيشن، به شما اجازه مي دهد بطور مستقيم با مشتريان درباره باشيد و تقاضاي آنان‌را زمينه بررسي قرار دهيد .


از ديگر مزاياي اپليكيشن هاي تجاري مي توان به برقراري قابليت و امكان ارتباط دو طرفه كاربر و اپليكيشن اشاره كرد و همينطور ردگيري نتايج خلق و خوي و خوي كاربر با اپليكشن . رمز تبارك ديگر در زمينه اپليكيشن هاي گوشي اين ميباشد كه آن ها راه فروش را باز مي نمايند . يك اپليكيشن موبايل مي تواند موتوري باشد كه از مزاياي كسب و كار سنتي هم منفعت مي پيروزي، مواردي از قبيل رضايت بخش اعظم مشتري و اگاهي عمده از توليدها .
كمپاني تك گستر اين افتخار را دارد تا با توجه به گونه كار و سليقه وسليقه ي مشتريانش اپليكيشن قابل قبولي پباده سازي كند و با اعتنا به هزينه اي كه مي خواهند بكند شايسته ترين كيفيت را در اختيار آن‌ها قرار دهد و به آنها ارائه دهد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۲۱:۰۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

ذيل فيس خويش ميباشيد؟

طراحي اپليكيشن در مشهد آيا به فكر قرار دادن منبع نوروروشنايي در بالاي سر يا اين كه ذيل فيس خويش ميباشيد؟پيشنهاد مي كنيم كه فقط در قوانيني از اين طريق نورپردازي خلاقانه استفاده فرماييد كه قصد داريد صحنه بازپرسي يا اين كه صحنه‌اي از يك فيلم ترسناك را پخش فرماييد.
به اين ترتيب در صورتيكه در لايوهاي خويش زياد در مقابل دوربين كلام مي كنيد؛ نورپردازي مناسب براي‌تان يك ضرورت ميباشد. با نورپردازي صحيح مي توانيد زيباتر به حيث برسيد و خودباوري بيشتري پيدا فرماييد. نورهاي رينگ‌اي متعددي در بازار موجود است كه به طور يگانه براي نصب بر روي تلفن‌هاي هوشمند پباده سازي گرديده‌اند.
درصورتي كه در موقعيتي قرار بگيريد كه با پنجره يا اين كه منشاء فروغ و روشنايي و روشنايي زاويه ۴۵ سكو داشته باشيد؛ ظاهرتان در فيلمبرداري بسيار عالي ميفتد و فيس شما عمق بيشتري پيدا خواهد كرد. با اين اكنون در صورتيكه نور و روشنايي بيش خيس از حد شديد و زننده باشد؛ سايه‌ها بسيار برجسته مي گردند. علاوه بر اين در‌صورتي‌كه منبع نوروروشنايي را با زاويه ۹۰ جايگاه از رخ خويش قرار دهيد؛ فيس‌تان بسيار وسيع به حيث ميرسد و در غايت در صورتي منشاء فروغ و روشنايي را پشت سر خويش قرار دهيد؛ صورتتان بسيار بدون‌نور مي گردد و به هيچ وجه ممكن ميباشد در فيلمبرداري ديده نشود.
روش توليد يك لايو اينستاگرام كيفيت بالا
صداصدا يك كدام از فاكتورهاي پيچيده در پخش‌هاي زنده ميباشد. به دليل آنكه با وجود اينكه مي توانيد نورپردازي را از پيشين تهيه نماييد؛ حقيقتاً شيوه خير و خوبي براي شنيدن صداي ويدئو در حين فيلمبرداري نيست.
يك كدام از ترفندهايي كه ممكن ميباشد بتوانيد از آن به كار گيري فرمائيد اين ميباشد كه يك فيلم ۵ ثانيه‌اي ضبط كرده و پيشين از پخش زنده آن را دوباره گوش دهيد. بدين ترتيب خواهيد فهميد كه آيا بايستي بلندتر كلام فرمائيد يا اين كه آرامتر؟ آيا رمز و صداي دورنما و حريم زياد ميباشد يا اين كه خير؟ ناگفته نماند كه بايستي همت نمائيد در مكان‌هاي ساكت و آرام لايو بگيريد. بدين ترتيب صداي پس زمينه به دست‌كم مي برسد. اين نكته را بايستي به خيال داشته باشيد كه فاصله‌تان از موبايل زياد نباشد؛ تا فالورهاي صداي شما‌را به صحت بشوند.
به اين ترتيب كيفيت بالا صدا يك گزينه مهم در حين پخش مستقيم ميباشد. درصورتي كه مي‌پنداريد نياز به تقويت صداي خويش داريد بي ترديد از ميكروفون فرنگي كه كيفيت صدا را به روش چشمگيري بهبود مي بخشد استفاده نمائيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۹:۱۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

قابليت و امكان اجرا بر روي دستگاه هاي متعدد

طراحي اپليكيشن در مشهد  قابليت و امكان اجرا بر روي دستگاه هاي مختلف:در برخي موارد ممكن مي‌باشد اپليكيشن ساخته شده تنها روي برخي از ديوايس ها قابل اجرا باشد.براي مثال اپليكيشني كه براي سيستم برهان اندرويد ساخته مي‌شود.
بايستي روي اكثر موبايل ها و تبلت هايي كه با اين سيستم دليل كار مي نمايند قابل اجرا باشد.
حتي برخي معتقداند كه يك كدام از خصوصيت هاي اپليكيشن مناسب امكان نصب آن بر روي هر دو سيستم عامل Android و ios مي‌باشد. (براي آشنايي با گويش هاي برنامه نويسي Android و ios مي‌توانيد نوشته‌ي‌علمي شايسته ترين گويش هاي برنامه نويسي اپليكيشن را مراعات كنيد.)
داشتن كاربرد مناسب:امروزه سطح رقابت در حوزه هاي مختلف شدت بيشتري به خويش گرفته مي باشد.
با توجه به گسترش بازار تجارت الكترونيك در ساليان اخير اكثري از سرمايه گذاران تمايل متعددي به حضور در‌اين بازار دارند .
همين امر باعث ارتقا كيفيت و كميت سايت ها و اپليكيشن هاي متعدد شده است.
نمونه اي از رقابت در حوزه تجارت الكترونيك دربين اپليكيشن هاي باربري آنلاين را ميتوانيد مطالعه فرماييد.
قابليت و امكان ارزيابي:قابليت و امكان بررسي مخاطبان يكي مهم‌ترين خصوصيت هاي حوزه تجارت الكترونيك ميباشد كه آشنايي خير و خوبي از مخاطبان را در مشت داراي اپليكيشن قرار مي‌دهد .
در اتخاذ تصميم هاي آينده بسيار ياري كننده خواهند بود.
اپليكيشن هاي متعددي ميباشند كه‌اين فعاليت را انجام مي‌دهند.
به روزرساني اپليكيشن:داشتن برنامه منظم براي به روزرساني كردن اپليكيشن ها مخصوصا وقتي كه اپليكيشن محتوا محور باشد .
يكي مهم‌ترين عوارض محبوبيت آنها است.
دو پيشنهاد مهم:از واكنش مخاطبانتان فايده ببريد:مخاطبان ما در ذهنشان به چه شكل مارا تصور مي‌نمايند؟
اين يكي‌از مهم‌ترين سوالاتي مي باشد كه در هر كسب و كاري مطرح مي‌باشد.
يكي‌از شيوه هاي درك كردن به تصورات مخاطبان قرار دادن قابليت ارائه حيث و پيشنهاد در اپليكيشن ميباشد.
بي ترديد اين فعاليت را به عنوان راهي براي آشنايي بازارتان انجام دهيد.
و به خيال داشته باشيد داشتن مشتري هاي داراي مسئوليت يكي‌از گرفتاري هاي اساسي مي باشد.
تحقيقات نشان داده مي باشد كه توليد قابليت ارائه نظر و توصيه به مخاطب او را وفادارتر خواهد كرد.
قابليت و امكان فردي سازي اپليكيشن را به عنوان يك قابليت و امكان در مشت مخاطبان خويش قرار دهيد.قابليت گزينش فونت، سايز، دور نما و بعضي خصوصيت هاي ديگر متناسب با ذوق و سليقه مخاطب از موردها فردي سازي مي باشد كه در نكات پباده سازي اپليكيشن مي‌باشد. حتي برخي اپليكيشن هايي كه با انگيزه فروش ايجاد گرديده اند ميتوانند توصيه گيري ها را نيز فردي نمايند يكي نمونه هاي غالب اين آيتم Your Reebok مي‌باشد كه سبب ساز توليد تحول بزرگي در صنعتت پوشاك شد. امروزه فردي سازي خير تنها يكي تجهيزات اضافي براي اپليكيشن شما محسوب نميشود بلكه كارايي فرمائيد آن را به روئت كرد يك خصوصيت لازم نگاه نمائيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۰:۴۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

ملكرد و ويژگي هاي اپليكيشن خود را برسي كنيد

طراحي اپليكيشن در مشهد 


در حال حاضر دوره آن ميباشد كه ايده پرداز باشيد و تمام مناطق و تجهيزات ضروري اپليكيشنتان را بر روي ورقه يادداشت فرماييد.

بعضا از اين تجهيزات عبارتند از:
يكپارچگي تجارت الكترونيك
بخش تماس با ما
بخش فرم ها
يكپارچگي با بستر هاي پخش كليپ
بخش پيام ها
بخش اعلانات
اشتراك گذاري در شبكه‌هاي‌مردمي
هريك از تجهيزات و بخش هايي كه قيمت نرم افزار شمارا بالا مي‌برد را يادداشت فرمائيد و اين بالا بودن بها را در تمام پروسه ايجاد نرم افزار رعايت فرماييد.

گام سوم:در رابطه رقيبان خويش تحقيق فرماييد
آبادي گام تا پباده سازي نرم افزار اندرويد

هم اكنون مي‌دانيد كه اپليكيشنتان چطور مي بايست فعاليت نمايد و بايستي كمي به رقبايتان دقت فرماييد كه چطور با هدف ها مشترك جذب مخاطب انجام مي دهند ؟

حتي مي‌توانيد طرز كار شركتهاي فرنگي را نيز آيتم برسي قرار بدهيد چون اينكار منجر توليد خلاقيت و اخذ نكته هاي دقيق كه به دردتان مي خورد مي گردد.

تجهيزات و خصوصيت هاي نرم افزار آنها‌را برسي فرماييد هر چيزي كه به چشمتان مي‌آيد را يادداشت نمائيد و به‌اين اعتنا فرماييد كه چه چيزي را جا انداخته ايد.

گام چهارم:ساخت Wireframes


قريه گام تا پباده سازي نرم افزار اندرويد

تا كنون شما هدف ها نرم افزار خويش را تعريف و تمجيد نموده ايد و امكان هاي آن را معين نموديد و همينطور بازار و رقيبان را نيز گزينه برسي قرار داده ايد.

وقت آن رسيده كه اسكلت اول را به نرم افزار خويش بدهيد و اين قطعات غير وابسته را با Wireframe به يكديگر متصل فرماييد.

Wireframing در واقع يك راهنماي بصري ميباشد كه طرح نرم افزار و همينطور جريان دربين برگه اكران سواي استعمال از ابزار هاي پباده سازي و موادسازنده گرافيكي را به شما اكران مي دهد.

اين پلي ميباشد دربين ذهن ها نپخته شما و يك فرآورده آخرين گذشته از آغاز هر مورد از پروسه فني !

وايرفريم شما بوسيله وظايف كوچك و منحصر به فرد به شخصي هدايت مي شود كه يوزرها شما از روش عمل با اپليكيشنتان مي توانند بدست آورند.

و اين شايسته ترين وضعيت شماست تا:

خصوصيت هاي قابل به كارگيري در نرم افزار و انگيزه پشت آن را ادراك فرماييد
سئو تعداد صفحه هاي چهت نيل به آن انگيزه
يك برگه اكران چندگانه توليد نماييد تا ملاحظه كنيد كدام يك از آن ها بهتر فعاليت مييكنند
ذخيره صد ها ساعت براي پروسه بعدي برنامه نويسي
براي ساخت وايرفريم نرم افزار خويش صرفا به يك قلم نياز داريد!


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۴:۳۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

شايسته ترين اپليكيشن ها اوليه براي iOS مي‌آيند


گوگل پلي در حكم نت فليكس استورهاست؛ اپليكيشن هايش به دانلودهاي ميليوني مي رسند، ولي هنگامي كه ايام از عرضه شان براي iOS گذشته. براي نمونه، بيشتراز دو سال از عرضه اينستاگرام در iOS سپري شد تا يوزرها اندرويدي بتوانند به آن از طريق گوگل پلي دسترسي داشته باشند. ولي جديدا شرايط اپليكيشن هاي ديگر نسبتا بهتر گرديده، با اين وجود باز هم در مواقعي مثل ميركت، پريسكوپ يا اين كه بازي Vainglory اختلافي حدودا يك كدام از دوماهه را در زمان عرضه شاهديم.
پيام اين قضيه كاملا روشن و بديهي ميباشد: در حالتي كه اپليكيشن هاي داغ و دست اوليه را مي‌خواهيد، iOS همچنان پادشاه پلتفرم هاست.

طراحي اپليكيشن در مشهد
4- در iOS خبري از اپليكيشن هاي ناخواسته نيست

در گوشي هاي اندرويدي ممكن ميباشد اپليكيشن هاي ناخواسته اي مشاهده كنيد كه از سوي شركت آفريننده يا اين كه اپراتور طرف قرارداد آن در گجت نصب گرديده اند كه تزكيه آنها از گوشي يك دردسر صحيح و حسابي ميباشد. ولي سامسونگ و چندين شركت ديگر با گردآوري اين اپ ها در يك فايل، از سختي در روئت كرد بودنشان تا حد متعددي كاسته اند ولي هنوز هم اين اپليكيشن ها فضاي متعددي از خيال و خاطر گوشي را به خويش اختصاص مي‌دهند.
اما در آيفون، به هيچ تيتر اپليكيشني كه به طور پيش فرض به وسيله اپراتور طرف قرارداد نصب گرديده را نخواهيد رويت كرد و همين به گوشي هاي اپل ظاهري پاك و شيك خيس بخشيده.
5- هماهنگي بي سوابق در بين iOS و مك

در شرايطي‌كه تاكنون از يك رايانه مك به كار گيري نكرده ايد، مطمئنا با تجربه آن از هماهنگي بي نظيرش با آيفون شگفت زده ميشويد. براي نمونه، با به كار گيري از امكان Continuity در OS X قادريد از مك بوك براي تماس هاي تلفني و ارسال و دريافت پيامك به كار گيري فرماييد. براي اين فعاليت كافيست كه آيفونتان را دم دست داشته باشيد.
هر يكسري كه قابليت و امكان Handoff ممكن ميباشد براي برخي چندان كاربردي نباشيد، ولي خيلي ها دوست دارند كه با اين خصوصيت كارهايي از قبيل مقدمه ارسال نشاني اينترنتي از طريق مك و ادامه تايپ كردن آن از طريق آيفون (يا اين كه بالعكس) را انجام بدهند. درضمن به مدد همگام شدن با iCloud ميتوانيد به تمامي عكس ها، يادداشت ها و سندها خويش در آيفون از طريق مك دسترسي داشته باشيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۱۲:۴۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)