مرجع مقالات رسمي اپليكيشن مرجع مقالات رسمي اپليكيشن .

مرجع مقالات رسمي اپليكيشن

اندرويد استوديو

طراحي اپليكيشن در مشهد 


اندرويد استوديو
حريم برنامه نويسي اندرويد استوديو در شانزدهم ماه مي سال ۲۰۱۳ در كنفرانس Google I/O معرفي شد و نسخه پيش اكران آن از ماه جوئن به عبارتي سال در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفت.

طراحي اپليكيش در مشهد

محيط برنامه نويسي مبتني بر IntelliJ IDEA برنامه نويسي شده است كه اجراي سريعتر با مصرف منابع كمتر نسبت به گوشه و كنار Eclipse ADT دارد و تجهيزات به مراتب بيشتري نسبت به حريم Eclipse ADT ارائه ميدهد.

اين اپليكيشن داراي دور و بر كاربري نسبتا معمولي اي بوده و به راحتي، و به كمك drag and drop مي‌توانيد چهار چوب يك اپليكيشن را پباده سازي فرمائيد . اين اپليكيشن به صورت پيش فرض به گويش جاوا براي اندرويد برنامه نويسي ميكند؛ با اين اكنون ميتوانيد با پلاگين كردن C++ از آن گويش هم در ااندرويد استوديو برخوردار گرديد.

اين به‌اين معنا ميباشد كه در‌حالتي كه تا بحال براي برنامه نويسي اپليكيشن هاي اندرويد از Eclipse به كار گيري مي كرديد، بهتر مي‌باشد هرچه سريعتر با حريم اين اپليكيشن آشنا گرديد.

براي شروع برنامه نويسي با اندرويد استوديو به چه چيزهايي نياز داريد:
دانلود و نصب SDK يا اين كه بسته توسعه و گسترش ي اپليكيشن كه تيم توابع و كتابخانه‌هاي كامپايل گرديده‌اي ميباشد كه در مشت برنامه‌نويسان قرار ميدهند. همينطور ميتوانيد در اپليكيشن اندرويد استوديو SDK هاي مايحتاج خويش را دانلود و يا اين كه بروز رساني نمائيد.
دانلود و نصب JDK. اين كتابخانه نوعي بسته ي توسعه و گسترش جاوا است كه جهت كامپايل اين زبان آيتم به كارگيري قرار مي‌گيرد.
دانلود و نصب اپليكيشن هاي Genymotion و Oracle VM به منظور ايجاد دستگاه مجازي و در غايت آزمايش اپليكيشن ها.قابل ذكر مي باشد كه اپليكيشن Android Studio داراي دستگاه مجازي بوده ولي به دليل زير آمدن سرعت و تلاش سيستم، بسيار نقص‌ ساز مي باشد. به همين علت توسعه دهندگان اندرويد از Genymotion به عنوان دستگاه مجازي استفاده ميكنند.

فضا ظاهري و پباده سازي رابط برنامه
فضا برنامه نويسي Android Studio شباهت‌هاي جالبي با Visual Studio داراست. كناره و كنار برنامه نويسي Eclipse يه خرده حيران كننده مي‌باشد ولي در كناره و كنار نو اندرويد استوديو با يك كناره و كنار حرفه‌اي و مجتمع براي فعاليت تخصصي خويش يعني تايپ كردن اپليكيشن اندرويد مواجه هستيم.

سيستم بيلد پروژه
اندرويد استوديو از سيستم بيلد Gradle (گريدل) استفاده مي نمايد كه به گويش Java و Groovy نوشته شده مي باشد و در سال ۲۰۰۷ ابتدا به فعاليت كرد.

از مزيت‌هاي Gradle مي‌توان به اضافه كردن وا رفته خيس كتابخانه‌ها اشاره كرد.

مزايا :
هوش بسيار بالا
راحتي اضافه كردن پلاگين هاي كاربردي
تجهيزات خوب براي پباده سازي ظاهري ورقه هاي برنامه
تجهيزات بسيار طولاني خيس براي بسط اندرويد
توانايي مشاهده داخل كتابخانه هاي jar
استفاده از ساختار gradle
اتصال بي واسطه به سرويس هاي گوگل مانند گول كلاود و …


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۴:۴۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

مفاهيم كليدي در الگوي MVP

طراحي اپليكيشن در مشهد در حين توسعه يك نرم افزار پيچيده به معضل هايي بر مي خوريم كه در قبلي هم با آن ها مواجه گرديده ايم و در برخي از حالت نيز راه‌حل هاي زياد خوب و كاربردي براي آنها داريم . چنين شيوه حل هايي اغلب ذيل تيتر الگوهايي شناخته مي گردند، به طور خاص كلام از الگوهاي پباده سازي و الگوهاي معماري در در بين مي‌باشد . اين الگوها مراحل گسترش را تسهيل ميبخشند و بايد در هر جاهاي مطلوب آنها‌را مورد به كار گيري قرار بخشيد .

در اين نوشته‌علمي قصد داريم تا شعور بهتري را از اهميت يك پباده سازي خوب براي پروژه اندرويد در دست شما قرار دهيم و دليل ناكارآمدي معماري استاندارد اندرويد در بعضا از وضعيت را براي شما توضيح دهيم . درپي به شرح برخي از خلل ها بالقوه كه در طول پروسه بسط يك اپليكيشن اندرويد پرده برداري مي‌كنند و نيز نحوه رفع اين مشكل‌ها و ارتقاي قابليت و امكان تست و ارتقاي اپليكيشن با كمك Model View Presenter يا به عبارتي الگوي MVP پرداخته خواهد شد .

در
اين نوشته ي علمي آموزشي مورد ها تحت زمينه محاسبه قرار خواهند گرفت:
-
قيمت اعمال الگوهاي معماري شناخته شده در پروژه هاي قابل انعطاف افزاري پباده سازي اپليكشن در مشهد
-
ادله سودمندي تغيير و تحول معماري استاندارد اندرويد
-
مفاهيم كليدي در الگوي MVP
-
تفاوت در ميان MVC و MVP
-
روش قرارگيري MVP در SDK اندرويد
در بخش در آغاز اين نوشته ي علمي آموزشي تمركز خويش را بر روي تئوري الگوي MVP خوا‌هيم گذاشت و در بخش دوم به كارگيري از آن در كار را شرح خوا‌هيم اعطا كرد .

طراحي اپليكشن در مشهد

1 .
معماري اندرويد
از همان فرآيند ابتدايي پروژه اضطراري هست پباده سازي مد نظر قرار داده شود، در اين دربين دقت به دسته معماري كه قصد به كار گيري از آن را داريم دوچندان داراي اهميت است، چرا كه اين معماري تعريف كننده ارتباط مناطق و موادتشكيل دهنده متعدد نرم افزار ميباشد و علاوه بر اين قانون ها شالوده اي را رخ خواهد بخشيد كه در زمان فرايند توسعه راهنماي ما خواهد بود .

در كل در فريم ورك يا اين كه SDK توقع مي رود تا همگي چيز به شيوه خاصي صورت بپذيرد، ولي اين وضعيت براي همه پروژه ها به فايده مناسب و قضيه توقع نخواهد انجاميد . گاهي تايم ها روش از پيش تعريف و تمجيد شده و يا قابل قبولي براي انجام كارها وجود ندارد و از اين رو تصميم گيري هاي داراي ربط با طراحي بر دوش طراح انداخته ميگردند . در اندرويد SDK توقع مي رود تا همه چيز به طرز خاصي انجام پذيرد، ولي اين شيوه همواره كارآمد نمي باشد و شايسته ترين گزينه پيش رو نمي باشد .

اندرويد ارائه دهنده يك SDK زياد خوب مي باشد، ولي با اين وجود الگوهاي معماري آن يه خرده نامعمول اند و ممكن مي باشد در مراحل گسترش براي شما ايراد ساز باشند و اين شرايط براي پروژه هاي پيچيده كه نياز به آزمايش و مراقبت طولاني بازه زماني دارا هستند دشوارتر مي‌گردد . خوشبختانه براي رفع اين نقص‌ يك سري چاره معماري در دست ما قرار گرفته و مي بضاعت و توان آن ها را بسته به وضعيت مسئله استعمال قرار اعطا كرد .

نقص‌
چه چيزي است؟
جواب بدين پرسش يه خرده دشوار مي باشد، برخي بر اين باورند كه هيچ مشكلي در به كار گيري از معماري اندرويد وجود ندارد و مي بضاعت با به كارگيري از آن عمل موردنظر را به انجام رسانيد، ولي آيا رويه كارآمدتري هم براي انجام فعاليت موجود هست؟ بدون شك جواب اين پرسش مثبت ميباشد .

ابزارهاي ارائه شده توسط اندرويد به همدم لي اوت ها، اكتيويتي ها و ساختارهاي داده ها مارا در مسير الگوي MVC جهت دهي مي‌كنند . MVC يك الگوي خالص بوده كه با هدف تفكيك نقش هاي متفاوت يك اپليكيشن تشكيل شده هست .

اين
معماري سه لايه را ساخت مي نمايد:
-
Model
-
View
-
Controller


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۹:۳۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

مجموعه برنامه نويسي اندرويد

 طراحي اپليكيشن در مشهد امروزه همگام بودن با تكنولوژي يك عدد از ضروريت هاي موفقيت در هر كسب و فعاليت ميباشد، هم‌زمان با تمامي گير شدن گوشي و تبلت ها مي توان طيف گسترده اي از سرويس ها را در اختيار مشتريان قرار اعطا كرد 
گروه برنامه نويسي اندرويد طرح ريزان پشتيبان در اقدامي نو و در راستاي رونق كسب و فعاليت براي مشتريان خويش در حيث دارااست با پباده سازي اپليكيشن اندرويد و ios منحصر در كمترين برهه زماني ممكن و هزينه اي مقرون به صرفه به كليه نيازهاي شما براي بسط هرچه بخش اعظم كسب و كارتان جواب دهد
همچنين با ارائه يك سري بسته پيشنهادي با تجهيزات متعدد در اپليكيشن گوشي و قالب هاي گرفيكي متفاوت اين قابليت را براي مشتريان مهيا آورده تا پاسخگو نيازها و سلايق متعدد شما دوستان خوب باشد آنچه براي فروش از شيوه اپليكيشن نياز داريد

گزينش اسم و آيكون دلخواه مدير آنلاين اپليكيشن نمايش ورقه هاي دلخواه رابط كاربرپسند و سهل نظردهي بر روي توليدات بيش تر كردن به سبد خريد و اكانت و كتاب هزينه ها درگاه پرداخت آنلاين و كارت به كارت امكان تكثير در ماركت هاي داراي اعتبار مديريت كاغذ كليدي اپليكيشن روال هاي مرتبط با اعضاء امكان جستجوي پيشرفته امتيازدهي به توليد ها پيگيري سفارشات پرداخت هزينه هنگام تحويل Mar 27, 2014 Admin 4 Comments Design, Blog مزاياي پباده سازي اپليكيشن مزاياي پباده سازي اپليكيشن مزاياي طراحي اپليكيشن(advantages of application Design)

 

 

امروزه نقشي كه موبايل ها و اسمارت فون ها در زندگي مردمان ايفا مي كنند بر كسي پوشيده نمي باشد .اصلي ترين نقش آن نيز در تجارت ميباشد كه اكثر مشاغل به اهميت آن در بيزينس هاي خويش پي برده اند .ضمن اين كه ارتباط بين تجارت و تكنولوژي ديرزماني ميباشد كه وجود داشته و ادامه دارد چراكه تكنولوژي همواره سبب ساز گرديده كه ارتباط بين تجارت ها سهل خيس و پرسرعت خيس از پيشين باشد .


برچسب:  طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۵:۱۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

روي ديوايس اندرويدي خود به بخش پيكربندي


روي ديوايس اندرويدي خود به بخش پيكربندي برويد . تنظيمات به صورت معمول داراي آيكني چرخ دنده صورت ميباشد؛ با اين درحال حاضر اين قضيه بستگي به تم ها و تنظيمات استفاده شده توسط شما دارد . در حالتي‌كه مبتدي و تازه كار ميباشيد به خواسته يافت كردن بخش پيكربندي خوب خيس مي‌باشد از بخش كاوش به كار گيري نماييد .

طراحي سايت در مشهد

درپي فهرستي بي نقص از نرم افزار هاي نصب شده روي تلفن همراه تلفن هوشمند خود بگرديد .
در پيكربندي به سمت تحت اسكرول نمائيد تا با مورد Apps مواجه گرديد . بعداز داخل شدن به آن درپي فهرستي بدون نقص از اپليكيشن هاي نصب شده روي تلفن هوشمند خود بگرديد . ممكن است براي دسترسي به فهرست كلي لازم باشد مورد App Manager را انتخاب فرمائيد . در نهايت در فهرستي كه پيش‌رو تان قرار داراست بگرديد و نرم افزار آلوده و كثيف را پيدا فرمائيد .

برنامه قضيه لحاظ را گزينش و بعد روي يكي از دو گزينه Uninstall يا Force close ضربه بزنيد . در رابطه با همين زمينه بايستي ذكر كرد كه دسترسي حذف برنامه هاي پيش فرض توسط اندرويد به يوزرها داده نمي‌شود و شما صرفا توانا به غير فعال نمودن آنان ميباشيد . با اين حال بعيد ميباشد كه منشع ايرادات از چنين نرم افزار هايي باشد .

4-
اپليكيشن آلوده و تمام چيزهايي كه مشكوك به حيث مي رسند را پاك نمائيد

بعداز انتخاب نرم افزار موضوع نظر به راحتي روي مورد Uninstall ضربه بزنيد تا اندرويد آن را پاك نمايد . همچنين ممكن هست برخي نرم افزار ها بدون رضايت شما دانلود و روي دستگاه تان نصب گرديده باشند .

بعداز انتخاب اپليكيشن قضيه نظر به راحتي روي آيتم Uninstall ضربه بزنيد تا اندرويد آن را منزه نمايد .
در همين ارتباط توصيه ميشود فهرست برنامه ها را به صورت كامل چك و بعد اقدام به حذف آيتم هاي مشكوك فرماييد .

اعتنا: در بعضا مورد ها شما نمي توانيد چنين اپليكيشن هايي را حذف نماييد . به عبارت ديگر بد افزارهاي پيشرفتهمي توانند به پيكربندي ادمين مراجعه و از چهره دادن چنين اتفاقي (تزكيه برنامه كثيف) جلوگيري نمايند . خوشبختانه مي بايست بيان كرد كه رفع چنين مشكلي آسان ميباشد .

به منوي حساس تنظيمات باز گرديد و براي كشف كردن گزينه Lock Screen and Security به سمت تحت اسكرول فرمائيد . در منوي Security به دبنال بخش تحت تيتر Phone (Device) Administrators بگرديد . نهايتاً در بخش Phone Administrators بايستي بتوانيد قدرت حذف قابل انعطاف افزارهاي مخرب در اندرويد را فعال كنيد .

5-
از برنامه هاي امنيتي مطمئن استعمال نمائيد

اگر تفكر مي‌نماييد كه ديوايس اندرويدي تان در معرض خطر مي باشد پس يك نرم افزار امنيتي مناسب روي آن نصب فرمائيد . اپليكيشن هايي زيادي وجود دارا هستند كه ميتوانيد از آنان جهت حفاظت از تلفن خويش، كاوش و شناسايي ويروس ها و خلاص شدن از فايل هاي اجباري و قابل انعطاف افزارهاي كثيف استفاده فرمائيد .

هنگامي كه حذف برنامه كثيف به صورت دستي اختلال باشد، برنامه امنيتي حاذق مي باشد جهت حفظ از دستگاه و همينطور مديريت مشكلات و رفع آنها به شما كمك كند . نرم افزار هاي Avast Security ،AVG Antivirus يا Security 360 مورد هاي مناسبي درين موضوع به شمار مي پروسه . در صورت قابليت هم براي غربت از مخاطرات احتمالي هميشه ديوايس خويش را آپديت نپه داريد .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۸:۱۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

20 ابزار كاربردي براي طراحي UX و UI

طراحي اپليكيشن در مشهد هر پروژه ساخت وب سايت و يا اين كه برنامه نويسي گوشي گذشته از استارت كد نويسي دارنده مرحله پباده سازي ميباشد و نياز به پباده سازي طرح و قالب اول داراست موضوعي كه در پباده سازي ها مطرح ميباشد پويايي آنهاست پباده سازي هيچگاه نمي تواند ايستا و اثبات باشد و در هر پروژه اي مختلف ميباشد در هر پروژه اي اندازه مجموعه، توليدات ميتواند متغير باشد ولي وقتي كه حرف از ابزار مي گردد بخش اعظمي از طراحان به يك اپليكيشن شبيه مي رسند همان ابزار در پباده سازي گستردگي بسيار متعددي ندارد و صرفا يكسري ابزار ميباشد كه موءثر و كاربردي مي‌باشد و معمولا علاقه مندان متعددي پيدا مي‌كند.

به اين ترتيب پيرو و درين نوشته‌علمي تصميم داريم ليستي از قابل انعطاف افزارهاي توانمند و كاربردي در موضوع پباده سازي برنامه هاي تلفن همراه را معرفي كنيم.با سروش پرداز يار و همدم باشيد:

Sketch
Sketch براي طراحان موبايلي همچون شما تاسيس شده است.گرچه فوتوشاپ در بين طراحان اكثري دوستداشتني ميباشد و ابزاري بدون نقص و قدرتمند ميباشد البته با اينحال برخي براي پباده سازي هاي ui از اپليكيشن sketchاستفاده م نمايند و ادله ان تمركز اين اپليكيشن برروي پباده سازي هاي ui ميباشد.

Sketch قابل انعطاف افزاري توانمند ميباشد كه امكان هاي فراواني به طراح حين پباده سازي ميدهد و خروجي هاي ماهر ميدهد.امكان بي غايت براي زوم، مثال برداري از نوع ها، خروجي در قالب هاي برداري و با فرمت jpg و pdf از خصوصيت هاي اين اپليكيشن ميباشد.بطوركلي طراحان ترجيح مي‌دهند برا ي هر هدفي از اپليكيشن توانمند در آن قضيه به كارگيري نمايند.

 

Marvel
برنامه Marvel به شما قابليت ميدهد تا صرفا در چندين دقيقه هر طرح نخستين‌اي را به يك برنامه تبديل فرمائيد، كافيست صفحات آيتم لحاظ خويش را روي ورقه بكشيد بعد از آن با استفادها ز برنامه از آن عكس بگيريد و براي ساخت مثال اول آنان را بهم متصل نمائيد. اين برنامه براي كارآفرينان، طراحان، مديران ايجاد، آغاز‌آپ‌ها، علم‌آموزان و اشخاص دارنده كسب و عمل كه ميخواهند به‌سرعت ايده‌هاي خويش را با مشتريان درميان بگذارند عالي ميباشد.

همينطور به طراحان اين قابليت و امكان را ميدهد ايده هاي نخستين مشتريان را تخت گاز و به راحتي مثال سازي نمايند.

 

Pop
در صورتي‌كه برنامه مارول به نظرتان اثر گذار بود البته درپي طرحي بوديد كه با دستگاه اندرويد شما تطبيق داشته باشد برنامه pop چيزي ميباشد كه در ادامه آن مي باشيد.پاپ شايسته ترين اپليكيشن براي مثال سازي روي تلفن همراه هاي ياروهمدم و تبديل طرح ها از برگه به صورت ديجيتال ميباشد.

اين اپليكيشن از فرمت هايي زيرا BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF و PSD فوتوشاپ پشتيباني مي‌نمايد. همينطور از از افكت ها و هنرها ي متعدد در زمينه‌ي اختلاط رنگ ها و برنامه كودكان هايي براي پباده سازي صفحه هاي اينترنت نيز بهرمند است.به امداد اين اپليكيشن مي‌توانيد لوگو، بنر، دكمه و …را پباده سازي فرماييد.اين اپليكيشن ابزارهاي متن ابزارهاي ۳ بعدي، گراديان و… را دارا مي باشد.با به كار گيري از اين اپليكيشن مي‌توانيد به كاهش نويز، صاف كردن كناره ها و … بپردازيد.

 

Proto.io
اين اپليكيشن فضا فارغ از نياز به برنامه نويسي است و با به كارگيري از آن ميتوانيد مثال هاي اول جذابي ساخت نمائيد كه بسيار شبيه برنامه هاي تلفن همراه باشند. همينطور با به كار گيري از ميتوانيد مثال اول خويش را در درستگاههاي مختلف آزمايش نمائيد. Proto.io دارنده خصوصيت هايي مثل كتابخانه هاي تطبيقي و برخي خصوصيت هاي ديدني Dropbox و ... را نيز دارا است.

 

Uxpin
اين ابزار يك ابزار فوق العاده و بسيار فعاليت آمد ميباشد كه به شما اذن ميدهد تا با به كارگيري از نوع ها و ابزار هاي از پيش درست شده دسته پباده سازي خويش هر چه بهتر پباده سازي فرماييد.اين ابزار دارنده كتابخانه اي بدون نقص از UI هاي متعدد است كه به يوزرها ياري مينمايد تا برنامه اي بدون نقص پباده سازي نمايند. يكي‌از ديگر از امكان هاي اين ابزار وجود ابزار هاي رنگي كه سبب ساز مي‌شود شما بتوانيد طرح هاي خويش را رنگي و حقيقي و واقعي خيس برنامه اي نماييد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۴۸:۰۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

اپليكيشن هاي خاص


جهت استعمال از نرم افزار براي تهيه و  طراحي اپليكيشن در مشهد تنظيم طرح اختلاط ابتدا راه و روش طراحي گزينه حيث خويش را تعيين نموده و به ترتيب موردها منظور گرديده مثل اسلامپ، مقاومت مسئله حيث ، مواد افزودني ، مشخصات سنگ دانه ها و … را به ترتيب وارد نموده و فرايند پباده سازي را به آخر برسانيد . موردها پيش فرض به رخ جداولي در اپليكيشن قرار داده گرديده اند تا استفاده كننده را در وارد كردن مقادير درست كمك نمايند . در نقطه پايان طرح همگي عنصرها مايحتاج به فيس خلاصه در چنگ كاربر قرار خواهد گرفت .

در سنجش مقاومت فشاري بتن برخي از دين نامه هاي جهان از مثال مكعبي و برخي ديگر از نمونه استوانه اي به كار گيري مي كنند . تفاوت مقاومتي كه در ميان نمونه استوانه اي و مكعبي وجود داراست مشكلي را به وجود نمي آورد به دليل آن كه ضرايب مربوطه در آئين نامه هاي مختلف حيث گرديده ميباشد . به عنوان نمونه آئين نامه آمريكا (ACI) بر شالوده نمونه استوانه اي كار ميكند . در جمهوري اسلامي ايران و نرم افزار طرح اختلاط ارائه گرديده ، محاسبات بر شالوده آيين نامه آمريكايي و مقاومت بتن بر اساس مثال استوانه اي (f’c) ملاك كار قرار مي‌گيرد . لازم به ذكر مي باشد مقاومت فشاري ۲۸ روزه مثال استوانه اي حدود ۸۰ درصد نمونه مكعبي مي‌باشد .

اين اپ در كافه بازار ارائه شده ميباشد و هنوز روي گوگل پلي قرار نگرفته مي‌باشد . براي دانلود نرم افزار اندرويدي طرح اختلاط بتن بر پايه دين طومار ACI در تارنما كافه بازار با ارزش 1900 تومان مي‌توانيد از اين لينك مبادرت كنيد .

پباده سازي نرم افزار در مشهد

Asphalt
Pro
براي اين كه از فاز اپ هاي سازه اي كمي فاصله بگيريم بد نديدم يك اپ رايگان خوب در قضيه راهسازي به شما معرفي كنم . اين اپ براي ناظرات و پيمانكاران راجع به ساخت آسفالت رو سازي بسيار مناسب هست .

از
جمله مزاياي اين نرم افزار عبارت هست از:

كار روي نتيجه ها استخراج گرديده‌ي تركيبي و تطبيق آن در پروژه براي تخمين مخارج بالاسري و پايين محرمانه تحليل فواصل وقتي الحاق و قول تسهيل كننده‌ي روند درخواست همانند ثابت درصد وضايف ناظر .
كمك رساندن به كاربر ها به مراد ساخت توازن ساخت كه به راحتي ماشين‌آلات، كاميون‌ها، ماشين آسفالت و غلتك‌ها را با هم مرتبط ميكند .
زمانيكه هر عاملي با پروژه افزايش يافت، به راحتي مي‌تواند پيدا نموده، سامان بخشيده ( به رخ سيستماتيك در آورد) و تصاوير ديجيتالي عواملي مشتمل بر GPS و كد‌هاي هنگامي را منتشر كند .
شامل شش كانتر مكالمه‌ايست كه هر دو واحد آمريكايي و انگليسي را براي هر كميتي كه در دفتر كار مسئله استعمال‌ي پيمانكار و ناظر ميباشد، پشتيباني ميكند .
همينطور، مجهز به سيستم امكان تقريب هزينه براي پروژ‌هاي كوچك، پاركينگ‌ها و تغيير وضعيت مي باشد .
توضيحات بخش اعظم در رابطه با اين اپ را ميتوانيد از اين ورقه دريافت كنيد . براي دانلود نسخه مجاني اين اپ از آيتيونز به‌اين برگه مراجعه فرمائيد .


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۳:۵۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

چرا استفاده از اپليكيشن هاي آماده را پيشنهاد مي كنيم؟

طراحي اپليكيشن در مشهد 

ط
در بخش قبلي اشاره كرديم كه از در ميان سه طريق معرفي گرديده براي كسب و كارهايي كه هنوز در امر عمل خويش جايي براي هزينه كردن روي پباده سازي نرم افزار اندرويد منحصر به فرد ندارند ، به كارگيري از قالب هاي مهيا به صرفه خيس ميباشد. مراد چه چيزي است؟ آيا برنامه سازهاي مهيا براي ساخت برنامه هاي كاربردي مطلوب نيستند؟

پباده سازي نرم افزار فراهم

تا قبل از اين نيز توضيح داديم كه زيرا در برنامه سازهاي فراهم از برنامه نويسي خيلي نادر مصرف شده و به نوعي كليه ي كارهايي كه در‌اين مدل فضا ها انجا ميگردند،فقط با زدن يك سري كليك قابل پباده سازي ميباشد!خب واضح ميباشد كه نمي اقتدار خيلي روي كاربردي بودن خروجي ايجاد گرديده بوسيله اين دور و بر ها اكانت كرد.در حالتي‌كه كه برنامه نويسي با قالب مخصوص و با برنامه هايي مثل اندرويد استوديو كه به طور كامل دارنده برنامه نويسي ميباشند يك تصميم سنجيده براي ايجاد يك برنامه ي كاربردي در راستاي نقطع ي عطف به دست آوردن كسب وكار شما است.

درحال حاضر خريد نرم افزار مهيا اي كه با اپليكيشن اندرويد استوديو كد نويسي شده‌است مي‌تواند با دقت به هزينه كمت آن نسبت به پباده سازي منحصر نرم افزار سفارش معقولانه اي باشد.

پشتيباني حاذق بارز ترين خصوصيت نرم افزار هاي پباده سازي گرديده با اندرويد استوديو
مقاله بسيار مهمي كه در اندرويدسازها به تدريج ديده مي شود زمينه پشتياني ميباشد. فكر كنيد شما برنامه ي كاربردي براي شغلتان در دست داريد كه قابل پشتيباني سواي محدوديت عصر باشد، حتما اين زمينه در تلاش برنامه شما تاثير مثبتي دارااست.در شرايطي‌كه ميخواهيد از اين قابليت و امكان براي ساخت برنامه ي خويش به كارگيري نماييد پس واضح ميباشد كه مي بايست از قالب منحصر به فرد منفعت ببريد.

بارز ترين عيب نرم افزار فراهم: عدم سفارشي شدن گرافيك
همانگونه كه مي‌دانيد مشاجره مهم ديگري كه استفاده كننده را اضافه جذب و شيدا ي نرم افزار شما مي‌نمايد ، دعوا گرافيك قشنگ و مربوط به ماهيت عمل نرم افزار ميباشد.ابارز ترين اختلال نرم افزار هاي آماد اين ميباشد كه يك قالب از پيش تعريف و تمجيد گرديده جلو روي شماست و واضح ميباشد كه محدوديت تعيين طرح و گرافيك مربوط به مارك و كسب و كارتان را داريد و براي قالبي كه گزينه پسند شما باشد بايستي بتوانيد خودتان آن را ساخته و فراهم نماييد.

نكته قابل توجه: سفارشي و مورد استقبال بودن اپليكشن شما به به عبارتي اندازه مهم ميباشد كه تلاش آن براي شما داراي اهميت ميباشد. ولي اين مورد به ميزان دارايي كسب و فعاليت شما براي كار در حوزه ي كسب و فعاليت آنلاين نيز رابطه داراست.

در غايت سفارش ما در كمپاني رايا پارس به شما اين ميباشد كه در مرحله ابتدا چنانچه قصد داريد تا براي مارك خويش نرم افزار پباده سازي نمائيد از متخصصين پباده سازي نرم افزار در شركت ها داراي اعتبار استعمال كرده و يا اين كه از نرم افزار هاي مهيا اي كه شركت ها معتبري مانند كمپاني راياپارس ميدهند و به وسيله اپليكيشن هاي اندرويد استديو كدنويسي شده‌است استعمال فرماييد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۱۶:۰۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

ويژگي هاي مهم يك نرم افزار تلفن همراه

طراحي اپليكيشن در مشهد ويژگي هاي مهم يك اپليكيشن گوشي خوب در جامعه امروزي كه به كارگيري از اپليكيشن هاي موبايلي دوچندان رواج پيدا كرده و از روزانه هاي زندگي امروزي گرديده مي باشد خوب است بدانيد كه يك اپليكيشن گوشي عالي چه خصوصيت هايي دارد . با گروه مهندسين نوانديش گروه تخصصي پباده سازي اينترنت سايت در اصفهان ياور باشيد تا به بررسي اين موضوع بپردازيم .

طراحي اپليكيشن در مشهد

رابط
كاربري مطلوب بيش از هر چيز ديگري رضايت حداكثري يوزرها از استعمال از اپليكيشن تاثير بسزايي بر كيفيت يك اپليكيشن خواهد داشت . براي رسيدن به اين امر يك اپليكيشن بايستي با رابط كاربري خوب و مناسبي طراحي گرديده باشد .به مدل اي كه اين رابط كاربري قابل درك بوسيله كليه باشد به نحوي كه يوزرها سواي گذراندن آموزشي بتوانند با آن كار كنند و از نصيب هاي مختلف آن به صدق به كار گيري نمايند . همچنين در يك رابط كاربري عالي تناسب بين مفاهيم و ظواهر برنامه هم بايد رعايت شود .

توجه
به هدف ها اپليكيشن موبايل و يوزرها آن ابتدا بايد در حيث داشت كه كاربر به كار گيري كننده از اپ چه فردي و در چه درجه اجتماعي ميباشد و انتظارات وي از به كارگيري از اين اپليكيشن گوشي چيست؟ ثانيا اين اپ چه كمكي به وي مي كند؟ مثلا در طراحي يك اپ بازي بايستي يك‌سري قواعد رعايت شود تا به كار گيري كننده را به خويش جذب نمايد و دربرگيرنده مورد ها گرافيكي و رنگ بندي هاي متنوع باشد . در حالي كه يك اپ فروشگاهي مي بايست به گونه اي پباده سازي شود كه ظاهري قانوني داشته باشد و بخش بندي هاي متعدد را دربرگيرنده شود . در عين حالي كه رابط كاربري راحتي داشته باشد چرا كه مخاطبان اينگونه اپليكيشن ها اينچنين خواسته هايي دارند .

اپليكيشن
اندرويد
حجم
مطلوب يك عدد از خصوصيت هايي كه يك اپليكيشن خوب، خوبتر ميباشد (خير الزامي) كه داشته باشد حجم مطلوب اپليكيشن ميباشد . چرا كه هرچه حجم برنامه اكثر شود سرعت اجراي آن هم به طور اتوماتيك كمتر مي شود . علاوه بر اين حجم كمتر اپليكيشن سبب ساز ترغيب بخش اعظم يوزرها براي دانلود و به كارگيري از آن مي شود . همچنين تجربه نشان داده كه برنامه هايي كه حجم كمتري دارا‌هستند بر روي موبايل ها و وسايل كاربران تداوم بيشتري خواهند داشت .


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۵:۲۸ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

آيا طراحي اپليكيشن مبتني بر مكان مفيد است؟

طراحي اپليكيشن در مشهد در 10 سال اخير، نرم افزار هاي شرايط ياب جغرافيايي در ليست نرم افزار هاي پرطرفدار وارداتي اند و اين پروسه همچنان ادامه داراست. استعمال از حالت ياب جغرافيايي قابليت و امكان هاي نرم افزار و قابليت و امكان تعامل با استفاده كننده را بهبود ميبخشد. علاوه بر اين، اين خصوصيت تحت عنوان يك مبداء براي كسب ايده هاي نو براي بسط دهندگان و بازاريابان نيز كار مي‌نمايد. محبوبيت بسيار زياد نرم افزار هاي كاربردي مانند اسنپ اين حقيقت را تاييد ميكند.

چنانچه قصد داريد يك نرم افزار موبايل با استعمال از خصوصيت جغرافيايي توليد نماييد، نوشته ي علمي ما براي شما اثر گذار ميباشد. ما تمام بعد ها اجراي چنين فرايند دشواري را شرح مي‌دهيم و توضيح ميدهيم كه چه‌طور ميتوانيد يك نرم افزار بر طبق مكان پباده سازي فرماييد.

ما عوارض استقبال از نرم افزار هاي مبني بر مكان جغرافيايي را باز بيني كرده و مبتني بر اين تجزيه و محاسبه 2 تيم اصلي براي باز بيني اين قضيه تعريف‌و‌تمجيد مي كنيم تا از جنبه هاي متفاوت عارضه ها را متوجه شويم.

سفارش-براي-پباده سازي-اپ‌هاي-بَرنده'>پباده سازي نرم افزار بر اساس مكان جغرافيايي

عوارض عشق يوزرها به نرم افزار هاي بر پايه ي مكان جغرافيايي
1-توسعه مرزهاي "ارتباطات اجتماعي". قبلا، اشخاص نام و نشان خويش را از روش پروفايل هاي خويش در كانال اجتماعي به بقيه افراد نشان مي دادند. كه‌اين داده ها "ايستا" بود. لحظات پيشين را نشنان مي اعطا كرد. معرفي خصوصيت مكان ياب منجر بهبود اين مراحل گرديده و يوزرها را پويا ميكند. فعلا اشخاص ميتوانند در زمينه‌ي طريق معاش خويش، برنامه هاي روزمره روزمره، سطح اجتماعي خويش اضافه حرف نمايند.

2- شركت كردن فراتر يوزرها در ارائه نقدها، بررسي ها و سكو بندي. نسبتاً تمام خدمت هاي مبني بر مكان يابي هنگامي كه با مشتري رابطه برقرار مي نمايند، تا حدي از ادله سرگرمي به كار گيري ميكنند. در واقع به يوزرها ياري مي‌كند تا محتواي جدا ساخت نمايند. درين در ميان قابليت و امكان مكان يابي اين قابليت را مي‌دهد تا يوزرها براي خودشان نمادهاي گوناگون به مراد مخصوص بودن و يا اين كه كسب امتياز بيشترطراحي نمايند. اين مكانيسم پتانسيل وايرال شدن بسيار قدرتمندي دارااست.

3- مزاياي تجاري. يكي‌از ديگر از مزاياي به كارگيري از نرم افزار هاي بر اساس حالت مكاني، داشتن بخت فوق العاده براي جذب نقد ها، ارشادوراهنمايي ها و ايده ها ديگر كاربراني ميباشد كه پيش از اين از يك سرويس يگانه به كارگيري كرده اند. به اين ترتيب، پباده سازي نرم افزار بر طبق مكان گستره نفوذ خويش را بسط ميدهد كه به جاي آگهي ظريف در زمينه ي استفاده كننده، اين نرم افزار ها به ابزار شكار يوزرها تبديل گرديده اند.

عارضه ها عشق و علاقه كسب و عمل ها به پباده سازي نرم افزار بر طبق مكان جغرافيايي
1-هماهنگ سازي دربين نرم افزار هاي بر طبق مكان و سيستم هاي كمپاني. با اعتنا به داده هاي آماري، تكنولوژي جغرافيايي در سالهاي آتي رويش چشمگيري خواهد داشت. براي خريدن مزيت رقابتي، نياز به آغاز رابطه با مخاطبان مبني بر مكان آن‌ها هست كه بايد در برنامه بازاريابي گنجانده شود. تصميم اخير Foursquare براي اخذ هزينه از موسسه ها براي تاييد مكان جغرافيايي آن ها بر روي نقشه اثبات مينمايد كه‌اين ابزار وضعيت جغرافيايي فايده آور بوده اگر اين خدمت پيش از اين به طور مجاني ارائه مي شده‌است.

2- تبليغات گوشي بر طبق مكان. سيستم به صورت اتومات با به كار گيري از خصوصيات GPS شرايط مكاني شخص را انتخاب مي‌نمايد و از اين پارامتر براي انگيزه قرار دادن تبليغات به كارگيري مي نمايد. اين تبليغات ميتواند به طور پوش نوتيفيكيشن به وسيله نرم افزار ها با به كارگيري از geolocations GPS ارسال شود. فكر كنيد شخصي در خيابان خط مش مي رود و پيامي اخذ مي‌كند كه در زمينه‌ي نزديك شدن به فروش پهناور در نزديكترين دكان به وي ميگويد - اين طريق بسيار چشمگير خواهد بود.

3- پردازش داده ها استفاده كننده با نام نويسي در مكان هاي مختص، استفاده كننده به نوعي، يك پرتره از خويش را به تصوير مي‌كشد. مبني بر اين داده ها، شما ميتوانيد يك تصوير بديهي از هر مشتري توليد نماييد. در آينده چنين داده هايي به شما قابليت مي‌دهد كه پيشنهادات شخصي به يوزرها ارائه دهيد. به صورت نمونه فرض فرماييد شما يك رستوران داريد ... نرم افزار هاي دارنده GPS با قابليت و امكان به كارگيري از تكنولوژي مكان يابي به شما اذن ميدهد تا مشتريان خويش را با ارائه تخفيف هاي ناهار جذب نماييد - ولي اين تخفيف را براي همگي مشتريان ارائه ندهيد، اشخاصي را گزينش نمائيد كه معمولا در محل رستوران شما و در پس از ظهرها حضور دارا‌هستند و حضورشان را در نقشه نماد گذاري مي‌كنند. اين نحوه به شما در دستيابي به انگيزه خويش فارغ از هزينه مازاد امداد ميكند!

4- به كارگيري مشترك از سرويس ها بر پايه ي مكان و حقيقت افزوده. شايد اين آيتم قابل به كارگيري ترين قابليت و امكان هاي حالت جغرافيايي باشد. در واقع موادتشكيل دهنده مجازي بر روي شي ها دنياي حقيقي قرار ميگيرند. شما مي‌توانيد موبايل هوشمند خويش را بر روي انگيزه خويش در جاي جاي شهر بگيريد و كاغذ اكران گوشي شما تمام داده ها در زمينه ي آن شي را نشان مي‌دهد.

در حالتي كه هنوز تصميمي گرفته ايد كه آيا شما نياز داريد كه به چه شكل يك نرم افزار بر پايه ي مكان ساخت فرماييد، ما توصيه ميكنيم كه گونه هاي سرويس ها جغرافيايي قابل ارائه در پباده سازي نرم افزار مبتني برمكان را باز‌بيني نمائيد.

اشكال نرم افزار هاي مكان يابي
نرم افزار هاي بر پايه ي حالت به يك سري مجموعه تقسيم مي‌شوند:

# 1 نرم افزار هاي كانال اجتماعي مبتني بر مكان جغرافيايي

يوزرها اكثر اوقات مكان جغرافيايي خويش را به عكس ها و فيلم هايشان در شبكه‌هاي‌اجتماعي تگ مينمايند. نشاني يك رستوران، يك باشگاه، يك باشگاه ورزشي يا اين كه يك مكان تفريحي. در طول چت با ديگرافراد، ما ترجيح ميدهيم كه مكان جغرافيايي خويش را در جواب به پرسش "شما كجا ميباشيد؟" ارسال فرمائيد تا اينكه بخواهيم آدرسرا تايپ كنيم. اين عمل بسيار معمولي خيس و سريعتر از تايپ كردن نشاني ميباشد. نرم افزار هاي دوستيابي نيز با استعمال از تكنولوژي مكان يابي قابليت و امكان جديدي ارائه داده اند. اين اپ ها به شما اذن مي‌دهد تا شخص گزينه عشق خويش را در اطراف خويش پيدا نماييد.

# 2 نقشه ها و ناوبري

فعلا ما راجع‌به بديهي ترين طريق براي پباده سازي نرم افزار هاي مكان يابي جغرافيايي سخن مي‌كنيم. چنين نرم افزار هايي به يوزرها ياري مي‌كند تا در بخشها ناآشنا گم نشوند. خدمت هاي دوست داستني از اين جور نقشه هاي گوگل و نرم افزار هاي مختلفي مي‌باشند كه ترافيك را انتخاب مي‌نمايند.

# 3 ارائه سرويس ها

ارائه سرويس ها گوناگون با به كار گيري از تشخيص مكان استفاده كننده يك چاره بسيار مطلوب براي تني چند از نرم افزار هاي بر اساس حالت جغرافيايي ميباشد. شما مي‌توانيد ماشين كرايه اي بگيريد، تحويل گل و طعام را تنها با يك‌سري كليك انجام دهيد، فارغ از اينكه درانتظار جواب اپراتور بمانيد. در واقع داده ها پباده سازي يك نرم افزار مبني بر مكان، نسبتاً به هر صاحب و مالك كسب و كاري كه مايل به ارتقاء وفاداري مشتري ميباشد، خدماتي را ارائه خواهد اعطا كرد.

سفارش-براي-پباده سازي-اپ‌هاي-بَرنده'>پباده سازي نرم افزار بر اساس مكان جغرافيايي

# 4. تناسب اندام و نرم افزار هاي سالمي

نرم افزار هاي تناسب اندام در نقطع ي عطف آوازه خويش مي‌باشند. سرويس ها بر اساس مكان از روش پيگيري مسيرهاي پياده روي و پيشرفت هاي ورزشي به صورت منظم به محبوبيت آن‌ها امداد ميكند. ميتوانيد دستاوردهاي ورزشي خويش را در شبكه هاي مردمي با پيوست كردن آمار ورزشي خويش به نقشه به اشتراك بگذاريد.

# 5 حقيقت افزوده و بازي ها

بازيGo Pokemon كه دنيا را در سال 2016 را فتح كرد، از خصوصيت شرايط مكاني به كار گيري مي‌نمايد. مبني بر GPS و نقشه هاي گوگل، نرم افزار به شما اذن مي‌دهد تا " Pokemon " ها را در سراسر شهر بگيريد. علاوه بر اين، اين خدمت جنبه ي اجتماعي را دربرميگيرد و بازيكنان را به مجموعه ها متصل مي‌نمايد. براين اساس، در شرايطي كه شما مي‌خواهيد يك بازي تلفن همراه داراي هيجان بسازيد، در باب پباده سازي يك نرم افزار مبني بر مكان تصور كنيد، اين عمل شايسته ترين منش براي ترجمه ايده به حقيقت خواهد بود.

# 6 جستن سرويس ها، ايده ها ها، تخفيف ها

نرم افزار هاي دارنده GPS از اين گونه Yelp و Foursquare مي‌باشند كه به يوزرها قابليت ميدهد تا بعداز بازديد از مكانهاي متفاوت آنها‌را مرتبه بندي فرماييد و امتياز بدهيد.

علاوه بر اين، نرم افزار هاي بر پايه ي وضعيت مكاني مانند P٪ P كه به وسيله SBS Soft پيشرفته ميباشد، سرويس ها يا اين كه توليد ها با تخفيف (در شعاع 1 كيلومتر از استفاده كننده) را روي نقشه نشان ميدهد. اين تخفيف مي‌تواند در مسافت 500 متري از محل و بعد از تاييد صندوقدار اعمال شود.

# 7 نرم افزار مسافرت

خدماتي كه براي يافتن بليط و آرامبخش پباده سازي گرديده اند، هنوز در بازار نرم افزار ها پيشرو مي‌باشند. جاي تعجب وجود ندارد اين نرم افزار ها مي‌توانند يك ابزار ضروري براي طرح ريزي هجرت و كسب و فعاليت شما باشند. در صورتي‌كه مالك يك ماشين كرايه اي مسافرتي مي باشيد، در باب پباده سازي نرم افزار بر پايه ي مكان تصور كنيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۹:۵۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

Telegram

طراحي اپليكيشن در مشهد  


تلگرام يكي‌از جديدترين و ولي دوست داستني‌ترين نرم افزار‌هاي پيام‌رساني در ميان يوزرها اهل ايران ميباشد كه مي‌تواند در كنار پيام‌هاي متني، تصوير، كليپ و هر فايلي كه فكرش را فرمائيد ارسال و اخذ نمايد. تلگرام كه موسس آن يكي‌از مديران تارنما VK ميباشد براي همه پلتفرم‌هاي تلفن همراه جان دار بوده و علاوه بر ورژن‌ي اختصاصي ويندوز و مك، ورژن‌ي ذيل اينترنت آن نيز در مشت يوزرها قرار گرفته ميباشد.

Line
apppppppp.jpg6

لاين اپليكيشني پيام‌رسان منحصر به فرد تلفن‌هاي هوشمند و رايانه‌هاي فردي ميباشد كه در سال ۲۰۱۱ در ژاپن فعال سازي شد و صرفا با سپري شد دو سال به پهناور‌ترين كانال اجتماعي ژاپني بدل شد. لاين در صدر براي اندرويد و iOS ارائه شد ولي در غايت و در سال ۲۰۱۲ ورژن مرتبط با موبايل‌هاي بلك‌بري آن نيز عرضه شد. ورژن ويندوز فون و آشا نيز 1‌سال آنگاه ارائه شد. اين نرم افزار يك كدام از كهن ترين و پرامكانات ترين نرم افزار هاي تلفن همراه نيز محسوب مي‌شود كه با ارائه ي امكاناتي همچون شبكه هاي تاييد گرديده و تايم لاين، و همينطور منفعت مندي از استيكرها و پشتيباني فارسي آن يك كدام از دوستداشتني ترين نرم افزار ها در درون نيز محسوب مي‌شود. برخورداري از تعداد متعددي مخاطب فارسي گويش نيز سبب شده‌است تا اين نرم افزار يكي مبنا هاي اثبات هر تلفن همراه موبايلي در جمهوري اسلامي ايران باشد به دليل آنكه نسبتاً بيشتراز نيمي از كانتكت هاي هر فردي، در نرم افزار لاين موجود است كه با اعتنا به تجهيزات و استيكرهاي بي سابقه اين برنامه، چنين استقبالي از آن به دور از انتظار نبود

 

وايبر در سال ۲۰۱۰ و براي رقابت با نرم افزار اسكايپ وارد موبايل‌هاي آيفون شد و آن‌گاه سپري شد 1‌سال به صورت آزمايشي و محدود گام به دنياي اندرويد گذاشت و در سال ۲۰۱۲ رسما عمل خويش را در‌اين پلتفرم نيز مقدمه كرد. ويندوزفون نيز از اين نرم افزار فوق العاده بي قسمت نماند و وايبر در به عبارتي سال، براي موبايل‌هاي ويندوزفوني نيز منتشر شد تا يكي اولي نرم افزار‌هاي پيام‌رسان باشد كه در تمام پلت‌فرم‌هاي تلفن همراه موجود هست. اين نرم افزار در سال ۲۰۱۳، با رقم شگفت انگيز ۹۰۰ ميليون دلار به مالكيت كمپاني ژاپني Rakuten در آمد.

جدول مقايسه‌ي تجهيزات نرم افزار‌ها:
همان گونه كه مشاهده ميكنيد اين چهار مدعا، كليه مشخصاتي مشابه به هم دارا هستند و فقط در يك سري آيتم يگانه نسبت به يك ديگر برترند كه بايستي روئت كرد هر استفاده كننده، كدام يك از اين موردها را در فعاليت با نرم افزار‌ها طولاني تر به كار گيري ميكند و نبود كدام را يك ضعف وسيع براي آن ميداند.

apppppppp.jpg1

تماس صوتي و ويدئويي:
او‌لين تفاوتي كه در جدول بالا با آن مواجه مي‌شويم قابليت و امكان برقراري تماس صوتي و ويدئويي ميباشد. همان طور كه قابل مشاهده ميباشد قابليت تماس صوتي در نرم افزار تلگرام، و همينطور تماس ويدئويي در دو نرم افزار واتس‌اپ و تلگرام نيست و در مقابل، لاين و وايبر هر دو از اين خصوصيت‌هاي مهم پشتيباني ميكنند. ولي شايد با دقت به‌سرعت ذيل وب و هزينه‌هاي گزاف آن، نتوان قابليت برقراري تماس صوتي و ويدئويي را براي يوزرها اهل ايران چندان داراي اهميت دانست و احتمالا اكثر يوزرها از نبود چنين قابليتي، به آساني عبور خواهند كرد و در شرايطي‌كه اكنون استفاده كننده واتس‌اپ يا اين كه تلگرام باشند، نبود قابليت و امكان برقراري تماس ويدئويي يا اين كه صوتي(در تلگرام)، آنان‌را از نرم افزار آيتم عشق‌ي خويش به دور نخواهد كرد.

اشتراك گذاري فولدر:


برچسب: طراحي اپليكيشن در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۷:۱۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)