مرجع مقالات رسمي اپليكيشن مرجع مقالات رسمي اپليكيشن .

مرجع مقالات رسمي اپليكيشن

5 نكته طلايي براي طراحي اپليكيشن حرفه اي

طراحي اپليكيشن در مشهد در دنياي امروز و با اعتنا به رونق ارائه سرويس ها الكترونيكي بوسيله سازمانهاي دولتي و شركت هاي و شركت ها محرمانه به مردم و تجربه راحتي فعاليت هاي روزانه با استعمال از وب ، نرم افزار هاي گوناگون اهميت و كاربرد خويش را به همگي اثبات كرده اند و نسبتاً ميتوان بيان كرد سواي نرم افزار، بخش اعظمي از شغل هاي روزانه مردم با خلل مواجه مي گردد؛ به جرعت مي اقتدار اعلام‌كرد در حال حاضر توليد و پباده سازي نرم افزار به گرفتاري اي نو براي كارشناسان حوزه ي ديجيتال، تبديل شده‌است تا آنجا كه اكثري از موسسه ها توسعه و گسترش دهنده ي نرم افزار ممكن ميباشد در سال بيش تر از بيست تا سي نرم افزار به بازار عرضه نمايند. در پي تاكيد اهميت پباده سازي نرم افزار بايستي به‌اين نكته نيز اشاره نمود كه اكثر گجت هاي هوشمند ديگري هم كه امروزه ساخت مي گردند براي در اختيار گرفتن بهتر به وسيله استفاده كننده به نرم افزار مستلزم ميباشند.همين فرمان پباده سازي نرم افزار را تبديل به امري ضروري و طراحان نرم افزار را مستلزم علم آپديت و كاربردي نموده است.

در‌اين نوشته‌ي‌علمي با دقت به نياز طراحان نرم افزار به علم و تكنولوژي روز جهان وبه مراد همسوسازي علم پباده سازي نرم افزار برنامه نويس ها با متدهاي نوين با ارائه 5 نكته كليدي براي پباده سازي نرم افزار ماهر با شما هستيم.

استاندارد هاي لازم براي پباده سازي نرم افزار اندرويد
همانگونه كه در پيشگفتار نيز اشاره شد هر دانشي براي اينكه بتواند تبديل به يك عملكر شود نياز دارااست به اينكه با تكنولوژي و نو هاي فناوري روز عالم تلفيق شود. اين علم چنانچه از استاندارد هاي جهاني تبعيت نمايد مي‌تواند تبديل به يك همت ماهر و در ميان المللي گرديده و رويكرد نو اي براي رويش كسب و عمل مردم بگشايد. در دنياي فناوري آيتي انفورماتيك و در شاخه پباده سازي نرم افزار نيز رعايت استانداردهاي روز جهان به پباده سازي نرم افزار ماهر با دامنه سعي گسترده امداد شاياني مي نمايد.

استاندارد هايي كه به شما ياري مي‌كند درصد برد نرم افزار شما يكسري برابر موقعيت معمولي شود. به همين خواسته قصد داريم پيرو مواقعي را كه بايستي براي استاندارد سازي نرم افزار نياز ميباشد طراحان پيروز رعايت نمايند برشماريم.

نكته كليدي 1:سرعت اپ را بالا ببريد
همان گونه كه مي‌دانيد؛ وقتي كه نرم افزار استارت به فعاليت مي‌نمايد؛ مي بايست يك سري فولدر را براي آغاز فعاليت خويش لود نمايد. اين مسئله منجر نمايد شدن سرعت لودينگ اپ ميشود كه راهكار آن كاهش پوشه ها براي لود ميباشد. شايد ندانيد البته سرعت اجراي اَپ براي يوزرها از اهميت بالايي برخوردار‌است. به همين برهان بايستي تا جابب كه مي‌توانيد سرعت استارت به فعاليت نرم افزار را ارتقا دهيد.

سرعت اپ خويش را بالا ببريد

نكته كليدي 2: از سرورهاي پرقدرت به كارگيري فرمائيد
شايد خيلي ها براي اَپ هاي جديد ساخت گرديده ي خويش از هاست به كارگيري نمايند. البته مي بايست اظهار كرد كه به كارگيري از يك سرور كار كشته منجر ميشود سرعت گشوده شدن نرم افزار شما بسيار بالا برود. همينطور پشتيباني يك سرور كار كشته از نرم افزار شما، امداد مي‌نمايد تا اَپ آيتم نظرتان بسيار سرازير عمل نمايد و سرعت بالايي در اجراي فرمان العمل ها داشته باشد.

نكته كليدي 3: سايز فونت مطلوب تعيين فرماييد
بهتر ميباشد تا حدي كه مي‌توانيد از فونت هاي پهناور و بولد در نرم افزار خويش به كارگيري نكنيد. سايز نامناسب فونت و به كارگيري از فونت هاي بيش تر از حد پهناور ديده خواننده را اذيت مي‌كند و سبب ساز مي‌گردد تا آنها با گاز فضا نرم افزار شمارا رخنه‌ و آنرا از ليست برنامه هاي تلفن همراه خويش حذف نمايند.

نكته كليدي 4: رابط كاربري معمولي تعريف و تمجيد فرماييد
در پباده سازي نرم افزار اندرويد بايستي توجه داشته باشيد كه استفاده كننده در اَپ حس راحتي نمايد. به همين مراد مي بايست تا جاي ممكن اخذ داده ها از استفاده كننده را نادر نماييد. مثلا از آنان اشكال داده ها غير ضروري مانند كد پستي و يا اين كه نشاني دفتر كار را نخواهيد و براي دريافت كردن داده ها حياتي از آن‌ها، بهتر ميباشد از Validation ها به كارگيري فرماييد. اين فعاليت سبب مي‌شود سواي كوچكترين غلط داده ها گزينه نظرتان را اخذ فرماييد.

از رابط كاربري معمولي به كار گيري نماييد

نكته كليدي 5: از تصاوير در جاي صحيح خويش به كارگيري نماييد
براي موردها مهمي كه ميخواهيد به كاربرانتان نشان دهيد؛ احتياجي به به كارگيري از اِفكت هاي به هم ريخته و پلوغ و پيچيده وجود ندارد. شايسته ترين روشي كه مي‌توانيد با آن مطالب مهم خويش را اكران دهيد استعمال از تصاوير ميباشد. بخش اعظمي از يوزرها ديدن تصاوير را به قرائت متن ترجيح مي‌دهند. پس بهتر ميباشد شما نيز از اين مجال استعمال فرماييد و مطالب مهم خويش را به شايسته ترين صورت اكران دهيد. مي‌توانيد از ادغام متن و كليپ به نسبت نياز خويش در پباده سازي نرم افزار اندرويد استعمال فرمائيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۵:۱۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

نقش و اهميت طراحي اپليكيشن موبايل در بازاريابي ديجيتال

طراحي اپليكيشن در مشهد 


پباده سازي نرم افزار


اكثر صنعت ها با پيشرفت تكنولوژي همواره براي موفقيت و رشد كاري از ابزارهاي ديجيتالي متعدد به كار گيري مي نمايند و از اكثر اين ابزارها به سبك ديجيتالي در مورد بازاريابي هم به كارگيري مي شود و همين فرمان اقتدار ديجيتال ماركتينگ را بالا مي‌برد.

طراحي اپليكيشن موبايل يكي اين ابزارهايي است كه نسخه بازاريابي ديجيتال براي آن وجود دارد.

همچنين ميتوان بر آورد كرد كه تا يك سري سال آينده ميزان به كار گيري مردم از گوشي ها بيشتر و بيشتر ميگردد تا جايي كه ۹۰ درصد به كارگيري از اينترنت جهاني را پلتفرم هاي تلفن همراه مصرف مي نمايند.

نقشي كه امروزه موبايل و اسمارت فون ها در زندگي مردم ايفا ميكند بركسي پوشيده نيست.
اين اهميت نيز دربرگيرنده تجارت شده و اگثر مشاغل به اهميت آن در بيزينس هاي خود پي برده اند.ضمن اينكه ارتباط در ميان تجارت و تكنولوژي ديرزماني مي باشد كه وجود داشته و ادامه دارد چراكه تكنولوژي همواره سبب ساز شده كه ارتباط بين تجارت ها سهل و آسان تر و سريع تر از قبل باشد.

 

با اعتنا به اينكه گوشي هاي موبايلي مكاني براي كارهاي روزمره شده اند طراحي اپليكيشن موبايل در حوزه ماركتينگ بهره نه در ارتقا سرمايه ها مي‌دهد.

راحتي و سهولت به كارگيري از گوشي هاي هوشمند و همچنين طراحي هاي خلاقانه در ساخت اپليكيشن ها بازاريابي ديجيتال را رونق بخشيده مي باشد.

با شيوه بازاريابي ديجيتالي موبايل مي توان ارتباطات دربين مشتري و بسط دهنده اپليكيشن را به راحتي توسعه داد و نيازهاي مشتري را با گاز پاسخ داد.

با توجه به بازار گرم اين مدل از بازاريابي طراحي اپليكيشن كاربرپسند و جذاب براي سازمان ها يا صاحبان كسب و كارهاي پهناور در ميدان رقابتي از نكته هاي مهم به شمار مي رود.داشتن يك نرم افزار تلفن همراه براي هر كسب و فعاليت يك امر ضروري به حيث مي‌رسد. ضمن اينكه اپليكيشن هاي موبايل در مقايسه با به كارگيري از مرورگرهاي گوشي بيش تر گزينه اعتنا كاربران ميباشند.

 

 

 

بازاريابي اپليكيشن موبايل
يكي‌از رويه هاي كه مي شود با آن اپليكيشن تان را قادر تر فرمائيد طرز بازاريابي ديجيتالي مي باشد كه ميتوانيد به دو روش پولي و مجاني اينكار را انجام دهيد اين سيرتكامل بازاريابي به جز گسترش دهندگان اپليكيشن و كسب درآمد از آن براي همه كساني كه كسب و كاري دارا هستند و دوست دارا‌هستند آنان‌را به مشتري ها عرضه كنند و مشتري هاي گوناگوني براي خود جذب كنند مناسب مي باشد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۴:۰۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

اپليكيشن اينستاگرام

طراحي اپليكيشن در مشهد انقلاب دقت داشته باشيد، همانگونه كه گوگل داده ها را در اختيار همگان مي‌گذارد، اپليكيشن اينستاگرام نيز با تصاوير و خاطراتمان چنين‌كاري انجام مي دهد .
در راستي ما با اپليكيشني رو‌به‌رو هستيم كه با آن مي توانيم خاطراتمان را مرور كرده و تغييرات را در خودمان شم كنيم، همينطور در صورتي از تصاويري خاطرات بدي داريد براحتي كار كشته مي باشيد آنان‌را حذف كنيد .

طراحي اپليكيشن در مشهد
اپليكيشن اينستاگرام اين اطمينان را به همگان داده كه مي‌توانيم از گوگل بعنوان يك پلتفرم جهت ذخيره تصاوير براي جهانيان به كارگيري كنيم . از كاوش كردن يك هشتگ براي مواد غذايي inspo، ايده‌هاي تناسب اندام و تشكيل يادگرفتن گرفته؛ تا موردها و امكانات ديگري كه پاياني ندارند .
نكته شايان توجه اين ميباشد كه ما بجاي داشتن يك كاغذ پُر از لينكِ توليدها و اطلاعاتمان، يك برگه پُر از تصوير داريم كه در چنين وضعيتي، با اين تعداد از شبكه‌هاي اجتماعي، تصاوير، جالب‌خيس بوده و نظر مخاطبين را بخش اعظم نسبت بخود جلب خواهد كرد .
اپليكيشن اينستاگرام رقابت ويژگي‌هايي همچون ويديو‌هاي Live و Swipe Up و همينطور تصاويري كه ناپديد مي‌شوند؛ سبب ساز شدند تا اينستاگرام بتواند از Snap Chat سبقت گرفته و بعنوان بهترين اپليكيشن اشتراك‌گذاري تصاوير معرفي گردد .
اضطراري بذكر ميباشد، اينستاگرام در ماه ژوئن اعلام كرد كه بيش از 250 ميليون كاربر هرروزه درحال توليد استوري ميباشند و اين درحاليست كه يوزرها روزمره كه در Snap Chat حضور دارا هستند؛ تا نقطه نهايي ماه مِي 160 ميليون نفر بوده ميباشد، اين زمينه بتنهايي بيان‌كننده خيلي از موضوعات خواهد بود .
بنظر مي‌برسد كه اپليكيشن اينستاگرام توانسته تا انقلابي را در امر اشتراك‌گذاري تصاوير و ويدئو‌هاي كاربران در فضاي مجازي توليد كند .
اينستاگرام آموخته كه چه گونه به تمام كاربران، مصرف‌كنندگان و حتي كسب‌و‌كارها سرويس كرده و نسبت به ساير اپليكيشن‌ها، ويژگي‌ها و امكانات بهتري را جهت محافظت مخاطبان خويش طراحي نمايد .


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۰:۳۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

اهميت طراحي سوپر ماركت اينترنتي چيست؟

طراحي اپليكيشن در مشهد مطمئنا نشستن پشت سيستم و پيشنهاد دادن جنس بسيار سهل وآسان‌خيس از مراجعه حضوري به دكان و خريد ميباشد به همين برهان ميباشد كه كسب و شغل هاي آنلاين در يك سري سال اخير به رويش خير و خوبي رسيده‌اند و توانسته‌اند جايگزين كسب و شغل هاي سنتي شوند. يكي جديدترين مشاغلي كه جديدا وارد حوزه فروش آنلاين شده‌است، سوپر ماركت‌ها ميباشند كه توانسته‌اند در زمان عصر كوتاه به پرورش خير برسند. ولي براي پباده سازي سوپر ماركت اينترنتي چه نكاتي مهم ميباشد و استعمال از آن چه مزايايي دارااست؟ شما نيز در صورتيكه قصد فعال سازي يك وب سايت يا اين كه يك نرم افزار براي سوپر ماركت خويش يا اين كه سوپر ماركت‌هاي ديگر را داريد، قرائت اين نوشته‌علمي را از دست ندهيد.

پباده سازي سوپر ماركت اينترنتي
توصيه دادن اينترنتي و ارسال توليدها شايد تا چندين سال پيشين كاري غير مرسوم و غير قابل اجرا بوده ميباشد البته امروزه با پيشرفت تكنولوژي و فراگير شدن به كارگيري از وب، در جاي‌جاي‌اي اين عمل خير صرفا تعجب آور وجود ندارد بلكه تخت‌گاز نيز در هم اكنون پيشرفت ميباشد به همين برهان ميباشد كه بخش اعظمي از كسب و امور در حالا فعال سازي يك وبسايت يا اين كه اپ فروشگاهي براي محصول ها و سرويس ها‌شان مي باشند. پباده سازي سوپر ماركت اينترنتي در قالب‌هاي اپ و وب سايت نيز در يك سري سال اخير رويش قابل توجهي داشته ميباشد و صاحبان اين شغل ها را ملزم به پباده سازي و ايجاد آنان نموده است.

ساخت سايت سوپر ماركت اينترنتي
پباده سازي سوپر ماركت اينترنتي در پلتفرم‌هاي مختلفي مبني بر گونه كاربردي كه براي مشتري دارااست، انجام مي گردد. يك كدام از پلتفر‌هاي پباده سازي سوپر ماركت آنلاين، اينترنت‌وب سايت ميباشد. با ياري يك تارنما فروشگاهي مي توانيد تمام متاع‌ها را براي مشتريان خويش تعريف و تمجيد نماييد و بعداز اتمام خريد صورتحساب را در چنگ آن ها قرار دهيد. از ساير مزيت‌هاي به كارگيري از سوپر ماركت اينترنتي مي‌قدرت به عدم نياز به فروشنده و انبارهاي مختلف در هر ناحيه اشاره نمود. براي پباده سازي يك اينترنت‌تارنما فروشگاهي مي توانيد از قالب‌ها و ماژول‌هاي مهيا مغازه ساز سپهر ياري بگيريد.

پباده سازي نرم افزار سوپر ماركت اينترنتي
امروزه به واسطه فراگير شدن به كار گيري از تلفن‌هاي ياور هوشمند بيش تر قابل انعطاف‌افزارها و برنامه‌ها براي آنان ساخته ميشوند به اين دليل‌كه خريد كردن از پشت گوشي بسيار سهل وآسان‌خيس از پر‌نور كردن سيستم ميباشد. نرم افزار‌‌هاي فروشگاهي از ساير پلتفرم‌هايي مي‌باشند كه براي پباده سازي سوپر ماركت اينترنتي گزينه استعمال قرار مي گيرند. اين فعاليت با امداد نرم افزار فروشگاهي سپهر به راحتي قابليت و امكان پذير ميباشد و مي‌قدرت اپ را در هريك از پيروز‌هاي اندرويد، ios و اپ ويندوز پباده سازي و در دست مشتريان قرار اعطا كرد.

مزاياي به كار گيري از سوپر ماركت اينترنتي
پوشش حوزه‌ با ياري GPS
در چنگ داشتن فروشندگان و انبارهاي متفاوت در هر ناحيه
معرفي جنس به ياري عكس و توضيحات مانند وزن، مورخ مصرف و …
ارسال محصول ها در حين مشخص و معلوم
در حيث دريافت كردن تخفيف براي مشتريان
تحويل صورتحساب به مشتري

حرف پايان
پباده سازي سوپر ماركت اينترنتي در يك سري ده سال اخير با پيشرفت قابل توجهي يار بوده ميباشد. ايجاد يك مغازه شايد در صدر به جهت كدنويسي مقداري سخت باشد البته به ياري تارنما‌ها و نرم افزار بنا‌هاي فروشگاهي اين فرايند به آساني قابل انجام ميباشد. شما نيز درصورتي كه تجربه توليد يك سوپرماركت آنلاين را داشته‌ايد با ما و بقيه افراد به اشتراك بگذاريد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۷:۳۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

تعويض اپل آيدي: آموزش تعويض اپل آيدي، رمز عبور و ايميل

طراحي اپليكيشن در مشهد 


كاربران زيادي هستند كه قصد توليد تغييراتي در اپل آيدي خريداري شده‌ي خود دارند و يا قصد دارا هستند اپل آيدي وارد شده در گوشي خود را كاملا ردوبدل نمايند. به همين منظور قصد داريم تا در اين نوشته ي علمي به يادگرفتن تعويض اپل آيدي ، ردوبدل راز عبور و پست الكرونيكي بپردازيم. اين كار بسيار عادي و سريع انجام خواهد شد.

آموزش ردوبدل اپل آيدي

در صدر روش‌ي ردوبدل اپل آيدي در يك دستگاه آيفون را فراگيري خواهيم بخشيد تا در مواردي كه قصد داريد اپل آيدي جديدي خريداري فرماييد و يا اپل آيدي ديگري را وارد گوشيتان نماييد به راحتي اين فعاليت را انجام دهيد و به ردوبدل اپل آيدي خود بپردازيد.

در آغاز بايستي وارد تنظيمات يا Settings شويد و در آنجا به بخش iTunes and App Store وارد شويد.

تعويض اپل آيدي

در بالاي برگه كافيست تا وارد بخش مربوط به اپل آيدي شويد و پس از ورورد به iTunes and App Store بر روي Apple ID كليك فرماييد.

تعويض اپل آيدي

در پنجره‌ي باز شده كافيست تا بر روي آيتم‌ي Sign Out كليك فرماييد و از حساب اپل آيدي خود خارج شويد.

تعويض اپل آيدي

برا ورود مجدد اپل آيدي با حساب جديد خريداري شده مي‌توانيد در همين بخش بر روي Sign In كليك كنيد و اطلاعات مربوط به اپل آيدي جديد خود را وارد نماييد. بروز هرگونه خطاي احتمالي در قسمت‌هاي فوق ممكن است ناشي از غلط بودن رمز عبور يا عدم اتصال صحيح به اينترنت باشد.

تعويض اپل آيدي

فراگيري ردوبدل سر عبور اپل آيدي

در مواردي ديگر كاربران قصد تعويض رمز عبور يا پسورد خود را دارند كه در چنين شرايطي مي‌توانند به دو روش سر عبور خود را تغيير دهند و اين طرز ها برايتان بسيار عادي خواهند بود. در طريق اول مي‌توانيد با به كار گيري از ايميلي كه در هنگام ساخت اپل آيدي به عمل گرفته شده است رمز عبور خود را بده بستان كنيد. البته در حالتي‌كه به ايميلتان دسترسي نداريد مي توانيد از روش دوم، يعني استفاده ار سوال هاي امنيتي براي تغيير‌و تحول مرز عبور اپل آيدي به كارگيري نماييد. به دنبال قصد داريم تا هر دو روش را براي شما كاربران عزيز ارائه كنيم.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۱:۰۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

صفحات پرسرعت موبايل يا AMP چه هستند؟

طراحي اپليكيشن در مشهد 


AMP بايستي بخشي از استراتژي محتواي تلفن همراه شما در لحاظ گرفته شود.

افزونه AMP از همياري در بين گوگل و توييتر به وجود آمده ميباشد.

به بياني بي آلايش‌خيس صفحه هاي پرسرعت گوشي يك پروژه مرجع گشوده ميباشد كه به خواسته باصرفه‌سازي سريع‌خيس صفحه هاي گوشي پباده سازي شده‌است. اين مشابه به داشتن برگه‌اي ميباشد كه گوشي‌پسند باشد و بارگذاري آن سريع‌خيس باشد و در عين اكنون به اساس‌ها نيز پايبند ميباشد.

مي توانيد در اينجا پلت‌فرم ابتدايي منشاء گشوده را ببينيد.

AMP نشان ميدهد كه گوگل تمركزش را روي يوزرها گذارده ميباشد.

هرگاه گوگل يك به روز اين چنيني منتشر مينمايد شايد تصور كنيد كه آنان صرفا نگران درآوردن پول بيشتري براي خودشان ميباشند. اين واقعيت داراست، چراكه هرچه يوزرها راضي‌خيس باشند اضافه به سمت گوگل كشيده ميشوند و اين به معناي تبليغات طولاني تر ميباشد.

ولي گوگل بيش تر هدفش را روي يوزرها موتور جستجوي گوشي قرار داده ميباشد، شما نيز مي بايست اينگونه باشيد.

صفحه ها پرسرعت تلفن همراه (AMP) يك پروژه يا اين كه پلت‌فرم ابتدايي مرجع گشوده ميباشد كه هدفش را روي ياري به ناشران در بهبود سرعت و خوانش صفحه ها محتوايي موبايلشان قرار داده ميباشد.

صفحه هاي پرسرعت‌خيس تلفن همراه + محتواي خوانا = تجربه كاربري بهتر

توصيه اينترنت سر: بهينه سازي محلي؛ ۷ طرز باصرفه‌سازي و ۵ ابزار كاربردي لوكال بهينه سازي

۳ مولفه اصليAMP
AMP - مولفه اصلي

صفحه هاي AMP با سه مولفه اصلي تحت ساخته مي شوند:

۱.AMP HTML
AMP HTML يك HTML با محدوديت‌هايي براي همت قابل اعتماد ميباشد. يك پوشه معمولي AMP HTML همانند پايين ميباشد:

بيش تر تگ‌ها در AMP HTML تگ‌هاي مرسوم HTML اند، برخي از تگ‌هاي HTML با تگ‌هاي مختصAMP جايگزين گرديده‌اند. اين تگ‌هاي كاستوم را مولفه‌هاي AMP HTML مي‌نامند و اين تگ‌ها پياده‌سازي الگوي تگ‌هاي رايج را به سيرتكامل‌اي عملكردي ممكن و سهل ميسازند. صفحاتAMP با موتورهاي كاوش يافته ميگردند و ديگر پلت‌فرم‌ها با تگ HTML پيدا مي گردند. شما ميتوانيد گزينش نماييد كه يك ورژن بدونAMP و يك نسخهAMP از كاغذ‌تان و يا اين كه صرفا يك ورژن AMP داشته باشيد.

۲.(AMP JavaScript (JS
كتابخانه AMP JS تضمين مينمايد كه صفحه هاي AMP HTML سريع‌خيس ارائه شود. كتابخانه JS تمام شايسته ترين شيوه‌هاي عملكردي همانند CSS باطن خطي يا اين كه تغيير تحول فونت را پياده‌سازي مينمايد، اين بار گذاري منابع را مدير مي نمايد و تگ‌هاي كاستوم HTML اي را در اختيارتان قرار مي دهد تا تضمين نمايد ورقه با سرعت بيشتري ارائه مي‌گردد.

AMP JS كليه چيزها همانند منابع فرنگي را ناهمگام مي نمايد، لذا هيچ چيزي در كاغذ نمي‌تواند بازدارنده از اكران چيزي شود. همينطور javascript از ساير شيوه‌هاي عملكردي همانند باكس‌شني كردن تمام آي‌كادر‌ها، محاسبات لي‌اوت هر عنصر ورقه پيش از بار گذاري منابع و غيرفعال كردن سلكتورهاي نمايد CSS به كارگيري مينمايد.

۳.Cache AMP
AMP Cache براي استعمال در صفحه هاي كش گرديده AMP HTML آيتم به كار گيري قرار ميگيرد. AMP Cache يك كانال ارائه محتواي بر پايه ي پراكسي ميباشد كه براي ارائه تمام سندها معتبرAMP گزينه استعمال قرار مي گيرد. اين كش صفحه هاي AMP HTML را واكشي مي‌نمايد، آنها‌را كش كرده و كارايي برگه را به طور خود كار بهبود مي بخشد.

براي اينكه راندمان در حداكثر مقدار خويش باقي بماند AMP Cache، اوراق، فولدر‌هايJS و تمام تصاوير را از به عبارتي جايي كه از HTTP 2.0 به كارگيري مي نمايد، بارگذاري مي كند.

AMP Cache دارنده يك سيستم اعتبارسنج در داخل خويش ميباشد كه تصديق مي‌نمايد يك برگه قابليت و امكان فعاليت داراست و اين به نيروهاي فرنگي‌اي كه سبب نمايد شدن برگه ميگردند ربطي ندارد. سيستم اعتبارسنجي روي ورژن‌هايي عمل مي‌نمايد كه تضمين مي كنند ويژگي ها ورقه خصوصيت‌هاي AMP HTML را برآورده مي نمايند.

يك ورژن بيش تر از سيستم اعتبارسنجي در كنار هم صفحهAMP موجود هست. اين ورژن مي‌تواند خطاهاي اعتبارسنجي را مستقيما در كنسول بروز در زمانيكه ورقه اكران داده مي‌گردد لاگ نمايد و اين شما‌را قوي مي‌سازد تغييراتي پيچيده را در كدتان فعال سازيد كه روي سعي و تجربه كاربري تاثير دارا‌هستند.

سه مولفه اصلي AMP با هم فعاليت مي كنند تا بارگذاري برگه سريع‌خيس رخ بگيرد. بخش بعدي راجع به 7 شيوه باصرفه‌سازي كلام مي‌نمايد كه باهم ادغام گرديده‌اند و به واسطه آن ها صفحاتAMP سريع‌خيس ميگردند.

تمام AMP JS ها به طور ناهمگام اجرا مي شوند.
AMP - AMP JS

جاوااسكريپت مي تواند هر قسمت از كاغذ را تصحيح نمايد، و اين اقتدار را داراست كه ساختار DOM را بلاك كرده و موجب تاخير در اكران كاغذ شود، هردوي اين عامل ها منجر ميشوند بارگذاري كاغذ نمايد شود. براي اين تضمين نمائيد جاوااسكريپت موجب تاخير در اكران برگه نميشود، AMP جاوااسكريپت ناهمگام را در اختيارتان قرار مي دهد.

صفحاتAMP دربرگيرنده هيچ تاليف كننده‌اي نيستند، در ازاي تمام خصوصيت‌هاي تعاملي ورقه به وسيله عنصرها كاستوم AMP اداره ميگردند. اين موادسازنده كاستومAMP مشتمل بر جاوااسكريپتند، ولي آن ها خيلي با احتياط پباده سازي مي شوند تا تضمين شود كه موجب بروز ايراد در سعي نميشوند.

Amp جاوااسكريپت سوم فرد را در آي‌كادر‌ها انجام ميدهد ولي نمي‌تواند اكران برگه را بلاك نمايد.

تمام منابع به طور استاتيك اندازه‌گذاري مي گردند.
تمام منابع فرنگي همانند تصاوير، آي‌قاب‌ها و تبليغ‌ها خودشان مي بايست اندازه HTMLشان را بگويند تا AMP اندازه هر عنصر را گزينش كرده و پيش از اينكه منابع كاغذ دانلود شوند جايگذاري را انجام دهد.AMP لي‌اوت برگه را سواي اينكه معطل دانلود شدن منابع بماند بارگذاري ميكند.

AMP اين توان را دارااست كه document layout را از size layout جداگانه نمايد، صرفا يك تقاضايHTTP براي layout كردن كل مدرك مجاز ميباشد. بدين دليلAMP باصرفه مي شود تا از layoutهاي لاكچري و محاسبات دوباره در بروزر پرهيز به كار آيد. زمانيكه منابع كاغذ بار گذاري مي گردد layoutديگري انجام نمي شود.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۴:۱۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

سي شارپ يك ورژن بي آلايش خيس و شي گرا

طراحي اپليكيشن در مشهد

سي شارپ يك ورژن بي آلايش خيس و شي گرا از C و ++C ميباشد كه به وسيله مايكروسافت پباده سازي شده‌است. اين لهجه دارنده اقتدار ++C و سهل بودن ويژوال بيسيك ميباشد و همينطور تحت عنوان يك ورژن بي آلايش از جاوا نيز ذكر شده مي‌شود. همانند جاوا، سي شارپ نيز امكان بازيافت ياد (آشغال‌روبي ) را داراست و اين يعني نيازي به نگراني در مواقعي مانند كمبود خاطر و رها كردن حافظه موقت نيست. در عين هم اكنون سي شارپ جديدتر از جاوا ميباشد. گزينش شايسته ترين گويش براي برنامه نويسي اندرويد معمولا بستگي به ذوق وسليقه شخص داراست.
Xamarin يك پلتفرم ميباشد كه برخلاف تصورات بسط دهندگان و متخصصان سي شارپ خصوصيت هاي خارق العاده از خويش نشان داده ميباشد . اين پلتفرم يك ابزار ساخت نرم افزار ميباشد كه براي كساني كه در مورد سي شارپ كار مينمايند ساخته شده است، در‌اين پلتفرم متخصصاني كه به گويش سي شارپ آشنا مي باشند ميتوانند نرم افزار هايي براي اندرويد و iOS ايجاد كنند.

براي آنكه متوجه گرديد كه ساخت يك نرم افزار گوشي با به كار گيري از C# تا چه حد مي‌تواند فعاليت جذاب و بي آلايش اي باشد كافيست كه به نوشته‌ي‌علمي زامارين چه مي باشد ؟ ما خصوصي بزنيد و با مشخصات و اسرار اين لهجه آشنا گرديد.
همينطور با Xamarin ميتوان اپليكيشني كه ايجاد آن با به كار گيري از ساير لهجه هاي برنامه نويسي بيش تر از يك هفته عصر مي‌برد را در مقطع يك روز ساخت.
پي اچ پي(php):


كلمه و واژه PHP برگرفته از عبارت Hypertext Preprocessor هست و گويش PHP يك لهجه برنامه نويسي سمت سرور و كدباز است. اين لهجه به وسيله Zend Technologies در سال 1995 ساخت شد و در بالا براي طراحي وب آيتم به كار گيري قرار مي گرفت و انگيزه از توليد آن نيز ساخت وب سايت ها با به كارگيري از آن بود. ولي امروزه كاربردهاي اين گويش ارتقاء يافته ميباشد كه از پاراگراف آن ها مي شود به پباده سازي نرم افزار هاي اندرويد اشاره كرد.
اين گويش علاوه بر اسكريپت نويسي سمت سرور براي اسكريپت نويسي در خط امر نيز استعمال مي شود. با وجود آنكه PHP در اولِ ظهور يك لهجه برنامه نويسي كاربردي براي طراحي وب هاي ديناميك بود ولي امروزه اين گويش به حدي پيشرفت داشته ميباشد كه مي قدرت از آن براي ايجاد نرم افزار هاي اندرويد و نرم افزار هاي ios نيز بهره مند شد.
با استعمال از PHAP توسعه و گسترش دهندگان ميتوانند به آساني نرم افزار هاي اندرويد، نرم افزار هاي iOS و نرم افزار هاي ويندوز پباده سازي كنند.
سي پلاس پلاس(C++):


شايد تعجب نماييد مگه ميشه با اين لهجه هم نرم افزار هاي موبايلي ايجاد ؟بايستي بيان‌كنم آري مي‌شود زيرا ازقديم اعلام كردن دود از كنده بلند ميشه.
سي پلاس پلاس يك گويش برنامه نويسي شي گرا ميباشد كه تك بعدي نبوده و براي كاربرد هاي متنوعي قادر است گزينه به كارگيري قرار گيرد. گويش برنامه نويسي سي پلاس پلاس سينتكس هاي خويش را از گويش سي به ارث برده ميباشد و مي قدرت خاطرنشان كرد كه‌اين لهجه از گويش سي منبع گرفته ميباشد. اين بدان معنا ميباشد كه در‌صورتي‌كه شما لهجه سي را آموخته باشيد يادگيري سي پلاس پلاس براي شما عمل مشكلي نخواهد بود. اين دو گويش تا حدود بسيار متعددي شبيه يكديگر ميباشند اما مي قدرت بيان كرد كه گويش سي پلاس پلاس اندكي پيچيده خيس و همينطور كامل تر از گويش سي ميباشد.
در حالتي كه بخواهيم از نگاه پباده سازي نرم افزار هاي گوشي به سي پلاس پلاس نگاه كنيم مي بايست بيان كنم كه‌اين گويش برنامه نويسي سعي فوق العاده اي در پباده سازي نرم افزار ها داراست چون لهجه سي پلاس پلاس به جهت داشتن فضا بسيار توانمند و قابليت و امكان ديباگينگ يك پارچه توانا به ساخت نرم افزار هاي گوشي هست. از سي پلاس پلاس مي اقتدار براي توليد نرم افزار هاي اندرويد، ويندوز و iOS بهره مند شد.
يادگيري لهجه برنامه نويسي سي پلاس پلاس به شما اين قابليت را ميدهد كه بتوانيد علاوه بر نرم افزار هاي تلفن همراه، بازي هاي متعدد رايانه اي و ابزارهاي تجاري و قابل انعطاف افزارهاي بازرگاني توليد نمائيد.
روبي(Ruby):

 

 


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۵:۵۸ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

ارتقاء سرعت دانلود پوشه ها

طراحي اپليكيشن در مشهد

ارتقاء سرعت دانلود پوشه ها
پشتيباني از جاوا اسكريپت
پشتيباني از ويدئوها و صفحه هاي HTML 5
پشتيباني از جستجوي گوگل يك دست
رابط كاربري جاري و خوشگل
15 برنامه Internet Download Manager برتر براي اندرويد: برنامه Fast Download Manager


برنامه Fast Download Manager هم به طور بدون پول در گوگل پلي استور عرضه گرديده و ميتواند يك كدام از شايسته ترين ابزارهاي رئيس دانلود براي اندرويد به شمار آيد. اين برنامه هم به صورت جذاب توجهي سرعت دانلود فولدر هاي آيتم نظرتان را ارتقاء ميدهد و از امكان هاي زيادي پشتيباني به فعاليت مي آورد كه برخي از وسيع ترين آن‌ها به شرح پايين ميباشند:

منفعت مندي از مرورگر داخلي
قابليت و امكان گونه بندي وبسايت هاي آيتم عشق و علاقه و دسترسي سريع خيس به محتواي آنها از روش خويش برنامه
سازش بسيار خوب با تمام مرورگر هاي اندرويدي
ظواهر منطق با معيارهاي اندرويد كه نسبتاً شبيه آن را در هيچ برنامه دانلود منيجر ديگري مشاهده نخواهيد كرد.
پشتيباني از دانلود فولدر هاي با حجم بالا
15 برنامه Internet Download Manager برتر براي اندرويد: برنامه Download Accelerator Plus


برنامه Download Accelerator Plus هم يك كدام از ابزارهاي مدير دانلودي ميباشد كه مي تواند به شدت در ارتقاء سرعت دانلود پوشه ها اثر گذار واقع شود. اين برنامه فولدر هاي متبوع را براي دانلود به سه پارت يا اين كه نصيب تقسيم مينمايد و به اين چهره سرعت دانلود پوشه را ارتقا ميدهد. در ضمن برنامه ذكر شده به صورت بدون پول در گوگل استور عرضه گرديده و بعضا از وسيع ترين خصوصيت هاي آن به شرح پايين ميباشد:

قابليت و امكان دانلود بدون واسطه فولدر ها بر روي خاطر SD (به غير از اندرويد 4.4)
پشتيباني از هر گونه فايلي كه تصورش را ميكنيد
پشتيباني از اكثر اوقات مرورگرهاي اصلي و مالامال استفاده كننده سيستم دليل اندرويد مثل كروم، فايرفاكس و غيره
امكان اسكن خود كار لينك و پيوند دانلود در ويدئو بورد

15 برنامه Internet Download Manager برتر براي اندرويد: برنامه Download Manager Accelerator


برنامه Download Manager Accelerator نسبتاً هر مدل امكان يا اين كه خصوصيت كه براي رئيس دانلود ها به آن نياز داريد را ارائه مينمايد. امكان هايي مثل ارتقاء سرعت دانلود، امكان توقف و ادامه دانلود، قابليت و امكان زمانبندي دانلود و غيره تمامي به طور بدون پول و با شايسته ترين كيفيت ممكن به وسيله برنامه Download Manager Accelerator ارائه مي شوند. بزرگترين خصوصيت هاي اين نرم افزار مجاني به شرح پايين ميباشد:

رابط كاربري بسيار سرازير و بي آلايش
ارتقا چشمگير سرعت دانلود فولدر ها
قابليت و امكان زمانبندي دانلود ها
قابليت و امكان ساخت موقعيت دانلود پوشه تنها در شرايطي‌كه به واي فاي متصل گرديد
امكان توقف و ادامه دانلود
15 برنامه Internet Download Manager برتر براي اندرويد: برنامه Downloader & Private Browser


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۷:۳۸ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

وقتي كه نرم افزار يا اين كه وب سايت خويش را بر روي هاست آپلود مي كنيد

طراحي اپليكيشن در مشهد


مقياس پذيري
English
Scaling
وقتي كه نرم افزار يا اين كه وب سايت خويش را بر روي هاست آپلود مي كنيد، از چنين تجربه اي ذوق زده ميباشيد. تمامي چيز مهيج و خوب به لحاظ ميرسد. بازديدكنندگان وبسايت شما رفته رفته ارتقاء پيدا مي كند. تاهنگاميكه بر اثر ارتقا ترافيك بازديدكنندگان بر روي سرور، نرم افزار شما Down ميگردد! در شرايطي‌كه وب سايت بزرگي داشته باشيد، اين رخداد ممكن ميباشد ضررهاي جبران ناپذيري را به كسب و فعاليت شما وارد نمايد.

همان گونه كه متوجه شديد، بردن يك نرم افزار به دور و اطراف Production بحران‌ها و خطرها يگانه خويش را داراست و فقط محدود به برنامه نويسي آن نمي شود. براي پرهيز از Down شدن وب سايت، بايستي اصطلاحا آن را Scale يا اين كه مقياس پذير نماييد. در‌اين مقاله به معرفي Scale و اشكال آن مي‌پردازبم.

مقياس پذيري چه مي‌باشد
مقياس پذيري به گويش بي آلايش يعني بضاعت و توان يك سيستم يا اين كه نرم افزار براي مدير ارتقاء ترافيك بازديد يوزرها. ولي اين مدير بايستي به طريقي صورت بپذيرد كه يوزرها متوجه هيچگونه تغييري در سيستم نشوند. يعني اين فعاليت بايستي با مراقبت كيفيت تجربه كاربري (UX) انجام پذيرد.

بخاطر وصال به مقياس پذيري نحوه سيستم‌هاي توزيع گرديده يا اين كه Distributed Systems معرفي شد. با استعمال از اين شيوه، براي مثال با 10 برابر شدن تعداد بازديدكنندگان بايستي منابع سيستم نيز 10 برابر شود و اين فعاليت به طريقي صورت بپذيرد كه يوزرها از خارج متوجه تعدد سيستم‌ها نشوند. در بنا شده در سيستم‌هاي توزيع گرديده به ظاهر اينطور به لحاظ مي رسد كه تنها يك سرور پاسخگوي درخواست‌هاي يوزرها ميباشد.

طريق‌هاي مقياس پذيري يا اين كه Scaling به دو نوع اصلي تقسيم مي گردند:

مقياس پذيري عمودي (Vertical Scaling)
مقياس پذيري افقي (Horizontal Scaling)
مقياس پذيري عمودي
مقياس پذيري عمودي يا اين كه مقياس پذيري به سمت بالا (Scaling Up)، وقتي انجام ميشود كه نرم افزار قدرت هندل كردن توشه حجم بالاي داده ها را نداشته باشد. فكر كنيد كه شما يك ديتابيس با 10 گيگابايت داده ها داريد ولي سرور بضاعت و توان هندل كردن آن را ندارد. براي هندل كردن اين توشه مازاد، شما يك سرور لاكچري تازه با حجم 2 ترا بايت را خريداري ميكنيد. اكنون سرور شما ميتواند داده ها بيشتري را در خويش ذخيره نمايد! با اين فعاليت شما از طريق مقياس پذيري عمودي به كارگيري نموده ايد.

مقياس پذيري افقي


پروسه مقياس پذيري افقي كه به آن مقياس پذيري به سمت خارج (Scaling Out) نيز ميگويند، برخلاف دسته عمودي آن كه روي ارتقاي يك سرور تمركز داشت، روي افزودن تعداد سرورها متمركز ميباشد. در واقع شما تمركز را از يك سرور برداشته، و ميان يك‌سري سرور كه خريداري نموده ايد، به صورت مطلوب توزيع مي كنيد. مي بايست اعتنا داشت كه پيچيدگي اين طرز بسيار بيش تر از طريق عمودي ميباشد البته در بخش اعظمي موردها چاره نادر هزينه‌تري ميباشد.

سود گيري
درين مقاله به توضيح درباره ي مقياس پذيري يا اين كه Scaling پرداختيم. همانگونه كه گفته شد، بعد از رفتن نرم افزار به مرحله Production، رفته رفته سيستم با معضل هايي مثل هندل كردن ترافيك بسيار بالا مواجه مي گردد كه در رخ بي توجهي قادر است جراحت‌هاي جبران ناپذيري را براي كسب و عمل شما وارد كند. مقياس پذيري فرايند در اختيار گرفتن اين ترافيك ميباشد. مقياس پذيري، به دو گونه مقياس پذيري افقي و عمودي تقسيم مي گردد كه در‌اين مقاله به معرفي اجمالي آن ها پرداختيم. آيا شما تجربه Scale كردن تارنما‌ها يا اين كه نرم افزار‌هاي خويش را داشته ايد؟ از تلاوت تجربيات شما در نصيب ايده ها شادمان مي‌شويم!


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۸:۳۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازي UI و UX غير ماهر

طراحي اپليكيشن در مشهد


پباده سازي UI و UX غير ماهر
در مرحله پباده سازي UI و UX نرم افزار مي بايست به نيازها و انتظارات يوزرها انگيزه دقت فرمائيد. از امكاناتي كه باطن نرم افزار هاي دوست داستني قرار گرفته ميباشد و امروزه براي يوزرها به طور عادت و عرف در آمده ميباشد، مي توانيد تحت عنوان ايده پباده سازي نرم افزار ها استعمال فرمائيد. اين به‌اين مضمون‌ وجود ندارد كه خلاقيت و ابتكار را در پباده سازي نرم افزار ناديده بگيريم بلكه چينش المان ها را به نحوي انجام مي دهيم كه استفاده كننده در او‌لين به كار گيري از نرم افزار به راحيت بتواند تجهيزات و كاركردهاي اصلي نرم افزار را شناسايي نمايد.

تجهيزات بيش تر از حد استفاده كننده را حيران مي‌كند
يك كدام از ايرادات رايج در پباده سازي نرم افزار ها تجهيزات مازاد و غير لازم داخل نرم افزار ميباشد. در حيث داشته باشيد در حالتي كه بخواهيد تجهيزات غير ضروري را به طور غير داراي انسجام در مشت يوزرها قرار دهيد استفاده كننده در به كارگيري ار نرم افزار شما در گير پريشاني مي‌گردد و احتمال استعمال دوباره نرم افزار بوسيله استفاده كننده كاهش پيدا ميكن دو ممكن ميباشد استفاده كننده نرم افزار شما‌را با يك مثال ي معمولي خيس جايگيزين نمايد. شما مي توانيد تجهيزات مايحتاج يوزرها را به مرور در مشت يوزرها قرار دهيد و اپليكيشني پويا داشته باشيد.

فقدان برنامه استراتژيك
در‌صورتي‌كه مي خواهيد از نرم افزار خويش كسب درآمد نماييد از به عبارتي نخست قبلي از آنكه هر هزينه اي صرف فرماييد، براي طريق درآمد زايي خويش از نرم افزار طرح ريزي فرماييد.

عدم شناسايي يوزرها انگيزه
علاوه بر برخورداري ازيك برنامه داراي انسجام درآمد زايي براي نرم افزار مي بايست بتوانيد يوزرها انگيزه خويش را با توجه شناسايي نمائيد و به فراخور نيازهاي اين يوزرها برنامه ها متنوع بازاريابي و تبليغات خويش را پيش ببريد. تبليغات وصرف هزينه براي اشخاصي كه يوزرها نرم افزار شما نميباشند جزو صرف هزينه مازاد براي شما آورده اي نخواهد.

 


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۳:۲۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)